שלום שלום, אפשר להצטרף?

תמי ס

New member
שלום שלום, אפשר להצטרף?

רשמית עדיין לא הצטרפתי לפורום הזה אם כי מעשית אני מניקה בהצלחה גדולה יונקת מצטיינת בת תשעה וחצי שבועות (מי? אני? לא מאמינה שזכיתי והגעתי לשלב בו יש את מי להניק...). אז הנה אני מציגה את עצמי, שמי תמי, אמא ליהלי בת כמעט 10 שבועות, יהלי ינקה לראשונה בחייה כשהייתה בערך בת שלוש דקות, ומאז עושה זאת בעדינות כזו שזכתה לשם החיבה "אמסטף" (כלומר: מאתרת את הפיטמה הקרובה, פותחת פה גדול ונועלת את לסתותיה על הקרבן), אבל ברצינות, אין תלונות, היא יונקת נפלא מההתחלה, לא פוצעת ועולה יפה במשקל (נולדה 3,280- ובגיל חודשיים שקלה כבר 6 ק"ג <טפו טפו>). מצ"ב תמונה מהדקות הראשונות לחייה (עוד לפני שקיבלה את שם החיבה: "שמנדוזה").

דבורה1

New member
תמי, מזל טוב גם פה

יהלי מקסימה והתמונה הזו כובשת (כולי ירוקה מקנאה לי לא אפשרו להניק מיד אחרי הלידה). ובגיל חודשים 6 ק"ג??? אמא מתבקשת להפסיק לאכול שמרים. גוליבר קטנה את מגדלת (טפו טפו טפו). שביט שלי שקלה 6700 לפני חודש (דהינו בגיל 5 חודשים). ומה עם איזה תמונה מעודכנת של ה"שמנדוזה"? וברוכה הבאה גם לכאן

תמי ס

New member
דבורה

שנים חלמתי על האפשרות להניק, כידוע לך הנושא התעכב (אפילו מאד
), וכשסוף סוף ילדתי הקטנטונת ממש עשתה זאת בעצמה, התקדמה לבד עד הפיטמה ונצמדה ולא נתנה לאף אחד להפריע לה בזה (אפילו לשקול אותה הצליחו רק שעתיים אחרי הלידה). (אני לא אוכלת שמרים, בחיי, נשבעת). ותמונה מעודכנת יותר:

יונתנה

New member
תמונות מדהימות!

מקווה שגם אני אוכל בלידה הבאה להיניק מיד אחרי הלידה...

Rplus1

New member
מקסימה במיוחד היהלי הזאת שלך

מזדהה כל כך עם העוצמה של חווית ההנקה מיד אחרי הלידה. מאחלת לכן רק טוב.

Shellylove

New member
איזה מקסימה../images/Emo9.gif

ברוכה הבאה, אלינו, תמי. מקווה שתמצאי בנו בית חם ואוהב

דבורה1

New member
|איקון מתעלף וחסר נשימה|

באמת ילדה מדהימה. וכל זה "נטו ציצי" כמו שאומרים אצלנו. ואיזה יופי ליהלי מההתחלה עושה בית ספר לכל מי שינסה רק להגיד לה מה לעשות.
לקטנה ולאמא הגיבורה שלה שאני מעריצה כבר מזמן

tookish

New member
איזו מתוקהההההההההההה../images/Emo99.gif

המון מזל טובבבבבבבבבבבבבבבבבבב כיף לראות אותך כאן. המון אושר מהמתוקה (איזה שם מקסים)

תּמר

New member
ברוכה הבאה.איזו תמונה מקסימה../images/Emo99.gif

גם לי אף פעם לא נתנו להניק מיד אחרי הלידה.

ליcות

New member
ברוכה הבאה.. תמונה מעלפת ../images/Emo99.gif

ומאוד אהבתי את הכינוי "אמסטף" וההסבר שלו
. מזכיר לי את ההתנהגות של היונקת המתוקה שלי

כתומה30

New member
ברוכה הבאה../images/Emo140.gif../images/Emo65.gif../images/Emo20.gif

ואיזה כיף לקרוא הודעה שמחה שלך! יהלי מתוקה מתוקה והתמונה מדהימה לגמרי, נורא מרגשת. את מוזמנת לחבורת השמנמנים (הקטנה הפרטית נולדה 2700, הכפילה בגיל חודשיים וחצי, שקלה 8 קילו בגיל 5.5 חודשים ואנחנו עדיין מחכים שהעלייה הגדולה של ההתחלה תתמתן...). בכל מקרה אם אתן בדרך אלינו... תשמרי על הגב שלך! בהצלחה!

אהבת M

New member
ברוכה הבאה ../images/Emo42.gif../images/Emo140.gif

רוב אושר מהקטנה ממני, מעריצה סמויה, שמנגבת, ברגע זה ממש, למראה התמונה, את הלחלוחית בקצה העין....

lcילנה

New member
ברוכה הבאה מעוד מעריצה סמויה../images/Emo24.gif

עוקבת אחרייך כבר שנתיים בערך. המון המון אושר מהבובה החדשה. ותמונות מקסימות.

דלית 3

New member
../images/Emo24.gif ברוכות הבאות תמי ויהלי ../images/Emo140.gif

(קצת) עקבתי אחרי הסיפור שלך והדרך הארוכה שעברת - סמל לנחישות והתמדה
. מקווה שהיפהפיה המתוקה תכניס הרבה אור לביתכם (לא בלילה
).

למעלה