שלום מהצפון הרחוק

little s

New member
שלום מהצפון הרחוק

טוב, אז גם אנחנו חזרנו מנורבגיה ודנמרק... היה מדהים, היה איכותי, היה נהדר... ואיזה באסה שצריך לחזור לשגרה, אבל גם זה עוד לא - יש לילדים עוד כמעט שבועיים בבית...! והם התרגלו לרמת פעילות גבוהה בטיול, ומה אני אעשה איתם עכשיו? אני עדיין לא סיימתי את הררי הכביסה, ויש עבודות לכתוב... אבל היה נפלא, היה משפחתי, ולמרות אנחנו באמת באמת אוהבים חברים - היה הכי כיף לנסוע לבד. אה כן, ואחי מגיע לביקור בעוד 3 שבועות - עם אשתו, גור גדול בגיל של תינוקיו שלי וגור קטן טנטן בן חודשיים! איזה כיףףףף לא מנסה אפילו להשלים, מקווה שלא פספסתי משהו חשוב... נשיקות

שולה78

New member
בשבילי גם חדרה זה הצפון הרחוק!!!

איזה כיף על הביקור המתקרב, למרות שמה שחשבתי עליו מיד היה הבכי בלילה... תהנו בשבועות ההישרדות הקרובים!

little s

New member
הישרדות זו המילה...

חשבתי שאחרי הטיול שבועיים ייראו לי כמו מעט מאד זמן, אבל זה נראה לי קשה וארוך עכשיו... חסר לי קצת זמן לבד... כשהיינו בטיול, מיד אחרי שירדנו מפסגה אחת מיותרת לגמרי (כי היה ערפל והטיפוס היה בלתי נסבל!) פשוט לקחתי את האוטו וברחתי לעיירה הסמוכה בתירוץ של 'לקנות עוף לארוחת ערב כי הילדים רעבים'. ברור שהם יכלו להסתדר בלי, אבל היה לי כלכך כיף להיות לבד - אפילו אם זה היה רק ל-45 דקות! מחר הולכים לקנות ציוד לביה"ס, ונייד חדש בשבילי - גלקסי S2 (עקבתי אחר ההתלהבות כאן גם!) וזה עולה לי רק 1 אירו לחודש... אה כן, וגם מתנה לסגן של יוד (אחד שגר עד עכשיו בעיר מרוחקת, כך שלא נפגשנו שנתיים) - נולדו להם תאומות חדשות דנדשות. ואני רק חושבת כמה קשה לה בטח, בבית חדש עם תאומות קטנטנות וילד בן שנתיים... בטוחה שהמשפחה שלהם שורצת שם מהארץ...

נ ט ש ה

New member
איזה יופי לכם!!

כיף שאתם יודעים לנצל חופשות ולהנות ככה!!! (נא להעביר לנו קורס מזורז!) וכיף על אחיך.. כל כך התייסרת שלא היית שם בלידה אז זה מגיע לך!!

little s

New member
תודה...

אנחנו עכשיו בשלב של "doing europe" ולכן... מנצלים כל רגע באופק עוד סופשבוע ל ב ד באמסטרדם כשהורי יהיו כאן , ואז טיול איתם באזור קרוב. ואנחנו כמובן כבר מתכננים את הקיץ הבא - רק כדאי לדעת אם אנחנו חוזרים לארץ או לא... ובאמת כיף עם אחי - דווקא התינוקי הקטן הכי פחות מטריד - יותר קשה להעסיק את בן ה-3 בסיבובים שלנו בעיר.... איך שהילדים מחכים להם, חבל על הזמן.

o r i t 8 8

New member
שמחה שנהנתם!!

חשבתי עלייך השבוע, ראיתי באיטליה את הקרוואנים שמחוברים למכוניות וחשבתי כמה כיף לטייל ככה!! כל הכבוד לכם! כיף שאחיך מגיע!! סוף סוף תוכלי לראות את הגור...

למעלה