שלום רב - שאלה קטנה

שלום רב - שאלה קטנה

שלום בנות קןראים לי קרן אני בת 30. הכרותי הראשונה עם הפורום היתה לפני שנתיים וחצי כשעזרתי לחברה טובה שהיתה בטיפולי פוריות מכן למדתי איך לעזור לה ואיך לתמוך בה, והכרתי את הפורום וכמה הוא תומך ועוזר מאז אני נכנסת לפעמים, נפעמת מהכוחות שיש לכן ומהכוחות שאתן מעניקות אחת לשניה. עכשיו עלי: אני יודעת מגיל 20 בערך שיש לי שחלות פוליצסטיות הפסקתי לקחת גלולות לפני 4 חודשים והמחזור הגיע מאז פעמים כל 31 יום אך בפעם האחרונה לקח למחזור כמעט 60 יום עד שהוא הגיע ונזכרתי שכך זה היה בעצם לפני לקיחת הגלולות (לקחתי גלולות כמעט שנתיים). לרוב הוא היה מגיע כל 30-35 יום אך לפעמים הוא היה נעלם לחודשיים ואז שוב מגיע. אני יודעת שיש לי בעיה אך מצד שני אין לי עינין להיכנס לסיחרור של טיפולים ובדיקות לפני שנתתי לנו צאנ'ס אמיתי לעשות את זה לבד. אני גם יודעת שיש בנות פוליציסטיות שנכנסות להריון ללא עזרה. החלטתי שאני רוצה לפנות לרופא פוריות שישלח אותי ואת האיש לבדיקות ראשוניות שיאמרו שבעצם הכל בסדר אצלי חוץ מהשחלות הבעיתיות כמובן ושגם הזרע של בעלי בסדר ואז פשוט ללכת הביתה לעבוד להנות ולקוות לטוב. הגעתי לדוקטור ברקוביץ בבני ברק והוא שלח אותי לפרופיל הורמונלי ולבדיקת דם ביום ה 14 למחזור ואת האיש לבדיקת זרע אני רוצה בבקשה לבקש עזרה בפעינוח בדיקות הדם מהיום ה 14 מכיוון שאני רוצה לתפוס את הביוץ החודש ואולי להצליח במטרה אני יודעת שאינכן רופאות ושאתן בטח לא יכולות להחליף יעוץ של רופא אך שוב אני רוצה לדעת אם אני עכשיו בביוץ ובטוחה שאתן יכולות לעזור לי מכיוון שאתן מבינות בענין הבדיקות הנ"ל התוצאות: אסטדריול pmol/L 913.0 פרוגרסטרון nmol/L 2.5 LH - mIU/mL 32.6 מקווה שתעזרו לי שיהיה בהצלחה לכולכן תודה למי ששרדה עד עכשיו קרן

למעלה