שלום, שאלה בקשר לאוזניות...

Blackpanter1י

New member
שלום, שאלה בקשר לאוזניות...

אני צריך המלצה לאוזניות (אטומות) של Sennheiser בטווח מחיר עד 500-600 שקל, יש המלצות? ועוד דבר, אני יודע שיש אוזניות פתוחות אבל למה? זה חיסרון לדעתי...

מסתבר שקל יותר לעשות אזניות פתוחות

טובות מאשר סגורות. באזניה סגורה, הדיאפרגמה המייצרת את תנודות הקול צריכה להתמודד עם נפח עבודה מול וואקום (בצד הפונה החוצה), ועם לחץ אויר משתנה בצד הפנימי. בלגן גדול יותר. גם עניין של נוחות - פחות לחץ על הראש. אתה אוהב את גוון הצליל של הSEN?

סליחה, נשלח מוקדם

בבדיקות שנעשו נמצא כי התמונה שאנו מקבלים עם אוזניות פתוחות, טובה יותר מאשר עם אוזניות סגורות. כנ"ל גם עם אוזניות שנכנסות לאוזן. ><>

Blackpanter1י

New member
בסדר אבל אני לא רוצה שזה שלידי

ישמע גם כן... וכמה זולג מאוזניות פתוחות בכלל?

בעקבות השרשור הזה

http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=124&msgid=68148946&FlagSybase=1 קניתי את זה http://www.aviyaffe.com/store/main/producat_ver.aspx?id_prod=466 השוויתי אותן לSEN במחיר דומה (לא זוכר שם מודל), ולטעמי, הצליל של הSEN מאד צבוע (לא אהבתי). בייר נייטראליות להפליא, ויושבות סביר על האוזן. זה לא אוזניות נגד רעש תעשייתי, אבל כשקצת מוסיקה מנגנת, יש מיסוך .

עמית, השוואת אותן במקרה ל -PORTA?

אני מחפש עכשיו אוזניות לנגן הנייד, וחשבתי על שתי אלו כמועמדות. ><>

לא; לבייר האלה יש ייתרון מוזר קצת-

הן לא נראות "משהו", ואף אחד לא מכיר את החברה הזו. אני משאיר אותן בעבודה על השולחן בשקט, כי אם משהו יעלם, זה האוזניות המפוארות של השכן, שקנה אותן ב60 ש"ח ביוניברס קלאב. KOSS/SEN אני אהיה חייב לנעול בסוף היום. לפחות זה מה שאני מספר לעצמי
/

שמעתי גם AKG במחיר דומה

העדפתי את הבייר. יש לאלה את אותו אופי הצליל של הDT880, רק פחות מכל דבר, הצליל יותר "דחוס".

ואוו איזה מנעד בחרת לך ../images/Emo13.gif

ה- 55 מזכירות לי בצורתן כיסויי אוזניים לימי חורף קרים במיוחד ואמורות לספק באס מנופח, וה - 240 (אני מניח ששמעת את הסטודיו) אמורות להיות עם סאונד שטוח כמו חזה של דוגמנית-על
ולא יתאימולי גם בגלל הגודל (אמורות להסתובב בתיק ביחד עם הנגן הנייד) וגם בגלל הנצילות הנמוכה יחסית שלהם. ><>

יש לי נטייה,

כשאני מוצא משהו שמוצא חן בעיני, להפסיק לחפש. אני קורא לפני, מתייעץ, ואז אם במהלך הבדיקות משהו ממש מתאים, אני עוצר וקונה. זה די מביס את הרעיון שהקנייה מספקת תירוץ להסתובב ולהטריד באופן "לגיטימי" סוחרים, אבל כשמשהו מתאים, אז אני רוצה אותו !

Blackpanter1י

New member
יש לי כבר את הHD201

של SEN ואני רוצה משהו יותר טוב שלהם... ועוד דבר, באוזניות הפתוחות הסאונד ממש זולג החוצה יותר מאוזניות רגילות?

Kotipelto

New member
נסה את HD497 שלהם -יש לי ואני מרוצה

אני מאזין להרבה סוגי מוזיקה, ובעיקר רוק ורוק כבד. השוותי אותן למספר דגמים אחרים - גם של חברות אחרות -והכי אהבתי. הן אמנם פתוחות, אך בקושי זולג סאונד החוצה. מבחינת נוחות -מעולות! באס נמוך ומדוייק ובכלל אחלה סאונד. חסרון -יקרות בארץ -500 ש"ח ~

למעלה