שלום! צריכה עזרה!

shaniky

New member
שלום! צריכה עזרה!

שמי שני ואני צריכה עזרה בנוגע למסגרות חינוכיות אלטרנטיביות. הבעיה לא קשורה לקשיי ולקויות למידה אבל הנחתי שאם אתם עוסקים בלמידה וחינוך אולי תוכלו לעזור לי. אני לומדת בבית הספר כדורי בגליל התחתון. אני תלמידה מאוד טובה ואין לי בעיות לימודיות הבעיה היא שאני לא מרוצה מהדרך בה לומדים בבתי הספר הרגילים. אני מרגישה שאנחנו לומדים ומתעסקים רק בחומר לבגרויות ולא באמת בנושא עצמו - בהיסטוריה לא לומדים היסטוריה לומדים לשנן לבגרות, בספרות א לומדים לקרוא ולהבין יצירה לומדים סיכום שאותו צריך לשנן ולהקיא. מלבד זאת אני מרגישה שזה בזבוז זמן. כלומר, אם ממילא אני לא באמת לומדת למה להשקיע כלכך הרבה זמן ומאמץ וללמוד כל השנה היסטוריה כשאני יכולה חודש לפני הבגרות לשנן סיכומים ולעבור אפילו בציון טוב. יש חובה בהגעה לשיעורים והדבר גם משפיע על הציון כך שאני לא יכולה לנצל את הזמן כפי שאני רוצה. הייתי שמחה לדעת אם אתם מכירים כל מיני מסגרות לימודיות שונות גם בתי ספר אקסטרנים (אבל זה פחות מה שאני מחפשת) באיזור הצפון (איזור הקריות גם אפשרי). אני לא יודעת איפה אני יכולה למצוא מסגרות אחרות. תודה רבה~! שני. אה לא הזכרתי את זה - אני מסיימת כיתה י'.. לא כזה חשוב:)

למעלה