שלום

the phenomenal

New member
שלום ../images/Emo113.gif

טוב אז ככה... קודם כל שלום ותודה מראש למגיבים. אני וחבר שלי החלטנו לצאת לחופשת סקי. לשנינו זו חופשת הסקי הראשונה ולכן יש לנו כמה שאלות: 1. אתרי סקי מומלצים (לרמת מתחילים ובינוני). 2. האם כדאי ללכת על דיל מוכן או להרכיב בעצמנו ? 3. איפה כדאי להשכיר ציוד (בארץ או באתר) ? 4. האם התקציב שהקצנו לחופשה של 4 ימים - 600$ כל אחד, מספיקה ? והאם יש לכם הארות נוספות. תודה מראש אלי ואור

VeryBigFoot

New member
אני ממליץ

על אוסטריה משהו כמו קפרון, צל אם זי. מצוין למתחילים וגם לא כל כך יקר. שני אתרים שמחוברים. ה"מייסיקוגל" מתאים לימים הראשונים, והקינוח , אחרי שאתם כבר "גולשים" בלי גלגלי עזר אז עולים ל" קיטשטייןהורן" או ל "שמיטןהורן" 600$ נראה נמוך מדי תנסה לגרד עוד משהו

alonaski

New member
4 ימים נראה לי יצא לכם יקר מאוד!

טיסות הלוך חזור בפחות משבוע מרווח הן יקרות יותר! גם ככה הטיסות לשדות תעופה של הסקי מאוד יקרות בחורף. אם אתם סגורים רק על 4 ימים (לדעתי לא מספיק כדי למצות את הכייף. לפחות שבוע!) אז לכו רק על חבילה סגורה כי שם תמצאו את הדיל הזול ביותר לדעתי. אלא אם כן אתם ממשפחות טייסי אלעל ויש לכן סידור אחר לכרטיסי הטיסה... ציוד - רק באתר הסקי!! א. כי שם אם משהו מתקלקל או לא נוח או נעל לוחצת וכד' - אתם מחליפים במקום! אם תביאו ציוד מושכר מהארץ - ולא יהיה לכם נוח - תצרכו להשכיר באתר וסתם יסתבר שגררת איתכם את הציוד. ב. יש חברות תעופה שעלולות לקחת מכם תשלום נוסף על ציוד הסקי העולה למטוס!! לכן אין טעם! חוצמיזה - למה לכם להגרר מהארץ עם מזוודות ועם ציוד סקי כשניתן להשכיר בכל אתר! הרבה יותר נוח וקומפקטי.

erannir1

New member
2 אתרים מצוינים למתחילים במחיר מעול

גם אני התחלתי עם השאלה הזו עזוב שטויות 1. פויאנה בראשוב-רומניה אתר מצויין למתחילים יש לי טלפונים ועצות 2. בורובץ -בולגריה כנ"ל את זה אפשר לגמור עם דיל של סאן-דור ב-199$ טיסה הלוך-חזור + 450 יורו כולל מלון 4* חצי פנסיון + סקי פס לשבוע +הדרכה לשבוע+ציוד לשבוע ערן 054-4527648

skier

New member
אני מאוד רוצה להזמין אותכם!!

אליי לקלאב מד לה מוניר יהיה סבבה :) תבואו

skier

New member
....

אני עובד שם החורף ויהיה נחמד שיהיו כמה שיותר ישראלים:) אחלה אתר אחלה קלאב רק שהמחירים לא כל כך בטווח שלכם ניראה לי:)

the phenomenal

New member
../images/Emo70.gifעדכון

קודם כל תודה ! העצות וההמלצות שקיבלנו עזרו לנו מאוד ! אנחנו מתחילים להיסגר בכיוון אנדורה ! בגלל המחיר וההתאמה לרמת מתחילים ובינוניים ! כנראה שנאריך את החופשה לשבוע, ובהתאם גם את התקציב ל 700 $. מה דעתכם ? המלצות לגבי המקום וכד' יתקבלו בברכה. תודה מראש אלי ואור

למעלה