שלום

שלום../images/Emo6.gif

אשמח לקבל טיפים ורעיונות לטיסה ונסיעה קלה יותר עם תינוק. אנחנו טסים בתחילת אוקטובר לספרד עם תינוקת בת שנה וחודשיים. אנחנו שוכרים רכב ומתכננים שהייה של כשבועיים. (אין צורך במקומות לבילוי עם התינוקת מאחר והיא עדיין לא ממש מבינה את המשמעויות). תודה מראש, ענת

Eldad H

New member
ענת...

אומנם אין לי הצעות מעשיות, אבל למרות שאין לי (עדיין) ילדים, אם היו לי הייתי חושב כמה וכמה פעמים האם לקחת תינוקת בגיל כה צעיר למסע בחו"ל.

הצעה לטיול בספרד עם תינוק

טיול עם ילדים ובמיוחד עם תינוקות מומלץ מאוד- בקרוואן ממונע (מוטורהום). לטיול עם מוטורהום יש המון יתרונות מטבע היותו מעין "בית נייד": מטבח צמוד עם מיקרו ומקרר 24 שעות, מיטות, שירותים צמודים, מקלחת עם מים חמים וקרים, ועוד. מלבד זאת הוא פוטר אתכם מהטירחה של לחפש מקומות לינה, להזמין מראש, לפרוק ולארוז מזוודות בכל יום ,ולטלטל את התינוק ממקום למקום בכל יום מחדש.ישנם דגמים קומפקטים המתאימים לזוג+תינוק. באתר שלנו תוכלו למצוא מידע נרחב בנושא טיולי קרוואנים כולל דגמים ביעדים השונים כולל ספרד, מחירים, טיפים וקישורים לאתרי קמפינג בכל אירופה. בספרד ניתן לשכור במדריד, ברצלונה ומלגה ולהחזיר בכל אחד מהיעדים הללו ללא תוספת מחיר. נשמח לייעץ טלפונית.(הטלפון מופיע באתר)

אלדד(מ)

New member
למרות שזו פרסומת...

הייתי מציע לשקול בחיוב גם קראוואן. וכבר נערכו בפורום דיונים לגבי טיולים עם תינוקות, כולל ייעוץ איך לטייל. חפשי לאחור ותמצאי.

גוז

New member
קראוון בספרד??? ../images/Emo118.gif

לא נראה לי... זו הלא פרצה הקוראת לגנב! בספרד יש מקרים רבים של גניבות ופריצות לרכבים - נסיעה בקראוון מהווה שלט שאומר: "תשדדו אותנו - כל מה שיש לנו נמצא באוטו!"... בצרפת, גרמניה, שוויץ, אוסטריה, אנגליה וכיו"ב - זה נשמע לי כמו רעיון מעולה. אבל בספרד? אני הייתי חושבת פעמיים...

גליה12

New member
גיל שנה + הוא גיל נוח מאד

היא כבר מספיק גדולה כדי שלא תבכה בטיסות-ואם כן תני לה למצוץ בקבוק- זה משחרר את הלחץ באוזניים ושם- את צריכה לדאוג למעט "הרגשת בית" לתינוקת- משחקים שהיא מכירה-אוכל מוכר כמובן - בגדים וכו´ ולטעמי רצוי לקחת צימר (יותר מרחב ממלון) ולהשאר בו יותר מלילה אחת- כך שהיא תוכל טיפה להתרגל ולא תצטרכו להיות כל היום בדרכים אם אתם רגילים לקחת מנשא זה בדיוק מתאים כי לא בכל מקום אפשר להסתובב עם עגלה- ובכלל בספרד אין בעיה עם ילדים קטנים- רואים שם הרבה זוגות (מקומיים) מבלים עד השעות הקטנוות של הלילה עם תינוקות.. בהצלחה וטיול נעים

למעלה