שלום רב

psychocandy

New member
שלום רב

2 שאלות: 1. יש דבר כזה פטור מישיבה ממושכת מול מחשב בשל בעיות גב? ואם כן- לכמה זמן ניתן לקבלו? 2. רציתי לשאול מה הייתם עושים במצבי: אני בסדיר 4 חודשים בערך, בתפקיד משרדי שאני לחלוטין לא מתחברת אליו וממש סובלת בו. כבר דיברתי על כך שאני רוצה לעבור אבל לא מאפשרים לי את זה וגם לא ממליצים לי על 55. אחרי הרבה שיחות אמרו לי שבסופו של דבר אני לא אהיה בתפקיד אבל עד אז אני צריכה להיות שם ולעשות את העבודה כמו שצריך. עד כה עשיתי את העבודה אבל לא בצורה מיטבית ,לא הייתי לחלוטין בתוך התפקיד ומכאן שגם לא ביצעתי את כל המשימות כמו שמצופה ממני.כמו כן הייתי הרבה בהפניות (מוצדקות, אבל מבחינתם זו התחמקות מעבודה) בשל כך באים אליי בטענות שאני לא מתפקדת ומנסה להתחמק מעבודה. איך אתם ממליצים לי לפעול כל עוד אני שם ובמצב בו אני מחכה לתשובה על טופס 55? להיות חיילת טובה, לעשות את כל העבודה כמו שצריך (זה בעצם מה שהם שואפים אליו ואני יודעת שאם אני אתפקד כראוי הם ירצו להשאיר אותי שם, זו הייתה התקווה שלהם עד כה בכך שהם השאירו אותי) או להיות חיילת לא טובה - כלומר להתנגד לעשיית העבודה וכמעט ולא לבצע אותה (במצב כזה יכולים לשפוט אותי). אופציה אחרת? (להמשיך להוציא הפניות, גימלים, לעבוד לאט, שביתה איטלקית בקיצור) תודה מראש ושבוע טוב

mori17

New member
תשובות

1.אם אתה רוצה לעמוד אז תעמוד אף אחד לא מנע ממך לעמוד כשאתה עובד במחשב
כל פטור אפשר לקבל זמני של X זמן וגם לקבל קבוע....רופא יחידה יכול לתת עד 45 יום בפטור 1 2.תלמדי בצבא את רוצה משהו תלחמי על זה.....תראי כדי לעבור את צריכה לא להיות יעילה כי ברגע שאת יעילה אין טעם להלחיף אותך...אם את לא יעילה את תופסת תקן של מישהו שכן רוצה לעבוד
לכן תעשי הכל באיזי אבל מזה באיזייייייייייייייייייייי.....רוצה טבלה אל תעשי ישר..כתב/גודל לא אחיד....אם את מוכנה עד כדי כך רחוק אז תרשמי שגיעות כתיב....ואם הוא עושה משהו שלא מתאים לך כגון מעשן במשרד ואת לא מסוגלת תגידי לו לא עוזר לכי לזה שמעליו וככה הלאה[זה עובד!!] בעיקר להוציא ג'/הפניות וכמה שיותר לשהות אצל הרופא
] בשביל זה את צריכה כוח סבל רצון ועקשנות ודבקות במטרה
הם יעשו לך ת'מוות אבל את תוציאי להם ת'נשמה שהם רק ירצו לזרוק אותך קיבינימאט... בהצלחה מורי

Krishi

New member
שלום

1. יש. לכמה זמן זה כבר אני לא יודע. 2. תראי, תמיד קודם כל לנסות בטוב. שזה אומר לדבר עם המפקד, ואם הוא לא מסכים אז עם זה שמעליו וזה שמעליו וכן הלאה והאלה. להגיש טופס 55 בלי הספקה. לנסות ללכת על קב"ן. כל דבר. לא עובד? מתחילים לעשות בעיות. שביתות איטלקיות, מלא גימלים, בעיות משמעת ואם צריך אז גם נפקדות. שיבינו שאם את נשארת שם את תהיי רק כאב ראש אחד גדול בשבילהם. בסופו של דבר מפקדים לא אוהבים חיילים כאלה כי הם לא יכולים להפוך אותם לביץ' שלהם אז הם ישחררו אותך. קחי בחשבון כמובן שיש סיכוי שאת תוענשי על דברים כאלו ואחרים שתעשי, האם זה שווה את זה או לא זה כבר לבחירתך.

למעלה