שלום רב - התיעצות

מצב
הנושא נעול.

aliza1956

New member
הצעה

תתרחק מקורסים
חבל על הכסף שלך
הצעה
קח סכום מסויים (כמובן לא גדול) ותתחיל ללמוד להשקיע, רק בדרך זו תלמד כמובן בתוספת כל מה שאמרו החברים פה קורס באמת לא מלמד אותך להשקיע כמו סטודנטים שלומדים כלכלה לא מבינים הרבה בהשקעות. תנסה!

פייפן

New member
פייר, אתה אינטליגנטי, תתחיל באתר הבורסה

שלום רב - התיעצות
ערב טוב לכולם! אני שוקל בכובד ראש להתחיל קורס בשוק ההון\מסחר בשוק ההון, הייתי שמח לקבל ממכם המלצות למקומות טובים שמלמדים את הנושא טוב. מה אורך הקורס בד"כ? מה העלויות? מה תדירות ואורך המפגשים? כמה ידע באמת צוברים בקורסים האלה? האם זה יספיק בשביל להתחיל לסחור במניות באופן פרטי? תודה מראש על תשובותכם! :)
פייר, אתה אינטליגנטי, תתחיל באתר הבורסה
כאן, תעבור על כל החומר. כנס לאתר הבנק שלך (אם הוא מהנורמליים- כי יש אתרים איומים) לסעיף שוק ההון ותכיר אותו מעבר לזה, אני מאחל לך עליות ועליות ועליות....

gadi20028

New member
התגובה שלי שונה לחלוטין משל האחרים

שלום רב - התיעצות
ערב טוב לכולם! אני שוקל בכובד ראש להתחיל קורס בשוק ההון\מסחר בשוק ההון, הייתי שמח לקבל ממכם המלצות למקומות טובים שמלמדים את הנושא טוב. מה אורך הקורס בד"כ? מה העלויות? מה תדירות ואורך המפגשים? כמה ידע באמת צוברים בקורסים האלה? האם זה יספיק בשביל להתחיל לסחור במניות באופן פרטי? תודה מראש על תשובותכם! :)
אני בהחלט ממליץ על הכשרה גם אם יש לך רקע אקדמי. לימוד מספרים זה עניין אישי ולא מתאים לרבים. אני ממליץ על שני קורסים: א. קורס בסיסי מקיף שניתן ללמוד בין השאר: מכללת מגמות: על זה אני ממליץ. http://www.megatrend.co.il/ המכללה להשכלה פיננסית: http://www.hascala.co.il/ ב. כמו כן א"כ קורס ניתוח טכני בסיסי. חשוב להבנת הפסיכולוגייה של השוק. קורס כזה ניתן בשתי המכללות ורצוי גם למי שלא מתכוון להשתמש בניתוח טכני.

ואחרי שהוא יעשה קורס ניתוח טכני

אני בהחלט ממליץ על הכשרה גם אם יש לך רקע אקדמי. לימוד מספרים זה עניין אישי ולא מתאים לרבים. אני ממליץ על שני קורסים: א. קורס בסיסי מקיף שניתן ללמוד בין השאר: מכללת מגמות: על זה אני ממליץ. http://www.megatrend.co.il/ המכללה להשכלה פיננסית: http://www.hascala.co.il/ ב. כמו כן א"כ קורס ניתוח טכני בסיסי. חשוב להבנת הפסיכולוגייה של השוק. קורס כזה ניתן בשתי המכללות ורצוי גם למי שלא מתכוון להשתמש בניתוח טכני.
ואחרי שהוא יעשה קורס ניתוח טכני
במגמות או במרכז להשכלה פיננסית הוא ידע איך עובד שוק ההון?

איציק100

New member
אני יכול להמליץ על אחלה קורס

שלום רב - התיעצות
לשבת כל הזמן לייד בחור נחמד שהגיע אליי השבוע ,לאחר שהפסיד 60000$ בחודש כל עיסקה לעשות הפוך ממנו חחח השקעה ראשונית 100אלף$

רונן 99

New member
חב' פורקס מרוויחות כאשר הלקוחות שלהם מפסידים

לשבת כל הזמן לייד בחור נחמד שהגיע אליי השבוע ,לאחר שהפסיד 60000$ בחודש כל עיסקה לעשות הפוך ממנו חחח השקעה ראשונית 100אלף$
לכן התוצאה ידועה מראש. בעל הקזינו לא יכול לצאת מופסד. עם איזה חב' פורקס אתה עובד?

איציק100

New member
רונן לא כיוונתי לחברות הפורק ,זה היה בציניות

לכן התוצאה ידועה מראש. בעל הקזינו לא יכול לצאת מופסד. עם איזה חב' פורקס אתה עובד?
כי גולשים "שומעים/קוראים" על מישהו שמעביר קורסים נידלקים מהר כמו ברווזים "מי שמלמד למה הוא לא סוחר לעצמו ונהיה מיליונר" זאת התובנה של כולם אז יש כאלה שגם מלמדים וגם סוחרים וצריך למצוא את המדריך הטוב ללמוד אצלו שוק ההון אופציות מעוף ללמוד רק אצל דוביד ,במכללת מגמות גופורקס למסחר במט"ח האמינים ביותר בארץ לדעתי

בארץ יש ק חברה אית לעבוד איתה במט"ח

כי גולשים "שומעים/קוראים" על מישהו שמעביר קורסים נידלקים מהר כמו ברווזים "מי שמלמד למה הוא לא סוחר לעצמו ונהיה מיליונר" זאת התובנה של כולם אז יש כאלה שגם מלמדים וגם סוחרים וצריך למצוא את המדריך הטוב ללמוד אצלו שוק ההון אופציות מעוף ללמוד רק אצל דוביד ,במכללת מגמות גופורקס למסחר במט"ח האמינים ביותר בארץ לדעתי
בארץ יש ק חברה אית לעבוד איתה במט"ח
וזו GOFOREX. בחו"ל לא חסר חברות מעולות (MBTRADING,OANDA)

רונן 99

New member
כנס לספריית גלובס

שלום רב - התיעצות
כנס לספריית גלובס
או לכל חנות ספרים אחרת שמוכרת ספרים בנושאים פיננסיים. בשביל להצליח במסחר צריך ידע, שיטת עבודה ומשמעת. אז הידע הוא הבסיס הראשון וההכרחי. על זה תצטרך לסגל לעצמך עם הזמן גם שיטת עבודה ומשמעת עצמית. יש כאלה שלוקחים קורסים או אפילו לימודים לתואר באוניברסיטה בשביל לצבור ידע ולאו דווקא טכניקה של מסחר. אם אתה באינטרנט תקרא גם כתבות באתרים כלכליים, כמו גלובס, ביזפורטל, כלכליסט, דהמרקר ותנסה לעקוב ולהבין איך עובד השוק.

אלףחית1

New member
אני עשיתי קורס

שלום רב - התיעצות
אני עשיתי קורס
לא מבין למה כולם נגד קורסים עשיתי קורס במגמות במקביל פתחתי חשבון למסחר עצמאי בבית השקעות וכן - אני סוחר לבד עם הדרכה של מנדי (לטוב ב 2009 ולרע ב 2010 ) למזלי עשיתי את הקורס ב 2009 אז כל ההפסדים שיש לי ב 2010 - אני עדיין מקזז מהרווחים של 2009 לא נעים - אבל אני מקווה לטוב הקורס של מגמות עולה בערך 5000 ש ל 100 שעות בעקרון זה פעם בשבוע אבל אתה יכול גם יותר הקורס הוא בסיסי ויש גם קורסים המשך בהצלחה

NS101

New member
אז אתה עשית ומה?

אני עשיתי קורס
לא מבין למה כולם נגד קורסים עשיתי קורס במגמות במקביל פתחתי חשבון למסחר עצמאי בבית השקעות וכן - אני סוחר לבד עם הדרכה של מנדי (לטוב ב 2009 ולרע ב 2010 ) למזלי עשיתי את הקורס ב 2009 אז כל ההפסדים שיש לי ב 2010 - אני עדיין מקזז מהרווחים של 2009 לא נעים - אבל אני מקווה לטוב הקורס של מגמות עולה בערך 5000 ש ל 100 שעות בעקרון זה פעם בשבוע אבל אתה יכול גם יותר הקורס הוא בסיסי ויש גם קורסים המשך בהצלחה
אז אתה עשית ומה?
אתה יכול לומר שאתה מצליח? כי כדי לבצע פעולות לא צריך קורס.

אלףחית1

New member
העיקר- למדתי שאפשר לשלם פחות עמלות

אז אתה עשית ומה?
אתה יכול לומר שאתה מצליח? כי כדי לבצע פעולות לא צריך קורס.
שהבנקים שוחטים אותנו בכל מיני עמלות 0.33% (אחרי הנחה) דמי משמרת מטופשים עמלות מינימום וזה כבר חסך לי קצת כסף האמת זה היה קורס בסיסי ואמרו שזה לא מספיק בשביל לסחור לבד אבל מנדי זה מנדי - והוא מפתה אותך (אותי) להכנס הרווחתי ב 2009 בזכותו והפסדתי ב 2010 בגללו האמת שאני מתכנן להפסיד הרבה יותר באופציות אני בינתיים לומד וכבר הפסדתי קצת והיד עוד נטויה...

NS101

New member
לא צריך קורס

שהבנקים שוחטים אותנו בכל מיני עמלות 0.33% (אחרי הנחה) דמי משמרת מטופשים עמלות מינימום וזה כבר חסך לי קצת כסף האמת זה היה קורס בסיסי ואמרו שזה לא מספיק בשביל לסחור לבד אבל מנדי זה מנדי - והוא מפתה אותך (אותי) להכנס הרווחתי ב 2009 בזכותו והפסדתי ב 2010 בגללו האמת שאני מתכנן להפסיד הרבה יותר באופציות אני בינתיים לומד וכבר הפסדתי קצת והיד עוד נטויה...
לא צריך קורס
בשביל להבין את עניין העמלות. אז מה אתה אומר פה למעשה? שאתה לא יודע לסחור לבד כתוצאה מהקורס ושפיתו אותך להיכנס מבלי להבין מספיק? ב-2009 כולם הרוויחו, זה לא אומר כלום.

אלףחית1

New member
התשובה היא - כן

לא צריך קורס
בשביל להבין את עניין העמלות. אז מה אתה אומר פה למעשה? שאתה לא יודע לסחור לבד כתוצאה מהקורס ושפיתו אותך להיכנס מבלי להבין מספיק? ב-2009 כולם הרוויחו, זה לא אומר כלום.
התשובה היא - כן
נכנסתי בלי להבין מספיק אבל גם אמרו שהקורס הבסיסי הוא רק בסיסי ואני כבר שנה וחצי עוקב - ועדיין לא מבין הרבה ולמזלי היה את 2009 בדרך אז כשאני אחזור לקרן - אני אצא - אני מקווה מקווה מאוד שזה לא יקרה בקרוב

NS101

New member
אם אתה אומר שאתה לא מבין

התשובה היא - כן
נכנסתי בלי להבין מספיק אבל גם אמרו שהקורס הבסיסי הוא רק בסיסי ואני כבר שנה וחצי עוקב - ועדיין לא מבין הרבה ולמזלי היה את 2009 בדרך אז כשאני אחזור לקרן - אני אצא - אני מקווה מקווה מאוד שזה לא יקרה בקרוב
אם אתה אומר שאתה לא מבין
אז תצא עכשיו, למד ותכנס בהדרגתיות כשזה לא יהיה בגדר הימור.

רק תיקון אחד קטן

לא צריך קורס
רק תיקון אחד קטן
זה לא נקרא לסחור, זה נקרא להמר

Eldadius

New member
ב-2009 כולם הרוויחו, איפה היתרון שהקורס נתן?

אני עשיתי קורס

אני מכיר גם כאלה ש ב 2009 לא הרוויחו

כל הקורסים בנויים אותו הדבר ונותנים את אותו ידע בדיוק. כשהוא יתחיל לסחור ירעדו לו הידיים כי הוא לא ידע מה לעשות. אין אפס, אם אין לך ליווי של אחד על אחד ומישהו שיתמוך בך בתקופה שאתה לומד להיות סוחר אז הסיכוי שלך אפסי.

Eldadius

New member
אני גם לא ממש בטוח שליווי מבטיח תוצאות טובות

כל הקורסים בנויים אותו הדבר ונותנים את אותו ידע בדיוק. כשהוא יתחיל לסחור ירעדו לו הידיים כי הוא לא ידע מה לעשות. אין אפס, אם אין לך ליווי של אחד על אחד ומישהו שיתמוך בך בתקופה שאתה לומד להיות סוחר אז הסיכוי שלך אפסי.
אני גם לא ממש בטוח שליווי מבטיח תוצאות טובות
יש יותר מידיי משווקי ליווי, ופחות מידיי אנשים שמצליחים אחרי הליווי הזה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה