|שלום רב לכולכם
אפילו שכחתי איך

zahavashanny

New member
|שלום רב לכולכם ../images/Emo140.gifאפילו שכחתי איך

נכנסים לפורום ונכנסתי להודעה הקודמת כמו בהמשך של משהו למרות שאני צריכה דחוף את עזרתכם בענין הגינה המקסימה שלי יש לי איזה זבובונים לבנים קטנטנים שרובצים בעיקר מאחרי העלים של הנענע ואי אפשא כמעט להשתמש בה רק אחרי שטיפה ארוכה מאד. כבר ניסיתיכל מיני חומרי הדברה ולא מצאתיח שום פתרון לזוועה הזו. אנא במתותה מישהו שיעזור לי עם המכה הזו. בתודה ממני זהבה בנירובי הקפואה

רוּפֵן

New member
גאמבו מאמה...

הבארי..? כסחי את הנענע כיסוח רציני.. ממש קירקוף..! יש לך שם "עלי דפנה" ..?! (אולי בשוק.. מאחורי המלון.."ניו סטנלי"
) אם יש לך.., אז רסקי כחצי שקית או שקית - כמות שתספיק לפיזור על פני האדנית או העציץ. עלי הדפנה משמשים זה שנים רבות כחומר דוחה מזיקים, מאוד יעיל. מכירים שם את 'עץ הנים' ?! איזדרכת הודית ? יותר יעילה מעלי דפנה..! כמה עלים.., ואף יצור לא מתקרב לאזור. לא רעיל אלא רק דוחה, כמו עלי הדפנה. בהצלחה,

zahavashanny

New member
אסנטי סאנה רופן ../images/Emo51.gifאכן אני מקוה

שאתה צודק כי אני מחר בבוקר הולכת לקנות עץ עלי דפנה ומרסקת מסביב לכל הצמחים בעציצים שיש לי בהם את הדבר הנורא הזה. זה בעיקר בתוך העציצים גם בפרחי הפוקסיה גם באורטנזיה גם בכל מיניפרחים בקיצר בכל מה שנמצא בעציצים כמעט. ממש מפחיד אותי נורא כי אני לא משטלתת על זה. ובנתיים שוב תודה רבה לך רופן
ממני פה בנירובי הקפואה

Rוני

New member
זהבוש, מה זאת אומרת איבדת את

הדרך? איך קורה דבר כזה? אין אצלכם במחשב "מועדפים"? עכשיו כשכולם שם מסביבך, תבקשי שיסדרו לך את גינון במועדפים

zahavashanny

New member
לא איבדתי את הדרך רק קיבלתי מחשב

חדש דנדש ולקח לי קצת זמן להכנס בחזרה. וחוץ מזה שכל פעם שנוגעים לי במחשב הספורט למינהם חזרתי פחות משהו עכשיו המחשב הזה הוא שלי בלבד גם לאף אחד במשפחה אסור לגשת אליו אני מקוה שזה יעזור . זהו בקיצר אני פה בחזרה גינון היה ונשאר תמיד במועדפים שלי. תודה בינתיים זהבה

למעלה