שלום רב, אבקש את עזרתכם.

שלום רב, אבקש את עזרתכם.

אני זקוקה לשיר "טה-דורוטקה-טה מלוטקה", די בדחיפות. מדובר בשיר ילדים זוועתי למדי למען האמת שנושאו היא ילדה בשם דורוטה והוא מתאר איך היא רוקדת. אם מישהו מכיר אתר שממנו אפשר להוריד את השיר ( לא מילים אלא ביצוע), ויודע מה שמו האמיתי של השיר, זה יהיה לי לעזר רב ביותר. תודה רבה לכולכם!

ועוד בקשה,

אם ידוע לכם איפה אפשר להשיג מערכונים או מאמרים מבדחים על האמא הפולניה..... כמו שאתם מבינים אני רוקחת משהו.....

הלינקה

New member
Ta Dorotka

Ta Dorotka, ta malusia, ta malusia, Tańcowała dokolusia, dokolusia, Tańcowała ranną rosą, ranną rosą I tupała nóżką bosą, nóżką bosą. Ta Dorotka, ta malusia, ta malusia, Tańcowała dokolusia, dokolusia, Tańcowała i w południe, i w południe, Kiedy słonko grzało cudnie, grzało cudnie. Ta Dorotka, ta malusia, ta malusia, Tańcowała dokolusia, dokolusia, Tańcowała wieczorami, wieczorami, Kiedy słonko za górami, za górami. A teraz śpi w kolebusi, w kolebusi, Na różowej swej podusi, swej podusi, Chodzi senek koło płotka, koło płotka, Cicho...bo tu śpi Dorotka, śpi Dorotka.

הלינקה

New member
השיר הזה חמוד - אולי התכוונת למשהו אחר?

והוא אומר בהמון חן ש.... דורוטקה רקדה בבוקר, בצהרים ובערב, ועכשיו הס כי היא ישנה על הכרית הוורודה שלה וחולמת

למעלה