שלום שאלה בקשר לליסינג פרטי שמציעים לי

fireforge

New member
שלום שאלה בקשר לליסינג פרטי שמציעים לי

אחת החברות הגדולות שיש בשוק מציעות ליסינג פרטי לרכבים משומשים המבצע הוא כזה

משלמים 5000 שקל מקדמה (שחוזרת בסוף) ואז תשלום חודשי למשך 24 חודשים בסוף ה24 חודשים מקבלים את ה 5000 שח חזרה ויש 2 אופציות

לרכוש את הרכב במחירון שלו פחות 25% או להמשיך לרכב אחר
בתקופה של הליסינג החברה משלמת לך ביטוח / טסט / טיפולים

אח שלי עשה את זה ובדק את הנושא וטוען שזו אחלה עסקה הוא לקח מאזדה 3 2009 משלם 1200 שקל בחודש + -

השאלה שלי איפה הקאצ' איפה בעצם הרווח של החברה הזו אני לא מבין מה נותן להם לתת לך ביטוח טסט טיפולים במשך שנתיים ועוד אופציה לרכוש את הרכב ב25% מתחת למחירון

תודה

the annonymous

New member
למרות שזו פרסומת אענה ברצינות

לשלם 15,000 שקל לשנה על ביטוח, טסט, טיפול אחד וירידת ערך על רכב ששווה פחות מ 40,000 שקל זה המון כסף.

בשנה יש לך טיפול אחד שעולה כאלפייה, טסט עוד אלפייה, ביטוח עוד 4,000 שקל עוד אלפייה לשונות (וזה המון). סך הכל הגענו ל7000 שקל.

עכשיו ירידת ערך של 15% בשנה זה עוד 6,000 שקל אז הם עושים עסק לא רע.

למכור לך אחר כך אוטו בן 6 שדהמחירון שלו נמוך כבר ממילא בהנחה של 25% שזה מה שנמכר רכב יוצא ליסינג (וגם זה במקרה הטוב) זו עיסקה לא רעה בכלל עבורם.

enigo

New member
וזה בטח יותר משתלם להם מלתת לו לצבור אבק

במגרשים שלהם...

fireforge

New member
חח וזה לא פרסומת אחי בכוונה לא רשמתי את שם

החברה

אבל לא הבנתי את החישוב שלך :)

סתם רציתי לדעת איפה הם מרויחים פה כי אח שלי לוחץ עלי לעשות את זה גם במקום לקנות רכב 2003-2004 ב 20 אלף שקל

תודה בכול אופן :)

the annonymous

New member
הם נותנים לך רכב שממילא המחירון שלו

לא גבוה ועומד על כ 40,000 ש"ח (מחיר מכירה. לא מספרים מצוצים מהאצבע ממחירונים למיניהם) וגובים ממך מחיר יפה עבור ביטוח וטסט.

חשוב מאוד לקרוא טוב את ההסכם שלהם ולחפש את המוקשים שסביר להניח שקיימים.

אם יש לך 20,000 קח הלוואה שההחזר החודשי שלה הוא בסביבות ה 800 שקל ואז כבר יהיו לך קרוב ל 40,000. קנה את האוטו לבד ולא תצטרך מהם טובות.

למעלה