שלום רב שאלה על דיקור !

webguy

New member
שלום רב שאלה על דיקור !

שלום לכולם אשמח לקבל תגובה זה המצב של ידידתי אשר מחפשת מוצא למצבה הקשה ....!!

שלום רב. !
אני חולה בהשימוטו ותת פעילות בלוטת התריס, פיברומיאלגיה, חשד לאפילפסיה, מעי רגיז, אי יציבות בדפקים ול"ד
הפרעות קצב ,ועברתי ניתוח בטן פתוחה לפני 5 חודשים .
כמו כן סובלת מעילפון או תחושת עילפון אחרי יציאות.
באישפוז האחרון נשלחתי למרפאת כאב בבית החולים לרופא קונוונציונלי שהינו גם מדקר והחל בדיקור לחרדות ,דיכאון וכאבים .
אחרי הטיפול הראשון הכל החמיר לי בעוצמות .
אחרי הטיפול השני היו לי כמה שעות רגועות מאוד אלא שלמחרת הכאבים גברו ,עשיתי התקף אפילפטי , התחלתי חרדות קשות כמו התקפי פאניקה, בכי, ומתח פנימי בלתי פסוק כמו זרמי חשמל בגוף .
נשאלת השאלה האם זה אומר שאני לא מתאימה לטיפול ?? שעלי להפסיקו ?
או שהטיפול שגוי .
עלי לציין שהוא לא בדק לשון אך בדק דופק במכשיר במהלך כל הדיקור עקב הפרעות הקצב שלי .
אשמח למענה בהקדם כיוון שברביעי יש לי דיקור נוסף

שם הרופא המדקר ד"ר ויקטור שבשייביץ

בתודה מראש לעונים !!

ברוכים הבאים.

שלום לך,
ראשית, איזה יופי שאתה חבר טוב כל כך.

שנית, אולי תזמין את ידידתך להצטרף אלינו לפורום? אולי היא תוכל להפיק ממנו משהו גם ברמה הרשית-תמיכתית, ולא רק בייעוץ נקודתי של טיפול רפואי. לאנשים שיש מחלות כרוניות וכאב כרוני בפרט, עוזר מאוד שיש קהילה תומכת.

ולשאלתך: אני מעדיפה שלא לפרסם כאן שמות של רופאים, במיוחד אם הם *לא טובים* לפי הניסיון שלכם... פשוט, כי אין לנו כל דרך לוודא אם זאת הייתה בעיה נקודתית או אם זאת דרכו של הרופא, מה גם ,ש אין לזה רלוונטיות כרגע לבעיה עצמה.

ולעניין הדיקור,ף תראו, יש מקרים שבהם דיקור מחמיר מאוד סימפטומים קיימים. לעתים הוא פוגע בעצבים שלא היה צריך ולעתים, זאת פשוט תגובה אוטומטית של הגוף הספציפי.

לכן, אין כל כך מה לחשוב פעמיים. כרגע, נראה שהטיפול הזה לא מועיל. יכול להיות שהוא לא מה שגורם לבעיה, אלא אולי יש לידידתך גם חרדה גדולה בעת הטיפול, אולי היא פוחדת מהמחטים, אולי חוששת מהכאב העלול להיות אחרי הטיפול, ו.. לעתים החרדה הזאת מפני הטיפול גורמת לתגובות רבות.

ראשית, הייתי מציע הלהתייעץ עם הרופא.
שנית, אם אינ מבינה נכון משם הרופא, הרי אתם צפוניים, והיא טופלה ברמב"ם?
אני מציעה לפגוש שם עוד רופא... לנסות לקבל חוות דעת שנייה.

בת כמה הידידה?

למעלה