שלום... עזרה בניתוח SPSS

k i d a n

New member
שלום... עזרה בניתוח SPSS

אני מחפש מישהו\מישהי שידע לעבד ולנתח שאלונים בSPSS באיזור חיפה. בדר"כ רואים הרבה מודעות או שלטים ברחבי האונ' של סטודנטים (לתואר שני לרוב) שעושים זאת, אבל לא נתקלתי בכזה דווקא עכשיו כשאני צריך... מישהו מהגולשים כאן מכיר או שמע על אדם שעושה את זה ויוכל להעביר לי שם טלפון (גם במסרים וגם כאן)? תודה מראש!

אליהו ד

New member
שי ישראלי - סטודנט לתואר שני באקטואריה

מופיע ברשימת מורי העזר של האגודה בכלכלה ובסטטיסטיקה אם אני לא טועה

אליהו ד

New member
מצורף לינק- - לפיה בלבן גם שימושי

שאלת לפני זמן מה לגבי מיומנויות מחשב , יש גם מורים בתחום הזה . כמובן שזה בתשלום מורי עזר של האגודה

amitk80

New member
שי ישראלי תותח

האמת שאם צריך עזרה אני יכול לעזור יותר בכיוון של SAS כיוון שזאת התוכנה שנפוצה היום בתעשיה הרבה יותר מאשר SPSS שבעיקר משמשת לצורכי אקדמיה בלבד.

תודה מותק

אבל לא אוכל להעזר בהם. אני לא יכולה לשלם על שיעורים פרטיים, אם אכשל אקבל קורס במחיר של 100 ש"ח מטעם האוניברסיטה עד פברואר ומבחן סופי אחד. לא הייתי רוצה להגיע למצב הזה. אני רוצה לנסות הכול ולעבור עכשיו. השאיפה היא לעבור עכשיו.

deathcaster

New member
עצה

את יכולה להגיע ביום שני בשעה 2 לחדר 577 בבניין הראשי , יש לנו קורס תכנון ניסויים בו אנחנו לומדים על SPSS ועוד תוכנות ניתוח נתונים.. (אבל ביום שני הקרוב בעיקר SPSS ...) - ולאף אחד לא יהיה אכפת שאת תשבי שם אם את לא רשומה

zebrafish

New member
קצת לא הוגן מה שאתה אומר פה

אני לא רוצה שמישהו יתפוס לי מקום בכיתה, שהזמן של המתרגלים יתחלק על פני יותר סטודנטים ממה שצריך להיות, וכו'.

deathcaster

New member
אני לא יודע מה לא הוגן כאן

(אגב, אני כותב כאן - לא אומר
) היה ביום שני מספיק מקומות ריקים בכיתה ואני מניח שבתור שומעת חופשית היא תשתמש בהגינות העצמית שלה ולא תשאל מתרגל על חשבון אחרים שכן רשומים לקורס. באותה מידה היא היתה יכולה לחפש את הקורס בקטלוג הקורסים - לחפש את מס' הכיתה ולהכנס וזהו. הכוונה שלי היתה בסה"כ טובה (כן אני מכיר את הקלישאה על הדרך לגהינום
)

zebrafish

New member
ואם היא היתה בודקת בקטלוג

היא היתה מגלה שהוא סגור לשומעים חופשיים. אבל ניחא

למעלה