שלום,מעוניינת לקנות רכב,יש לי כמה אופציות

רותם טל

New member
שלום,מעוניינת לקנות רכב,יש לי כמה אופציות

הסכום המקסימאלי לרכישה הוא 174.000 הרכב הוא לשימוש אישי,אני בת 22. ואני לא הולכת להחליף אותו בלפחות 4 שנים הקרובות. כך שאני רוצה לעשות אותו הכי נוח בשבילי ועם זאת לא להפריז בהוצאות וסכומי עתק. יש לי כמה לבטים: קבוצה א': מזדה 3, (יש לכל העולם ואשתו) טויוטה קורולה (גיר רובוטי) הונדה Civic 4(לא יודעת כמה ביקוש יש לה בשוק). קבוצה ב' - והיותר יקרות: מזדה 6(למרות שמאוד דומה למזדה 3,מישהו יודע מתי יצא דגם חדש). הונדה אקורד (בסיסית,עם התוספות יותר יקרה). האם אכן התוספות הן מעלות את נוחות או שאפשר לוותר עליהם? כמו,ריפודי עור? מסך מחשב, 5 דלתות וכו'. אשמח לשמוע את תגובתכם וכמובן המלצות על הרכב הכדאי לקנות בסכום הזה,גם אם הוא לא מופיע ברשימה. תודה רבה!

שי ז.

New member
השאלה היא גם מה אופי הנסיעות

אל תשכחי שגם אם תקחי רכב נטול שוק לחלוטין אבל יותר קטן כשתבואי למכור סך כל ירידת הערך בשקלים תהיה הרבה יותר קטנה מאשר רכב גדול.

רותם טל

New member
עירוניות ובינעירוניות קצרות

כפי שאפשר לשים לב גם הבחירות שלי הן לאוטו משפחתי ולא קטן

שי ז.

New member
השאלה היא מה הסיבה?

אם את סתם אוהבת אוטו גדול זה בסדר ואם את מסיעה עוד אנשים זה גם בסדר אבל אם זה בגלל שלכולם יש אז זה שיקול שאפשר לדון איתו.

שי ז.

New member
אז אפשר להתקדם.

מבחינת נוחות לא תמיד גדול יותר זה נוח יותר וכנ"ל מבחינת בטיחות אבל אהבה זו סיבה מספקת אם את יודעת שהאהבה הזו הולכת לעלות לך לא מעט הן בירידת ערך והן באחזקה (דלק וביטוחים). אם את מחפשת נוחות ובטיחות תמצאי אותם בגדולות ב C5 ובקטנות יותר במגאן המאובזרת (לא גירסת הליסינג).

duvdev111

New member
אהבה ?!

אולי תקני מסחרית קטנה יש שם הרבה מקום מאחורה לכל האהבה שבעולם :)

לאהבה זה רק VW קראוול הישנות כמו אוטובוס קטן

אפשר לאבזר אותה יופי מאחורה...

enigo

New member
אוטו קטן לא מורשה לגרור קרוואן לדעתי

מצד שני, כשאני הייתי בגילה היתי גמיש מספיק בשביל מכוניות קטנות, אפילו מאוד...

enigo

New member
גולף GTI בת שנה-שנתיים

תמצאי איזו צפונבונית כמוך שרוצה למכור אותו. הדגם האוטומטי תפור עליך - נוח ביום יום ועמוס פוזה.

למעלה