שלום שלום

shaio

New member
שלום שלום

חמש או שש שנים אני כותב בפורום הזה (ובקודמו ב-IOL), ובשנים אלה תחושתי היתה תמיד שהפורום משמש מקום מיוחד בקהילה המשפטית, ומקום מיוחד בין הפורומים המשפטיים השונים. מיוחד כי הוא כר להתייעצויות בין עמיתים, לעזרה לזולת, ללימוד -- וגם במידת-מה בית לקהילה קטנה. לכן שמחתי כשלפני כשנה וחצי הוצע לי להצטרף לסייע לציפי גנן, שניהלה את הפורום מראשיתו בתפוז (ועוד קודם ב-IOL) ותמיד בחוכמה ובנועם. חשבתי שזה טוב לעזור קצת בתחזוקה של הבית הזה כדי שהוא יוכל להמשיך לשמש את כולם. ככל שעבר הזמן, מלאכת התחזוקה הזו נעשתה קשה יותר, ורובה סמוי מעין הקורא. המלאכה הזו עוברת בימים אלה לעו"ד גרשוני, ואילו אני אחזור למעמד של כותב מן השורה. אני סמוך ובטוח שגם תחת ניהולה של אתי הפורום ימשיך להיות משובח (האמת אני בכלל חושב שהוא ישביח, אבל זה בינינו). חורף טוב! שי

../images/Emo7.gif ../images/Emo10.gif ../images/Emo7.gif ../images/Emo10.gif ../images/Emo7.gif ../images/Emo10.gif

ובהצלחה לעו"ד גרשוני.

האם לזה התייחסת בכותרת???

ח אֵיכָה תֹאמְרוּ חֲכָמִים אֲנַחְנוּ, וְתוֹרַת יְהוָה אִתָּנוּ; אָכֵן הִנֵּה לַשֶּׁקֶר עָשָׂה, עֵט שֶׁקֶר סֹפְרִים. ט הֹבִשׁוּ חֲכָמִים, חַתּוּ וַיִּלָּכֵדוּ; הִנֵּה בִדְבַר-יְהוָה מָאָסוּ, וְחָכְמַת מֶה לָהֶם. י לָכֵן אֶתֵּן אֶת-נְשֵׁיהֶם לַאֲחֵרִים, שְׂדוֹתֵיהֶם לְיוֹרְשִׁים--כִּי מִקָּטֹן וְעַד-גָּדוֹל, כֻּלֹּה בֹּצֵעַ בָּצַע: מִנָּבִיא, וְעַד-כֹּהֵן--כֻּלֹּה, עֹשֶׂה שָּׁקֶר. יא וַיְרַפּוּ אֶת-שֶׁבֶר בַּת-עַמִּי, עַל-נְקַלָּה--לֵאמֹר, שָׁלוֹם שָׁלוֹם; וְאֵין, שָׁלוֹם. יב הֹבִשׁוּ, כִּי תוֹעֵבָה עָשׂוּ; גַּם-בּוֹשׁ לֹא-יֵבֹשׁוּ, וְהִכָּלֵם לֹא יָדָעוּ--לָכֵן יִפְּלוּ בַנֹּפְלִים בְּעֵת פְּקֻדָּתָם יִכָּשְׁלוּ, אָמַר יְהוָה. אודה לך על ההבהרה מי צריך להתבייש כי תועבה עשה? מי ריפה את שבר בת עמך? ומתי תתן את נשותינו לאחרים ו(דחוף פחות) את שדותינו ליורשינו?

יותר הגיוני שהוא התכוון לזה...

"בּוֹרֵא נִיב שְׂפָתָיִם; שָׁלוֹם שָׁלוֹם לָרָחוֹק וְלַקָּרוֹב, אָמַר יְהוָה--וּרְפָאתִיו." (ישעיהו נ"ז, י"ט).

או אולי לזה?

"וְרוּחַ לָבְשָׁה, אֶת-עֲמָשַׂי רֹאשׁ הַשָּׁלִישִׁים, לְךָ דָוִיד וְעִמְּךָ בֶן-יִשַׁי, שָׁלוֹם שָׁלוֹם לְךָ וְשָׁלוֹם לְעֹזְרֶךָ כִּי עֲזָרְךָ אֱלֹהֶיךָ; וַיְקַבְּלֵם דָּוִיד, וַיִּתְּנֵם בְּרָאשֵׁי הַגְּדוּד". (דברי הימים א', י"ט).

לא לזה ולא לזה ואף לא לזה כי עתה

הבנתי שהכותרת נלקחה (מתוך הוקרה לזכרה) מספרה של מרים רות זצ"ל מעשה בחמישה בלונים: "עמדו הילדים, נפנפו בידים - וקראו בקול אל השמים: שלום! שלום! בלון אדם!" שאיו - האם אתה הוא הבלון האדום? האם זהו תיאור מדויק של דמותך בשר ודם או שמא דק גו אתה כגבעול? זאת לא נדע אף פעם...

u 1000

New member
לאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא

אני מקווה שתמשיך להיות פעיל ומאחל לעו"ד גרשוני (אמא/אשה של "אביתר"?) שלא תאלץ להתמודד עם תופעות שנאלצת אתה להתמודד עמן.

u 1000

New member
תשוויץ בידע על מתי אביהם מונה לשופט

כך לפחות לא יטענו שהפורום לא רציני

למעלה