שלום, צריך עזרה

mee22

New member
שלום, צריך עזרה

יש לי מכשיר מסוג 8210 (אני יודע שהוא ישן אל תצחקו עלי אבל אני אוהב אותו) ולאחרונה נשבר לו המסך. כמובן שאני רוצה לתקן אותו ולא לקנות אחד חדש מאחת הסיבות שהוא פשוט לא נמכר יותר. אין לי ביטוח באורנג' ואני גם לא ממש מתכוון לעשות אבל אני מחפש מעבדה כלשהי שתתקן לי אותו במחיר לא גבוה מדי עדיף באזור נתניה, אני ישמח אם למישהו יש כתובת וטלפון של מעבדה כזאת ואולי גם יודע כמה יעלה לי לתקן את זה

mee22

New member
אולי מישהו בכל זאת יודע?

לא חייב רק מנתניה אפשר גם מהסביבה... וחשבתי גם להחליף את הלדים שלו איפה אפשר לעשות כזה דבר? ומה המחיר בערך? תודה!

mee22

New member
אולי בכל זאת?

אני חושב להתחיל לוותר אם אף אחד לא יודע

באבא2000

New member
קפוץ לאורנג'

יתנו לך הערכת מחיר. עדיף לתקן גם אם זה יעלה עוד כמה לירות ולא לתת את זה למעבדה פרטית שתעשה לך שטיקים עם המכשיר ובסוף הזול יגמר ביוקר

mee22

New member
ולקפוץ לאורנג' לא ממש בראש שלי

כי רק הבדיקה לפני שהמכשיר נכנס לתיקון זה משהו כמו 100 שקל

Tomi Tomas

New member
לפני שבועים בערך גם ל8210 שלי נשבר

המסך תיקון מסך עולה 99 ש"ח אבל אצלי כל הבפנוכו של המכשיר נדפק וזה היה צריך לעלות 400+ ש"ח ככה שזה לא שווה את ההשקעה

באבא2000

New member
איפה 400+???

התיקון הכי יקר באורנג' עולה 300, וזה יעני הכי הכי יקר שיש

באבא2000

New member
קבל תיקון

ככל הנראה מה שקרה לך זה שהטלפון שלך היה טוטאל לוסט והיית צריך לשלם השתתפות עצמית של 490 שקל. זה כבר סיפור אחר

Tomi Tomas

New member
הגיוני

אם אח שלי שם אותו על הגג ואז נסע הגיוני שהוא טוטאל לוסט

2cookie

New member
LOL בול מה שקרה לאמא שלי עם ה8210

רק שאצלנו כולה נעלם המסך... ואת זה סידרו בצ'יק.

lior297

New member
פאקינד 8210 עם מסך מעצבן!!!

כל הזמן הייתי דוחפת שם ניירות מתחת לפאנל, זה היה עוזר באופן זמני עד שהשליח הביא חדש.

mee22

New member
תודה לכולם על התשובות

אבל היום מצאתי עוד טלפון 8210 של חבר שגם הוא די דפוק והוא הסכים למכור לי את המסך שלו ועוד כל חלק שאני ירצה בתור חלקי חילוף. כל העסק הזה להחליף הוא מסובך? יש מישהו שעשה את זה ויוכל להסביר לי?

למעלה