שלום שאלה על עגילים...

שלום שאלה על עגילים...

הבת שלי עכשיו בת שלוש עשרה וחצי. היא רוצה עגילים .(שנים לא רצתה,עכשיו זה בא פתאום מיוזמתה...)

השאלה שלי: לי עשו חורים לפני שלושים ומשהו שנים. בזמנו,במשך שלושה שבועות,היה צריך כל ערב לנקות עם חומר מחטא.

האם מאז 'התקדמנו',או שהשיטה אותה השיטה?...-אני פשוט רוצה להציג לה את כל המידע,שתדע במה זה כרוך,לפני שהיא לוקחת החלטה סופית.

היא תעשה את החורים הקלאסיים,אחד בכל אוזן.אני זוכרת שלי זה לא כאב כלל,(הייתי ילדה יותר צעירה ממנה,אני מקווה שבגילה זה עדיין לא עלול לכאוב?...)

אז מישהו כאן יכול לספר מנסיונו עם בת העשרה שלו,בשנים האחרונות,במה זה כרוך,והאם זה כאב?..

תודה רבה!

אמרו לנו לנקות כל ערב

עוד פיסת מידע - יש חוגים ספורטיבים שבהם צריך להוריד את העגילים לזמן הפעילות
זו בעיה - כי בתחילה - עדיף לא להוציא את העגילים מהאוזן

עם הילדות היותר קטנות - נדמה לי שהקטע של זיהומים הוא די נפוץ. הן כנראה לא מטפלות כמו שצריך. אבל אני חושבת שבת 13 וחצי כבר אפשר לסמוך עליה

BrightEye

New member
עגילים צמודים באזניים צריך להוריד?

בהתחלה מן הסתם עדיף לא לחוג כדי שלא שיכאב אם יגעו במקרה במקום, אבל לא נראה לי שזו בעיה קבועה ושצריך להוריד עגילים צמודים.

מירי,

New member
שמים פלסטר- עבד בקראטה.

ואפשר לתכנן 3 שבועות לפני תחרות.

BrightEye

New member
בכל מקרה צריך לחטא ולמרוח בפנטן

או משחה אנטיביוטית אחרת, אחרת יש זיהום.
זה לא יכול להיות שונה ולא משנה באיזו שיטה משתמשים לעשיית החור.
לגבי השיטה, אני לא מכירה שיטות חדשות יותר, אבל אם מאלחשים את המקום עם אמלה, זה הרבה פחות כואב.

XמXלה

New member
קודם כל לא לעשות עם אקדח
!!!

האקדח משמש לחירור הרבה אנשים לפניך כשהחלק היחיד שאישי בו הוא העגיל, שלרוב לא מחוטא כמו שצריך. המכשיר עצמו קשה עד בלתי אפשרי לניקוי בעקבות המבנה שלו וכל החלקים. האפשרות לחטוף ממנו זיהום היא גבוהה.
מעבר לנושא ההיגיינה הדבר השני הלא פחות חמור הוא מנגנון המכשיר שלמעשה מתנהג כמו פטיש ודוחף את העגיל לתוך התנוך בכוח. אם תשימי לב, העגיל "הרפואי" שאין בו שום דבר רפואי (לרוב עשוי מניקל ומצופה בזהב שיתקלף מהעגיל וייכנס לגוף), הוא בעל ראש עגול, לא חד, לא אחיד ובגלל זה אפילו יותר כואב. חירור באקדח יוצר נזק לרקמה בזה שהוא יוצר נקב לא אחיד עם שוליים משוננים מה שעלול להביא לדחייה, צילוק וכו'. ועוד לא דיברנו על הסוגר שהמבנה שלו נשאר "לחוץ" על החור ולא מאפשר מעבר של הנוזלים שמצטברים שם (הפרשות טבעיות של הגוף לאחר חירור) וזה מצע נהדר להתפתחות בקטריות ולכלוך.

אז מה כן?
מתחררים רק בסטודיו שמתמחה בעשיית פירסינג (ולא ע"י מוכר/ת בחנות), מקום סטרילי שמקפיד על חיטוי ואיש מקצוע שמשתמש במחט או אקדח ח"פ מיוחד עם עגיל חירור מותאם (לא משונן ועשוי מזהב).

נכון שזה יקר יותר וזה "כולה עגילים באוזניים" אבל השאלה היא כמה הבריאות שווה לכם.

בהצלחה

XמXלה

New member
מעשרת הפירסים שלי ועוד כמה של הילדים

ונעזרתי קצת באינטרנט כדי להביא את המידע בצורה מדויקת יותר

מירי,

New member
אנחנו היינו אצל 'עושה פירסינג'.

(קיבלנו עליו כמה המלצות).
לא ראיתי משהו שונה מחרור רגיל.
בכל מיקרה העגיל הוא מצופה זהב, יש לנו אחד בן כמה שנים שניראה כמו חדש.

אימם

New member
באמת מעניין מה שם המקצוע ל"עושה פירסינג"

נקבובאי? פירסונגאי?

אימם

New member
ולאחר גיגול קל

שם המקצוע בלעז "פירסר" Piercer מעניין איך מתרגמים זאת לעברית...

שטויות

ב-80 ש"ח עשינו עם אקדח אישי סטרילי, הוצא עבורנו מהאריזה ונזכר לפח אחרי השימוש בו. יותר סטרילי מזה לא יכול להיות. ואין רע במוכר או מוכרת מנוסים.

למעלה