שלום שאלה...

שלום שאלה...

נאמר לי כי בדיזנגוף סנטר..הקניון הזה יש חנות שמוכרת חנות של חולצות של רוק כבד... מישהו יודע את שמה הספציפי של החנות? בסנטר הזה? תודה! אם מישהו יודע אני הודה לו

מאוד מאוד יקר 80 שקל חולצה

אני מחפש חולצות שי שעליהם תמונות/הדפסים של הפרונטים של תקליטים של להקות רצוי להקות משנות ה90 .......................

ראיתם שם חולצות יפות??

ספרו לי על כך ראיתם למשל לאחרונה שם חולמות יפות ששוות?. ספרו מה ראיתם איפה אתם בדרך כלל קונים את החולצות שלכם ובכמה תשלום לחולצה?

DreamINGG

New member
זה תומר, אבל

חנות מסריחה בטירוף. אל תקנה ממנה בחיים.. גם דופקים מחירים בשמיים, וגם איכות חרא של חולצות.. עדיף כבר לקנות במטאל שופ - פרישמן 42 בת"א, זה גם כן באיזור של הסנטר..יותר נכון, זה ממש קרוב לכיכר, אתה ממשיך מהכיוון של הסנטר למטה, פונה בפרישמן ומגיע לחנות.. הממ חולצה שם 70-80 נדמה לי, אבל לפחות איכות בת זונה! ויש שם גם אחלה מבחר..

epitaph

New member
חנות נחמדה המטאל שופ...

נמצאת בכל האיזור של חנויות יד שנייה למינהם וגם מאוד קרוב ל"קצת אחרת" (שד"א, יש בין שני החנויות סוג מסויים של קשר עיסקי).

PunkHardcore23

New member
תומר, החנות הזאת יקרה...

בדיזנגוף סנטר(בתוך הקניון)יש חנות יותר זולה.... אני לא יכול לתת לך הדרכה כי אני לא זוכר את הדרך בע"פ.

Misanthrope

New member
לך לליאונרדו בראשון.

אני שם כל שבוע, מתה על החנות הזאת. חולצות של להקות זה 60 וחולצות עם סתם הדפסים זה 35. אני ממליצה.

Nazgul7

New member
איכות מסריחה עד מאוד

אני קניתי משם את שתי החולצות היחידות שלי,ופשוט זה במקום להתכווץ,נמתח..וגם נראה מחורבן... לא כדאי.

adi u

New member
זה רק אצלך ככה.

אני קניתי משם גם כמה חולצות ואצלי זה במצב מצויין. אתה סתם לא יודע לשמור על הדברים שלך
.

למעלה