שלום

Painted Fairy

New member
שלום

יש לי שאלה ואני מקווה שהגעתי למקום הנכון.
אני מעוניינת לשפץ כסא שיש ברשותי, הרגליים של הכסא עשויות ברזל שחור ואני מאוד
רוצה לצבוע אותן בצבע אחר (גוון ורוד פסטלי אם זה משנה
)
איך הכי כדאי לעשות זאת? איזה סוג צבע יתאים? ואיפה משיגים אותו בגוון הספציפי
והפחות שכיח שאני רוצה?

מאחלת לעזרתכם! תודה

גילי

anat15

New member
אצל נתנאלה

יש צבעי ספריי חדשים בצבעים מדליקים ומגוונים (ולא אלו הרגילים שיש בטמבוריות). לפי מה שהבנתי מתאים גם לברזל לא חלוד ולא מתקלף.

(חפשי "נתנאלה.קום" בגוגל)

הקלילה

New member
נסי לבדוק אם יש המרטון- צבע למתכת בגוון הזה

אני יודעת שיש במספר גוונים וטקסטורות, והוא טוב כי כבר מכיל בתוכו את היסוד ולכן לא תצטרכי למרוח מקשר לפני על הרגליים. כדאי בכל מקרה ללטש אותן מעט ולנקות שאריות אבק ולכלוך ואז לצבוע. בהצלחה ותעלי תמונות

Painted Fairy

New member
אז בהמשך להודעה הקודמת...

אכן ביקרתי בחנות של נתנאלה היום ומצאתי צבעים יפהפיים שעונים על הצורך שלי. ואפילו בד לרפד איתו את הכסא.
ועכשיו לשאלה הבאה -איך ניתן לרפד את הכסא מחדש לבלי עבודת תפירה? חוץ מאופציה של אקדח סיכות (שאין לי וקצת יקר לי לקנות), האם אפשר למשל לקבע את הריפוד בעזרת נעצים? מסמרים? כל רעיון יצירתי אחר?

ורדה 1

New member
נעצים זה מצויין
וגם מסמרים בתנאי שיש להם ראש גדול יחסית. המסמרים הרגילים עם ראש קטן לא מתאימים.

ורדה 1

New member
אגב, אם את קרובה למודיעין, או שמזדמן לך להגיע את מוזמנת לקבל ממני אקדח סיכות בהשאלה.

Painted Fairy

New member
וואו איזו מקסימה.

תודה

אני אקח את זה כאופציה אחרונה אך בהחלט אפשרית.

ולגבי הנעצים - הם יחזיקו את הבד בפני עצמם לדעתך? פשוט מותחים את הבד, נועצים, וזה הכל?

Painted Fairy

New member
עכשיו כשאני מסתכלת שוב,

אני רואה שיש גם אקדחי סיכות בעשרות בודדות של שקלים, עשויים מפלסטיק. נראים פשוטים אבל יעשו את העבודה נכון?

ורדה 1

New member
אני לא מכירה אותם פעם קניתי מכשיר ניטים ב-5 ש"ח - הוא אפילו לא ידע מה התפקיד שלו...

מצד שני, יכול להיות שאקדח סיכות מפלסטיק יודע את העבודה רק יחזיק מעמד פחות זמן. אני מניחה שבשביל כמה עשרות ש"ח שווה לנסות ואם זה ממש לא יעשה את העבודה, את תמיד יכולה לחזור לחנות.

למעלה