שלום עכשיו תובעים להעלות פלסטינים על קוי השומ

מצב
הנושא נעול.

droriko

New member
לזכותם של ערביי ישראל יאמר

זה כי ערביי כפר קאסם הם ישראלים
ברגע שיש לו תעודת זהות אתה לא יכול לעשות כלום. אני דיברתי על שב"חים.
לזכותם של ערביי ישראל יאמר
שמי שעושה את הבלאגן זה הילדים (והרי לא חסר ילדים ערסים יהודים שמתפרעים) המבוגרים יותר מתורבתים ולא עושים בעיות בדרך כלל.

droriko

New member
מה גם

תובעים להעלות פלסטינים על קוי השומרון
http://www.atzuma.co.il/ashkubit
מה גם
שיש הרבה מאד שבחים שמשתמשים בקוי לישראל בשביל להשתקע בה ולא טורחים לחזור, זאת שיטה ידועה. אגב ארנון סופר(שאי אפשר להאשים אותו בימניות,מדובר בבן אדם שיזם את ההתנתקות) מצא שבתוך ישראל יש מאות אלפי שבחים(!!) חלק הגדול מהם מנצל את נדיבותן של חברות התח"ץ(כן אלו שאני משלם להן סובסידיות)

alantan

New member
מה בין סובסידיה לבין איסור נסיעה?

מה גם
שיש הרבה מאד שבחים שמשתמשים בקוי לישראל בשביל להשתקע בה ולא טורחים לחזור, זאת שיטה ידועה. אגב ארנון סופר(שאי אפשר להאשים אותו בימניות,מדובר בבן אדם שיזם את ההתנתקות) מצא שבתוך ישראל יש מאות אלפי שבחים(!!) חלק הגדול מהם מנצל את נדיבותן של חברות התח"ץ(כן אלו שאני משלם להן סובסידיות)
כל נוסע נוסף זה הכנסה נוספת, מה שקרוי farebox. בלי קשר לפוליטיקה, העלאת נוסעים נוספים מגדילה את הרווחיות של הקו.

droriko

New member
מגדילה את הרווחיות של הקו למפעיל

כל נוסע נוסף זה הכנסה נוספת, מה שקרוי farebox. בלי קשר לפוליטיקה, העלאת נוסעים נוספים מגדילה את הרווחיות של הקו.
מגדילה את הרווחיות של הקו למפעיל
אבל לא למדינה ,שבכל מקרה מסבסדת 50 אחוז מהקו , זה כמות עצומה של כסף. הי נועדה בשביל לעודד יהודים לנסוע בשומרון, לא בשביל שפלסטינים יתפסו טרמפ.

droriko

New member
והנה כתבה שמאששת את זה

מה גם
והנה כתבה שמאששת את זה
http://www.mynet.co.il/articles/0,7340,L-4257238,00.html

תשימו לב שמדובר בוינט,שזה אתר שמוטה לחלוטין שמאלה, אם אפילו הם מודים בזה אז אין מה להוסיף

droriko

New member
מה שהזוי פה

תובעים להעלות פלסטינים על קוי השומרון
http://www.atzuma.co.il/ashkubit
מה שהזוי פה
זה שאם אני אסיע שוהה בלתי חוקי ברכב שלי אני אחטוף על זה שנה מאסר, בעוד שבאוטובוס חובה עלי להסיע שוהה בלתי חוקי אם הוא משלם.

מישהו זוכר שהשטחים הם תחת שלטון ישראל

מה שהזוי פה
זה שאם אני אסיע שוהה בלתי חוקי ברכב שלי אני אחטוף על זה שנה מאסר, בעוד שבאוטובוס חובה עלי להסיע שוהה בלתי חוקי אם הוא משלם.
בשטחים שלטון צבאי של מדינת ישראל המחייב אותה לדאוג לצרכי האוכלוסיה שם כל עוד שולטת בשטח זה ובאנשים.
זה אינו מהווה הצדקה לכיבוש אך להזכירכם את חובות מדינת ישראל לאנשים שתחת כיבושה.
מי שזר בשטחים הם הישראלים הנמצאים שם ככובשים.
ולכל החביבים שם למעלה שלא מבינים מה פתאם פלשתינים נוסעים בקווים "ישראלים" כשאתם תומכים בהמשך הכיבוש אתם תומכים בעצם ב"פתרון" של מדינה משותפת דו לאומית בין הים התיכון לירדן. משותף זה בהכל גם בתחבורה הציבורית.
אני גם חוששת שמאחורי הדיבורים מסתתרת גזענות פשוטה שאין לה דבר אם עניני בטחון כביכול או פלשתינים אלא סתם העובדה שאלו ערבים.

אז הם צריכים לדאוג לנו בתור זרים שכבשו

בשטחים שלטון צבאי של מדינת ישראל המחייב אותה לדאוג לצרכי האוכלוסיה שם כל עוד שולטת בשטח זה ובאנשים.
ולכל החביבים שם למעלה שלא מבינים מה פתאם פלשתינים נוסעים בקווים "ישראלים" כשאתם תומכים בהמשך הכיבוש אתם תומכים בעצם ב"פתרון" של מדינה משותפת דו לאומית בין הים התיכון לירדן. משותף זה בהכל גם בתחבורה הציבורית.
אני גם חוששת שמאחורי הדיבורים מסתתרת גזענות פשוטה שאין לה דבר אם עניני בטחון כביכול או פלשתינים אלא סתם העובדה שאלו ערבים.
אז הם צריכים לדאוג לנו בתור זרים שכבשו
לפני 1400 שנים את הארץ מהיהודים.

droriko

New member
לישראל אין שום חובה לפלסטינים

מי שמנהל את ענייני הפנים של הפלסטינים זאת הרשות

droriko

New member
אגב לזכותם של ערביי ישראל אני יכול להגיד

שמי שעושה את הבלאגן זה הילדים (והרי לא חסר ילדים ערסים יהודים שמתפרעים) המבוגרים יותר מתורבתים ולא עושים בעיות בדרך כלל.

droriko

New member
ההודעה הנשיה שורשרה בטעות פה

ההודעה הנשיה שורשרה בטעות פה
היא היתה מיועדת למעלה

תח"צ בשטח ישראל אינה ענייני פנים של הפלסטינים

אלא ענייני פנים של ישראל. כמו שאתה לא מצפה משגרירות דנמרק להסיע תייר דני מנתב"ג למלון בתל אביב, אין היגיון לצפות מהרשות הפלסטינית להסיע פלסטינים מתל אביב לאריאל.

droriko

New member
עוד פעם

אלא ענייני פנים של ישראל. כמו שאתה לא מצפה משגרירות דנמרק להסיע תייר דני מנתב"ג למלון בתל אביב, אין היגיון לצפות מהרשות הפלסטינית להסיע פלסטינים מתל אביב לאריאל.
עוד פעם
הרשות הפלסטינית לא אמורה להסיע פלסטינים מהשטחים לתל אביב,כי אסור להם להגיע לתל אביב, מה קשה להבין פה

droriko

New member
וכן התחבורה הציבורית שמסיעה ערבים בשטחים

עוד פעם
הרשות הפלסטינית לא אמורה להסיע פלסטינים מהשטחים לתל אביב,כי אסור להם להגיע לתל אביב, מה קשה להבין פה
וכן התחבורה הציבורית שמסיעה ערבים בשטחים
היא באחריות הרשות. יש חברות אוטובוסים פלסטיניות.

אבל כל הדיון הזה הוא על קווים לתל אביב!

עוד פעם
מדובר פה על קווים של אפיקים. קווים של אפיקים מקשרים בין ישובי השומרון לבין תל אביב, כפר סבא ופתח תקווה. איך אתה מצפה שהפלסטינים יגיעו למקומות האלה אם הנהגים של אפיקים לא ייקחו אותם? ואיך זו בדיוק יכולה להיות האחריות של הרשות אם מדובר על יעדים בתוך הקו הירוק?

הוא לא מצפה שהם יגיעו למקומות הללו

מדובר פה על קווים של אפיקים. קווים של אפיקים מקשרים בין ישובי השומרון לבין תל אביב, כפר סבא ופתח תקווה. איך אתה מצפה שהפלסטינים יגיעו למקומות האלה אם הנהגים של אפיקים לא ייקחו אותם? ואיך זו בדיוק יכולה להיות האחריות של הרשות אם מדובר על יעדים בתוך הקו הירוק?
לדידו כל פלסטיני שמגיע למקומות הללו הוא שב"ח.

droriko

New member
בשביל מה אתם מעוותים את הדברים שלי

לדידו כל פלסטיני שמגיע למקומות הללו הוא שב"ח.
בשביל מה אתם מעוותים את הדברים שלי
אני כתבתי במפורש שפלסטיני שיש בידיו אשרת עבודה יכול לנסוע בקוים האלה, אבל שהנהגים יבדקו!

אורי404

New member
הרבה פעמים המעסיק עצמו מסיע אותם

ברבים מן המקרים המעסיק מסיע את עובדיו (או עבדיו) מכיוון המחסום.
זמן הנסיעה שלו והעלויות הנלוות של הוצאת הדלק, מתגמדים, ביחס לשכר, שהוא משלם להם.

ואם הם בדרך לבית חולים? או לביקור משפחתי?

ברבים מן המקרים המעסיק מסיע את עובדיו (או עבדיו) מכיוון המחסום.
זמן הנסיעה שלו והעלויות הנלוות של הוצאת הדלק, מתגמדים, ביחס לשכר, שהוא משלם להם.
כמובן אני מדבר על אנשים ששוהים בארץ באישור.

אורי404

New member
אלה מצריכים אישורים מיוחדים

כמובן אני מדבר על אנשים ששוהים בארץ באישור.
אלה מצריכים אישורים מיוחדים
ברבים מן המקרים, אותם אנשים, שבאמת זקוקים לטיפול בבית החולים יש להכין אישורים מראש. כאשר הם מגיעים למחסום, במקרים רבים הם מתעכבים שם זמן רב. בעיקר בגלל בירוקטיה. זמנם יקר והם ממשיכים לנסוע במונית או מארגנים הסעה מיוחדת מראש. אולי מעט משתמשים באוטובוס..
לגבי ביקור משפחתי - אני מוכן להמר, שלרב בני המשפחה מסיעים אותם במכוניתם.

מצב
הנושא נעול.
למעלה