שלום שלום! חדש...

duduamar

New member
שלום שלום! חדש...

אני ממש לא מבין בטיולים לחו"ל ורציתי את המלצתכם - אני רוצה לצאת לסופ"ש לאירופה, עם החברה. אנחנו צעירים ככה שאין לנו תקציב יותר מדי גדול.. חשבנו על האופציות הבאות: קפריסין/ אחד מאיי יוון/ פראג.... האם יש לכם המלצה חד משמעית? או המלצה אחרת? או האם בכלל כדאי לצאת לאירופה בדצמבר, או שעדיף לחכות לאביב? אין לנו דרישות מיוחדות.. שיהיה מקום יפה לטייל בו במשך סופ"ש (מחמישי עד ראשון) תודה!

duduamar

New member
ועוד הערה....

התקציב הכולל שלנו הוא נגיד בסביבות ה500 דולר (כולל הכל הכל)

duduamar

New member
לא... 500 דולר לאחד

כלומר 1000 דולר, אבל כולל הכל הכל, יש הצעות?

shulak14

New member
האיים היוונים הם כעת מחוץ לעונה

כך שסביר שרוב השירותים שקיימים לתיירים לא פועלים. לא יודעת מה המחירים כעת לעסקאות לברצלונה, אבל זה גם יעד נחמד, פחות קר מפראג. פראג מאד יפה ורומנטית. לגבי השאלה העקרונית אני תמיד מעדיפה לנסוע באביב, כשפחות קר והכל פורח. אבל זה ענין של טעם.

duduamar

New member
אוקיי זה בערך מה שחשבתי...

בארסה זה יקר מדי... אז אני אשאל ככה - פראג באביב - 500 דולר לאחד מחמישי עד ראשון, יספיק לטיול מהנה?

kluli

New member
פראג מדהימה אך

היינו שם במרץ והייה לי מאוד מאוד מאוד קר!!! אבל מה שכן פשוט מדהים שם, רומנטי, ציורי, והכל במרחק הליכה, חורשים אותה כמה ימים ועושים חיים. לא צריך טיולים מאורגנים, הכל כל כך קרוב וספר טיולים קטן יספיק. ממליצה בחום

duduamar

New member
אז נלך כשפחות קר...

כמה בערך עלה לכם הטיול? וכמה זמן הייתם שם?

kluli

New member
שילבנו את

פראג עם בודפשט אך לדעתי אין צורך בשילוב הזה. מספיק פראג. זה היה בפסח כך שכל הטיול עלה לנו יחסית הרבה: 680$. אבל תזכרו שגם במרץ הייה שם מאוד קר

natyh

New member
למה לא אפריקה ???

ספארי בקניה למשל : או איי סיישל או מדגסקר ? סעו לקייץ . או כמובן לסקי להלסינקי בפינלנד . נתי

יהושע 50

New member
קח טיפ לחיים (חינם...)

אל תאמר אין לי תקציב, שבור את הראש על איך אתה משיג את התקציב הנדרש עד האביב! מקווה שתקבל את ההערה ברוח טובה, ואם תלמד ממנה משהו לחיים אז בכלל יופי.

duduamar

New member
תשובה לטיפ ה"מבריק"

מן הסתם חשבתי על זה, ו500 דולר זה המקסימום שאני יכול... אני לא מרוויח הרבה, ואני גם הולך שנה הבאה ללמוד...

yuval89

New member
סופ"ש בארופה

ההמלצה החד משמעית שלי היא בודפשט... אסביר : א. היא עדיין לא ביורו, ולכן יחסית וזלה (למרות שיחסית ללפני 4 שנים היא יותר יקרה), ויותר חשוב מכך - בעתיד היא תעלה הרבה יותר, כך שעכשיו זו עדיין "מציאה". ב. היא יפיפיה. ג. כייף לעושת בה קניות. אבל מה - כל אירופה היא לא כייפים בחורף, ולכן הייתי ממליץ לכם לחכות לקיץ ולהנות הרבה יותר.

למעלה