שלום-מחפש טיול מאורגן

• פותח הנושא hifly
  • פורסם בתאריך

hifly

New member
שלום-מחפש טיול מאורגן

מחפש סוכנות נסיעות,סוכן נסיעות וכו המתמחים/מבצעים טיולים מאורגנים לגילאי בר מיצווה-ללא ליווי הורים. לטיול של 5-7 ימים באזור הים התיכון או אירופה. תודה

יונית א

New member
אין חיה כזו

למיטב ידיעתי החברות מוציאות ילדים לבד הכי מוקדם בגילאי יא-יב. שנית- כל טיולי המשפחות הם מ7 ימים, 10 ימים והלאה. שלישית- גילאי בר מצווה נוסעים עם אבא-אימא או אחד מהשניים בשלב זה.(ליוויתי פעם טיול בו צעירה בת 22 "בת של" אדם מרכזי במדינה, התלוותה לאחיה השובב בר המצווה, היות והיא לא הייתה בדיוק בוגרת ,גם הגישה שלה הייתה בהתאם לצערם של יתר הנוסעים). אבל הכי פשוט לבדוק אצל כל סוכן נסיעות או באינטרנט בחברות הגדולות שמוציאות טיולי משפחות (מגה, נתור,רימון,דיזנהאוז, אופקים וכו..).

YoNaTaNy

New member
בדקתי בנתור ואמרו לי שילדים

בגילאים 13-14+ יכולים להצטרף עם חברים לטיולי משפחות מאורגנים שבהם יש שני מדריכים

יונית א

New member
בכל טיולי המשפחות המאורגנים

יש שני מדריכים. הכוונה ב"להצטרף עם חברים" אולי להצטרף עם חברי משפחה אחרת, שיהיה בוגר אחר שיקח עליהם אחריות? אבל ,כאמור, הכי נכון לבדוק בחברות הטיולים השונות.

באמת פעם היה בנתור טיולי בר מצווה

ללא הורים, למיטב ידיעתי זה כבר לא קיים.

YoNaTaNy

New member
זה קיים... ואני מתכנן להצטרף עם חבר

בן 14 לטיול מאורגן של נתור לחוף המזרחי בחודש יולי... יום נעים

פיה שלו

New member
אז אולי תוכל לעזור לי

בין חמישה לשמונה נכדים במשפחה [עוד לא בטוח כמה בדיוק] עתידים לנסוע יחדיו לטיול בר\בת מצווה בחודשי החופש הגדול הקרב אנו מעוניינים לשלוח אותם לטיול מאורגן ללא ליווי ההורים. חיפשתי בכל מקום שיכולתי ולא מצאתי מידע על סוכנות שמקיימת טיול מאורגן שכזה אשמח אם תוכל לעזור או להפנות אותי למקום הנכון. בתודה מראש ליר

למעלה