שלום עזרה דחופה - בבקשה

סנטה

New member
שלום עזרה דחופה - בבקשה ../images/Emo10.gif

יש לי כמה שאלות . 1. האם אתם יודעים מתי יהיו מיונים מתישהו לדובר צה"ל , שלישות , חיל חינוך וכ"ו . 2. האם המלצות מעלות קב"א או שזה סתם לא נכון ? 3. אם אני יוצא מנקודת הנחה שהקב"א שלי נמוכה , והפרופיל שלי 64 מה הסיכויים שידפקו אותי בתפקיד חרא בצבא ? איך אני יכול בכל זאת אם פיספסתי את המיונים שרשמתי למעלה להיות בתפקיד הזה ? תודה רבה .
 

idos2

New member
תשובה

1. לגבי חיל חינוך, שלישות, דו"צ וכו' אין שום מיונים לרוב התפקידים 2. אין קשר 3. איך אתה מגדיר חרא? אתה יודע מה הקב"א שלך?
 

סנטה

New member
לא הבנתי את התשובה שלך ל1 ...

אתה מתכוון שאין מיונים לרוב התפקידים בקרוב ? שאין בכלל מיונים ? תסביר את עצמך בבקשה .
 

idos2

New member
אין בכלל מיונים במסגרת קד"צ

(למעט אולי כמה תפקידים ספציפיים) ה"מיון" נעשה בהתאם לצרכי צה"ל, נתונים אישיים והרצון שלך אצל קצין המיון לפני/אחרי הטירונות, וביחידה בה תשובץ אתה יכול לעבור בין תפקידים שונים בהתאם להכשרה שלך (קורסים שעברת לפני, או ביחידה עצמה), לצרכי היחידה ולרצונות שלך.
 

PooKiPsiT

New member
לא להיות ../images/Emo10.gif...

1. נראה לי שכדאי לפנות לפורום מתגייסים בקשר לשאלות על מיונים. 2. המלצות לא קשורות לקב"א בשום צורה. 3. 68.45%! נו מה....גם אם הייתה לך קב"א גבוהה זה עדיין לא מבטיח שיבוץ בתפקיד נורמלי. אי אפשר לענות על שאלה כזאת...
 

יניב100

New member
קצת הטעו אותך

לדו"צ(דובר צה"ל) וחלק מהתפקידים בחיל שלישות וחינוך יש מיונים(מש"קי ת"ש/נפגעים(אם יש בנים בתפקיד),מד"ן(מדריכי נוער בגדנע / בבי"ס),להקות צבאיות, רכז מתגייסים,מאבחן פסיכוטכני (אלה בלשכת גיוס),תאטרון צה"ל). מתי יהיו אין לי מושג רק מישהו שמתמיין לתפקידים הנ"ל יוכל להגיד לך/ לשכת גיוס יודעת ,אבל הם לא יגידו לך.רק לגבי תאטרון ולהקה צבאית תוכל לקבל פרטים בלשכת גיוס. לגבי שאלה 3 : אין לדעת הצבא לעיתים רבות מפתיע ונותן למי שאין שיניים לאכול אגוזים,אם הבנת למה התכוונתי. פיספסת מיונים אין דבר כזה במידה וקראו לך ולא הגעת אתה מתקשר ללשכת גיוס ואומר שאתה חולה ולא יכול להגיע ושואל מה לעשות.תזכור עם מי דיברת ש.פ. + ש.מ..ידאגו כבר לשלוח לך זימון לתאריך אחר.
 

idos2

New member
מאבחן פסיכוטכני זה גם 4 חודשים

קורס.. עדיין, תכל'ס רוב התפקידים לא דורשים מיונים מקדימים, וגם אלה שכן - אפשר בשקט להגיע אליהם גם אחרי הגיוס.. אבל כמו שאמרת, הכל תלוי ב"קריזות" של הצבא...
 
למעלה