שלום

La InoLviDable

New member
שלום ../images/Emo13.gif

הממ.. אף פעם לא כתבתי בפורום הזה כי לא ידעתי שהוא קיים, אבל עכשיו כשאני יודעת, אני בטוחה שאשתמש בו כפיתרון לכל שאלותיי
העיקרית מביניהם נוגעת לענייני הורדת פרופיל: אני רוצה להיות פרמדיקית בצבא (חי"ר), והבנתי שהפרופיל המינימלי הוא 64(?). בכל מקרה, בעקבות גידול שהיה לי בעצב הראייה בגיל 13, אני עיוורת כמעט לחלוטין בעין שמאל. אבל מבחינה תפקודית זה ממש לא מפריע לי... אז... כמה נראה שבערך יורידו לי? פחות מ64? ובכלל בקשר למסלול פרמדיקים, הבנתי שאפשר להיות קרבי/לא קרבי. מישהו יודע על זה משהו ויכול להסביר לי? תודה מראש, וסליחה על ההתפרצות המסתקרנת

the matkalist

New member
אמממ

ישנה טעות במה שאמרת אפשר להיות פראמדקית עם פרופיך 72 ומעלה ( זה נחשב לתפקיד קרבי ו-72 זה הקריטריון המינמלי להיות קרבי ) לגבי העין אין לי ממש מושג אולי יעשו איתך חסד ולי לא בהצלחה בכל אופן..

La InoLviDable

New member
הממ.. אבל אני מתנדבת במד"א

וזאת הוכחה שאני מסוגלת לתפקד. כרגע אני מע"רית (מגישת עזרה ראשונה), אבל עד הצבא כבר אהיה פעילה גם בניידת טיפול נמרץ. עברתי קורס 60, ובעתיד גם תער"ן, אט"ן ונט"ן. אז אולי זה ישנה משהו?

the matkalist

New member
אין קשק

לזה שאת מתנדבת במד""א ! כל עוד יש לך בעיה רפואית שפוסלת אותך מלרת כפראמדיקית, אז את לא תהיי פראמדיקית יש רף מסוים ,שצריכים לעמוד עצה שלי אמנם היא נשמעת מעאפנה , ואנשים יתנו פה ביקורת לכי תזייפי את הבדיקות ראייה בטפסים של הצו הראשון שלחי איזו חברה שתעשה במקומך

1x2

New member
אם כבר העלת את הנושא...

באיזו תחנה את מתנדבת? התנדבתי לפני שנה וחצי בערך..

chilli peppa

New member
../images/Emo27.gif

הדרישה המינמלית של הפרופיל הוא 72. אחרי הקורס השיבוץ לגדוד\יחידה נקבע בין היתר לפי הפרופיל. מה הפרופיל שלך עכשיו? בכל מקרה, את תמיד יכולה לפרט את המצב שלך, ולנסות להתקבל בתור חריגה.

זה נשמע כמו 45 יפה כזה....

אני חירשת לחלוטין באוזן אחת, וזה לא משפיעעל התפקוד, והשד יודע למה זה מונע תפקידים מסויימים...אבל ככה זה הצבא..אל תחפשי הגיון. אז אם הייתי את..לא הייתי מפתחת ציפיות.

בשביל להתקבל

בשביל להתקבל למסלול פרמדיקים את חייבת להיות בעלת פרופיל 72 לפחות,בעיקר בגלל הטירונות שעוברים שהיא ברמה של רובאי 03 מה שמחייב פרופיל 72 ומעלה. אם מסיבה כלשהי במהלך הטירונות יורד לך הפרופיל ל64,את עדיין יכולה להמשיך להיות במסלול פרמדיקים. אבל השיבוץ שתקבלי יהיה סביר להניח במז"י או בבה"ד 1. תראי יכול מאד להיות שזה לא מפריע לך,אבל השדה ראיה שלך מוגבל עם זה אין ספק דבר שמספק הורדת פרופיל די משמעותית. נשמע כמו פחות מ-72.

למעלה