שלום רב לכולם

blackorpheus

New member
שלום רב לכולם

לא מזמן גיליתי את עולם החלומות ואני מאד רוצה להיכנס לעניין החצלולים וכו. חשוב לציין שרק שלשום התחלתי ברשימת החלומות ביומן, רשמתי את החלום ואת כל הפרטים שאני זוכר ממנו. אתמול במהלך כל היום העברתי מבחני מציאות על ידי שיפשוף הידיים בדיקת הגיון התבוננות על השעון וטקסטים שונים בכוונה אמיתית ובנכונות מלאה שאחלום בלילה של אותו היום. חזרתי הביתה ב 2 בלילה (מאוחר מהרגיל) אחרי ששיחקתי שלוש שעות של כדורגל הכנתי את יומן החלומות ליד מיטתי קראתי קצת באתר על בדיקות מציאות וקבעתי שהשעון יצלצל במצב נודניק כל עשר דקות שעה לפני הזמן שהייתי אמור לקום (8:15) כאשר נרדמתי בסביבות השעה 2:15 שזה שש שעות שינה כמו שאמור להיות. חשוב לציין שלפני שנרדמתי חזרתי ואמרתי לעצמי בכוונה אמיתי שכשאתעורר אזכור את כל מה שחלמתי עד שנרדמתי. השעון החל לצפצף ב 7:15 כל עשר דקות עד 8:15 משום מה כאשר הוא צלצל בפעם הראשונה לא זכרתי כלום מאף חלום וגם כאשר התעוררתי בדקות שלאחר מכן לא זכרתי כלום, אחרי מסכת הצלצולים ניסיתי לשכב במיטה עם עיניים עצומות ולחשוב על מה חלמתי אך ללא הצלחה כלל. בבקשה אמרו לי בתור אחד שרק התחיל את דרכו בעולם מופלא זה מה לא עשיתי בסדר איזה דרכים, טכניקות אתם מציעים לי להשתמש ולממש את הדרך שלפי דעתכם עלי לבצע על מנת להגיע לתוצאה בדרך הכי יעילה ומהירה ללא תסכול יתר תודה רבה לעונים ושתהיה לכם שבת שלום : ] לאו.

makron2

New member
שלום וברוך הבא...

"התחלתי ברשימת החלומות ביומן, רשמתי את החלום ואת כל הפרטים שאני זוכר ממנו." - מעולה,תמשיך כך,בדרך כלל מספיק לרשום חלום ליום בצורה דיי מפורטת. "במהלך כל היום העברתי מבחני מציאות על ידי שיפשוף הידיים בדיקת הגיון" - שפשוף ידיים זו לא בדיקה זו הגברה צלילות לזמן החלום - כל השאר זה בסדר אבל אני מציע שתבצע בדיקות רק בפעמים שמזכירים לך את החלומות שלך או בארועים מוזרים. טכניקת ה*מיילד מומלצת מאוד - 1.התזמון הכי טוב לבצע שיטות הוא לאחר מספר שעות שינה(כמו שעשית) - הביצוע מאוד פשוט,רצוי לאחר שמתעוררים מחלום,במידה ואין זכרון אפשר להשתמש גם בחלום של לילה קודם או לדמיין משהו שדומה לחלומות שלך. 2.לאחר מכן תאמר לעצמך **בנחישות "בפעם הבאה שאני חולם אני רוצה לזכור שאני חולם" 3דמיין את עצמך שוב בחלום או בסצנה הדמיונית(דמויית החלום)והפעם תשים לב לדברים המוזרים(ששונים מהמציאות)ותזהה שמדובר בחלום - דוגמא:אתה הולך ברחוב ורואה חתול סגול(פרט מוזר)ואז ההבחנה:ז"א תגיד לעצמך "זה חלום" "אני חולם" בזמן שאתה מתמקד על הפרט המוזר. 4.לחזור על שלבים 2,3 מספר דקות או עד ההרדמות. השיטה תגביר מאוד את הסיכויים שלך לחצלול. "אחרי מסכת הצלצולים" - לפעמים שעון מעורר מעיר קצת בפתאומיות דבר שמפריע(לפעמים)לזכרון החלומות -חלומות זוכרים **שמתעוררים במהלכם(רצוי באופן טבעי) - רצוי שתאמן את עצמך להתעורר בסוף חלום/חלומות בתור שלב ראשון - לפניי השינה תחזור על משפטים כמו - "לקראת הבוקר/אחרי כל חלום אני יתעורר בסוף כל חלום ואזכור אותו בצורה טובה" ניסיתי לשכב במיטה עם עיניים עצומות ולחשוב על מה חלמתי אך ללא הצלחה כלל - זה גם קורה.

למעלה