שלום נשים יקרות!

שלום נשים יקרות!

מציצה לשניה בזמן העבודה לספר לכן: מאחר שהתיעצתי, רציתי לספר לכן שדיברתי עם אמא שלי. היא התארחה אצלנו בשישבת. היתה לנו שיחה ארוכה ולא נעימה כל-כך. היא הבטיחה שתשתדל לא לדבר עליו (התורם) ומאוד תשתדל לא לקרוא לו אבא. היא גם אמרה לי (פעם ראשונה) כמה קשה לה עם כל הסיפור :( עד כה היא ממש לא אמרה שיש לה בעיה עם בנק הזרע. (לא שיתפתי אותה עד שלא היה הריון) ואני דוקא חשבתי שיש לי אמא מאוד מתקדמת. בכל אופן - אני מקווה שמעתה יהיה יותר טוב. אני קצת :( וקצת :) ובעיקר שמחה שדיברנו. ומודה לכן מאוד מאוד. טוב שאתן כאן לעזור!

אני שמחה שדיברת איתה ../images/Emo39.gif

היא לא חייבת להסכים עם מהלכי חייך והחלטותיך, היא צריכה לכבד אותם

דש1דש

New member
שמחה שנפתח נתיב קשר!

הכי חשוב - זה לדבר! ואם התוצאה תיהיה שאכן תפסיק עם זה - בכלל הרווחת! וטיפ קטן - אם במקום ":(" ו":)" תוסיפי באמצע "-" יצא לך
ו
אם את רוצה יותר סימנים - את יכולה ללחוץ על "סמיילים וסימנים לתוכן" ולראות שם עוד הרבה אפשרויות לאיקונים חביבים.

מ ע ו לה שדיברתן וכל הכבוד לך!../images/Emo45.gif

אין כמו תקשורת בריאה להבריא את המצב והקשר ביניכן. מבטיחה לך שמעכשיו הדברים יהיו קלים יותר

catנוע

New member
יופי שדיברתן ../images/Emo13.gif

השיחות הבאות יהיו יותר טובות, אני מניחה, כי סוף סוף הדברים על השולחן. זה שקשה לה עם הסיפור זה קורה. גם לה היו ציפיות - להיות בחתונה שלך, לקטר לחברות שלה על הבעל שבחרת
וזה לא קשור לזה שהיא מתקדמת. לפעמים קל בתיאוריה וקשה במציאות. היא תתרגל, וככל שהבן שלך יגדל היא תשמח בו ובדרך שבחרת להביא אותו לעולם. אני מתארת לעצמי שעוד תצטרכי להזכיר לה מדי פעם, אבל טוב שעליתן על דרך חדשה

Tin Tinn

New member
יופי שדיברת איתה

כמו שכבר אמרו כאן, זה בסדר גם אם יש לה בעיה עם בנק הזרע, אבל היא צריכה לכבד את החלטותייך. אני מניחה שעוד תידרשי לסוגיה הזו איתה עוד כמה פעמים כיוון שאנשים נוטים לשכוח ולחזור לצורת הדיבור המקורית שלהם, אבל אני בטוחה שבסופו של דבר זה יסתדר.

הילה ד1

New member
כל הכבוד

גם לך וגם לאמך. אני בטוחה שלא היה לה קל עם המחשבה הזן שלא "הלכת" בדרך ה"קונבנציונלית". אך אני בטוחה שעם הזמן ה"שד" לא יראה לה נורא כל כך.

למעלה