שלום

RedStrawberry

New member
שלום ../images/Emo13.gif

רציתי לומר שנעזרתי באחת מהסדנאות הוירטואליות של משי ליצירת מובייל וזה ממש הועיל לי וקצרתי מחמאות על שלושת המוביילים שעשיתי מחרוזים. קניתי את כל החומרים בחנות פיקסו והכנתי את המוביילים עבור החניכות שלי בפרוייקט פר"ח לילדים מוגבלים פיזית ואני ממש שמחתי שכשאמרו לי שהמוביילים היו מקסימים! זה החזיר אותי אחורה לילדותי שהייתי דיי טובה באומנות וביצירתיות וזה דיי חסר לי .. אז הנה מגיעה השאלה - איך ניתן ללמוד לבד אומנות מחרוזים (לא רק תכשיטים , גם יצירות אחרות) או שמומלץ ללכת בהתחלה לאיזה חוג? יש כמה חוגים אצלנו בעיר ואני שוקלת אם ללכת בתור התחלה גם בשביל הכייף .

משיייי

New member
שמחה שיכולתי לעזור../images/Emo24.gif

לדעתי לא שווה ללכת לחוגים בדרך כלל מאוד יקר והיום הכל ניתן למוד דרך האינטרנט או דרכינו כמובן תאמרי לנו מה היית מעוניינת ללמוד ואולי נוכל לעזור
אפשר לומר ברוכה הבאה?

RedStrawberry

New member
../images/Emo9.gif

תודה על הברכה , ממש יפה ! בעיקרון אני דיי חדשה בזה ואין לי מושג אפילו מה זה ונציות או סברובסקי..אז איזה אתר טוב יש כדי ללמוד לפחות בתור התחלה מה זה המושגים האלה..? הצצתי גם בסדנאות הוירטואליות ואני מודה שקצת הלכתי לאיבוד בתוך ההוראות כי זה נראה לי כמו סינית
אבל לומדים.

את יכולה לקנות חוברות שיש בדרך כלל בחניות

אתמול קניתי וראיתי חוברות ממש טובות עם מוביילים ורצועות לשעונים תכשיטים תיקים תנסי לבדוק. וכמובן אם את ממש רוצה אתת יכולה ללכת לחוג

RedStrawberry

New member
ראיתי חוברות אבל לא של חרוזים

האם אפשר להשיג בסטימצקי או שזה נמכר רק בחנויות יצירה?

eva133

New member
ברוכה הבאה../images/Emo24.gif

את אשדודית? הדרך הכי טובה ללמוד היא מהסדנאות הוירטואליות יש לך שם גם הסבר מפורט וגם תמונה ואם את עדיין מתקשה/לא מצליחה תעלי כאן את הבעיה ואנחנו נעזור

RedStrawberry

New member
כן אני אשדודית ואת גם?

אני אשמח לשמוע על חנויות טובות ליצירה אם כי ניראה לי שפיקסו הכי טובה לא? כבר הייתי בארטליין והמבחר שם לא גדול כ"כ.. הייתי גם ברון עיצובים אבל זה יותר לכיוון תכשיטנות. ובכלל את עשית איזה חוג באשדוד?

eva133

New member
אני אשדודית גם:)

לא עשיתי שום חוג הכל למדתי פה מהפורום
אמ.. פיקאסו היא החנות עם המבחר הגדול ביותר, ויש גם גם כמה סוגי אומנות ברון עיצובים וארט ליין אין את המבחר שיש בפיקאסו אם תתקשי אשמח מאוד שנפגש ונחרוז ביחד:)

devilz

New member
היייהייי הייי גמני אשדודית ../images/Emo3.gif

ברוכה הבאה
יש חרוזים גם באיזה חנות במרכז בכלניות... אבל הרבה יותר מדי יקר... עדיף רון עיצובים או פיקאסו...

devilz

New member
אני מי'...

ממ... חח אני כבר בקושי ממקיף ח' מממ מאיפה את?

eva133

New member
הוו מגניב אנחנו גרות באותו איזור!

יש לך מסנג'ר?

RedStrawberry

New member
תודה על האיחולים ../images/Emo24.gif

אני רואה שזה פורום חמים ונעים להיות בו וגם דיי פעיל.. אני סטודנטית ועומדת בפני תקופת מבחנים ועם זאת אני אשתדל מאוד לעקוב אחרי הפורום וללמוד מכם.

למעלה