שלום מהפתטית

barbarari

New member
שלום מהפתטית

לא תאמינו איזו התדרדרות במצבי.. אתמול השתנתי על מקלון. יש עוד שבוע וחצי עד למחזור שלי, החודש אני בהפסקה. מה חשבתי לעצמי?? פשןו איבדתי שליטה. אחר כך חשבתי שאם בעלי היה משתין על המקל כבר היה לנו יותר סיכוי לשני קווים... האם אני לבד בטירוף המקלות הללו? (שמזמן אני מהווה את מקור הכנסתם העיקרית..

אפרת12

New member
את אולי פתטית - אבל לא לבד...

גם אני נהגתי להשתין על מקל בדיוק בזמנים שלא היה שום הגיון בזה. אני בטוחה שפרנסתי היטב את החברות המייצרות. תראי בזה פורקן מסויים....

אני לא מאמינה../images/Emo70.gif ../images/Emo70.gif כך עשית?../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

היי, אני חושבת שאת בחברה טובה של משתנות על מקלות, אני חושבת שכמעט כל אחת פה חטאה בנושא הזה
. אני אפילו פעם שהשתנתי אחרי כריגון כדי לראות אך זה נראה עם שני פסים. אז את לא פטתטית רק אנושית

מיכל25אב

New member
את לא לבד

זו הופכת להיות הסטיה המועדפת על רובנו.... אני כבר מזמן המלצתי לקנות מניות של YES OR NO

barbarari

New member
מיכל25אב

איזה קטע, הסתכלתי עכשיו על הפרטים שלך וגיליתי לתדהמתי את הציטוט שלך שהוא נדמה לי של ניטשה נכון? ולפעמים אני ממלמלת לי אותו בראש והוא נותן המון כח. איזה מקריות.. זה יופי של משפט! (לפעמים הטיפוליפ האלו שמים אותו בסימן שאלה אבל בעיקרון.. הכי הייתי יכולה לעבור את זה אם היו מבטיחים לי שבסוף זה יצליח. אני מוכנה לסבול כמה שנים שצריך אבל איפה החותמת ביטחון איפה? לחולת שליטה כמוני זה לא קל. הכי מצחיק שאני פסיכולוגית במקצועי. גיחי גיחי גיחי

מיכל25אב

New member
אכן קטע

כן הוא של ניטשה,למיטב ידיעתי... גם אני מקיפה את עצמי בביטויים נותני כח שכאלה. אין פה סימן שאלה-המטרה מקדשת את האמצעים. וגם אם אני אכשל בסוף-I AM GONNA DIE-TRYING! אני אעשה כל שביכולתי ללדת,או לפחות למלא את הבית בילדים מאומצים. זה הכל עניין של מחויבות-הכשלון הוא לא אופציה. אני עו"ס במקצועי-אנחנו אנשי המקצוע...הסנדלרים היחפים,אה...

למעלה