שלום רב ,אני גבר נראה דסקרטי יחסית בשנות ה 50

camera man2

New member
שלום רב ,אני גבר נראה דסקרטי יחסית בשנות ה 50

נראה גברי חסון מתאמן ,ולאחרונה במצבים שונים של דכאון בגלל שילוב נסיבות ,נראה יותר צעיר מגילי לרוב .ומנסה לשאול את עצמי איך ניתן ואם בכלל ניתן למצוא מקומות בעולם או אולי פה בארץ ו בכלל ,שבו גבר רגיש חסון רומנטי יכול למצוא בחור צעיר חבר /מאהב /ואפילו להרגיש כמו מישהו צעיר שאני יכול בצורה מסוימת לדאוג לו גם ,אבל משהו אמיתי מיוחד שונה ,אני שואל זאת את עצמי ובכלל???

Acoustic 3

New member
למה אתה מחפש מישהו צעיר? למה זו ההגדרה הראשונית?

ואתה גם מדבר על "לדאוג לו גם בצורה מסויימת".
&nbsp
&nbsp
בקיצור, אתה מחפש זונה.
סליחה, היום קוראים לזה "נתמך".
&nbsp
אז כנס לאטרף ותפרסם שזה מה שאתה מחפש ויאללה.
אל תבוא לכבס לנו פה מילים.

camera man2

New member
אקוסטיק ,ראיתי פה את חילופי הדברים שלכם ,זה רחוק ממני שנות א

שנות אור ,
איך קפצת להגרה הכל כך מוטעית שלך ,
ואני מתאפק לענות בעדינות ,
לדאוג לו בצורה מסוימת ,הכוונה כסוג של גם אהוב גם בן ,עם המון רגש איכפתיות

Acoustic 3

New member
אוקיי. מתנצל אם פגעתי.

ככה השתמע לי מדבריך.

לא ברור לי למה אתה מתלונן על בדידות ושאתה מציין שפתרון לבעיה הזאת תהיה גבר צעיר.

אם הבעיה היא בדידות, האם למצוא אהבה בדמותה של גבר בגילך יהיה כ"כ לא מספק?

בנוגע לסיפור שספרת.. מצטער, לא כ"כ הבנתי אותו אבל זה לא נשמע נעים.

camera man2

New member
גבר בגילי מעבר לשוחח לבלות ,לדבר על מכוניות כושר

החיים ,עבודה וכל מיני ,או פעילויות שיגרתיות כסטרייטים ,מעבר לזה אין לי משיכה ,מושך אותי השילוב של משהו שאתה רוצה לאהוב לגונן לחבק ,גם פיזית יש דברים מאוד מסוימים שמושכים אותי ,

ItsikH

Member
ולך מי ידאג? מאוד מזדהה עם החוויה הזו אלא רק שאני מכיר היטב
את צידה השני, אישית: כשאני עסוק בדאגה לזולת, שלא בהכרח באמת זקוק לה, אני יכול להתכחש לצורך שלי עצמי בדאגה לי.
וזה מתקשר היטב גם לחוויית הדכאון, שגם איתה אני מזדהה.

אלוהים יודע למה גברים סטרייטים מסוגלים להימשך לבנות גילם

וגברים הומואים לא מסוגלים להימשך לבני גילם, כשמדובר בבני 50 פלוס. באמת אחת החידות בסקסולוגיה שעוד לא קראתי פתרון שלה. לא שסטרייטים מזדקנים לא חושקים בצעירות אבל נראה שבנות גילם בכל אופן עושות להם משהו, בעוד שגברים הומואים מזדקנים מביעים, נראה לי, אפס עניין בבני גילם.

ItsikH

Member
זה ממש לא "אפס ענין"
אני בן 50, עם מי אני יכול למצוא - טוב, אהבה לרוב לא תהיה ממש כמו שאני מאמין, אבל משהו קרוב לזה?
בני גילי?
  • או שהם תפוסים עם אישה וחיים חיים כפולים, ואז אוכל לכל היותר להנות [נגיד] מסקס איתם.
  • או שהם תפוסים עם גבר ומתפרפרים, בהסכמה או לא, ואז אפילו פחות קוסם לי.
  • מי שטרם התנסה בזוגיות, או שאינו רוצה בה, או שאינו מסוגל לה, עדיין - בגיל מבוגר דיו כבר מסיקים את המסקנות.
נשארים אי אלו בני גילי שלא נופלים באף אחת מהגדרות אלו, הם קיימים אבל נדירים כמו חד קרן

למעלה