שלום פורום יקר :)

שלום פורום יקר :)

איזה כיף להגיד פורום. החודשיים האחרונים שעוברים על חיי לא פשוטים... המון לחצים, המון פחדים, המון אחריות. יותר מדי המון ובתוך כל זה אני גם מנסה לקחת את ההנאות הקטנות שיש. ביום שבת הופענו (ניר ואני) בחיפה כמו שאתם בטח יודעים ותמיד כיף לחזור לחיפה, הייתה אווירה מיוחדת, אינטימית וקרובה. זו בעצם הייתה הופעה אקוסטית אחרונה בחיפה בגלל תחילת ההכנות להופעה החגיגית לאלבום ... אתמול, אחח אתמול.. היינו בקפה ביאליק כמו שבטח רובכם כבר יודעים והיה מחשמל ובלתי ניתן לתיאורים מבחינתי.. חייב לומר שזו אחת ההופעות המיוחדות והמרגשות שהיו לי בכל הסיבוב האקוסטי של 'אני וכל המחשבות' (או כמו שצוחקים עליי בחבר'ה "אני וכל ההופעות") שרץ כבר שנתיים... מחר אני סוגר איזשהו מעגל כשאופיע באבן יהודה, מי שלא יודע אני נולדתי שם וזה מיוחד עבורי לבוא להופיע שם פעם ראשונה. אני רוצה להודות להילי שהקדישה מהזמן שלה ונסעה למשרדים של תפוז כדי שיפתחו לנו פורום הלוואי ויצטרפו כמה שיותר אנשים תרבותיים כמוכם. אוהב בטירוף ומחכה כבר לשבור עליכם גיטרות :) נתראה בקרוב נועם

אתה מצחיק לפעמים../images/Emo6.gif

חח הכי חשוב זה להנות מההופעה!!
והמון בצלחה בפורום.. להילי ולכולם
וגם אני ומיכלי נסענו לתפוז כדי שיהיה פורום
אחמ* לה-לה אחמ*

נועם../images/Emo23.gif

אני כ"כ שמחה שההופעות האחרונות היו משמעותיות עבורך, חבל שלא יצא לי להיות בהן
וזה תמיד כיף לשמוע שיש דברים קטנים שמעודדים ומרגשים.. אני כ"כ מחכה להופעה השקה לאלבום
וכמו שאמרת, הלוואי שיצטרפו עוד ועוד אנשים לפורום
מחכה כבר שתשבור עלינו גיטרות. חח הילי 3>

אהה אבל לא את הגיטרה שלך היא יפה מידי

באמת היה מדהים בקפה ביאליק
וכמה שיש פחדים ולחצים זה טוב שאת גם מנסה להנות זה הכי חשוב... בהצלחה במופע באבן יהודה:) ואל תשכח להנות:)! מחכה בטירוף למופע השקה!!

yellow cheese

New member
אמאל'ה, איזה איש מהמם../images/Emo9.gif

מזל טוב על הפורום יקירי. מי ייתן והמעריצים ינדדו לכאן בכמויות הסטריות עד שתהיה לליהי עבודה ממש קשה כמו בימים עברו בפורום 243...
שיהיה לך המון בהצלחה בהמשך הדרך, שתשיר, שתכתוב, שתרגש והכי חשוב...שלא תשתנה. אתה מקסים
שירלי

yellow cheese

New member
אופסס התבלבלו לי האותיות :)

"יקירתי אנא סלחי לי, אני יודע שטעיתי..."

יו איש ממש מזל טוב...../images/Emo13.gif

באמת מוזר לראות שהתפרסמת ככה.... אני זוכר שהייתי רואה אותך בהופעות של אביב.... תשמור על עצמך איש.... אני בעדך=) מה עלה בגורל הזנגבילים? התפרקו?

moriboy666

New member
חבל על הגיטרות נועם

תתחדש על הפורום המון בהצלחה סופשבוע נעים

שנינה11

New member
נועם:)

כ"כ כיף לקרוא את מה שאתה כותב:) שיצא כבר סינגל לרדיו!! גמאני חלק מ'ילדי היופי'

דורן מ

New member
אתה מדהים נועם פנחסוב

תראו תמונה שעלתה לפייס בוק מהפסקה של הצילומים של נועם ממה שהבנתי שכתוב שם בתגובות

למעלה