שלום שלום..

bduya

New member
שלום שלום..

וזה פשוט לא יאמן. פתאום ביום בהיר אחד המחשב מחליט לעבוד, הבית שלי המטורף מנקיונות מתחיל להרגע, אני מתחילה להבריא ולנוש שלי יש מומולדת.. איך תסבירו את זה שהכל קורה ביום אחד? גם אני לא יודעת! אז ככה: מזל טוב לכותב הקרוי בשפתכם רייבן הוד ליום הולדתו. (למרות שהוא כמובן לא יראה את ההודעה הזו עד אחרי פסח..) ולכל הכותבים החדשים והישנים אני מאחלת פסח שמח וצוהל ואם בא לכם ככה אז גם- כשר
לשניקו האחות הקטנה והמקסימה שלי לקנדי שתמכה בשפעת המעצבנת שלי לאורך כל הדרך! (חיחיחי.) לסיילנס שלי לדובשה של וויש ולעוד המון המון המון שאני נורא מתגעגעת אליהם.. כמו סקרלוט המצ´וגעת (שכפי שאני מבינה חייבת לי איזו שיחת בנות דחופה) או קוטלת המקסימה (שדרך אגב גם מוסרת לכולכם את אהבתה..) ואוח.. בנשימה אחת גם לרותינקה אני מאחלת לך חג שמח ובריא וכייפי וטעים תעשו טובה אנשים, שמרו על עצמכם בימים המטורפים האלה. אני בסדר, חיה.. לומדת.. מפיקה סרט.. ולבינתיים, גם פה לקצת. רק מנגבת כמה דמעות (סיימתי הרגע לראות את לב אמיץ) נו די, שתקו! אני חולה ומרותקת למיטה! די. באמת. ברצינות. אוהבת..

רותי ב.

New member
הכי שווה

שהמחשב שוב עובד, ושאת פה, שוב, ובכלל, שהחיים זורמים, ועוד מעט חג, ורק שתהיי בריאה, כמה יותר מהר.
נו, אם כל הגעגועים האלו, לא נשרשר לשום מקום, רק נקבל בזרועות פתוחות
ככה, בערך.

נדמה לי, או...

שהיית חולה מליון שנים? או שסתם לא הגעת לכאן.... אני מקווה שאת מבריאה, ושיהיה גם לך פסח כשר ושמח, בהצלחה בהפקה (אני מתרשמת!!!) ובכלל, ותקפצי יותר לבקר!

bduya

New member
לא לא

למזלי לא, אוח.. לא הייתי חולה כל הזמן הזה. וזה גם לא שסתם לא הייתי פה, את יודעת. תודה.

candybox

New member
שיילום לך מתוקית שלי ../images/Emo24.gif

וזה באמת לא ייאמן, פתאום ביום בהיר אחד... (זה רק כי בקשנו ממנו נורא יפה לחזור לעבוד כי מתגעגעים אלייך). שיהיה לך חג הכי שמייח בעולם!

Toy story

New member
../images/Emo155.gif חג שמחחח ../images/Emo141.gif

טוב לראות אותך והכל טוב..?? :) מה,לב אמיץ? סרט ענק!! הנה לינק

bduya

New member
צעצוע של סיפור.?

אכן סרט ענק. שלא נדבר על הפסקול.. תודה. טוב לראות גם אותך

מיכל..~

New member
:)

את חוליישן? ובודדיישן? "לא לא אל תברחי<?> גם שעצוב לך יש לך אותי.. לה לה לה"
רפואה שליימה לך
ברוך רופא חולים למחשב :) וחג אביב שמייח
ערב שקט ובריא מיכל *במצס רוח מוזר שכזה* :)

Efrat*

New member
בדויונת...!!

באתי להפתיע אותך גם כאן... אז קודם קחי לך
<קיסי קיסי> וגם
ותיהי כבר בריאאאאאאה!!! מיס יו.. ועדיין מחכה לראות אותך... שומעת? בואי כבר, נוווווו.... אני מאוד שמחה שיש לך זמן לראות סרט <וואוו איזה יפה שהוא... מל..>, להפיק סרט.. להיות חולה, להבריא, ללמוד.. וגם לחולל ניסים עם המחשב שלך.. ממש גאון! מוואאאאאה אפרת

דוVשה

New member
דובשה של WhisMaster

ממממ.... ילדה, שיהייה לך חג שמח והמון הצלחה עם הסרט. והעיקר העיקר הבריאות.

למעלה