שלום,מדברת נטלי,מחברת חקר..

ס א י

New member
../images/Emo115.gifהוריי, הוריי~

כללי: שם:נעה\סאי. גיל:14.5 עיר מגורים:חיפה. מס' אחים,חוץ ממך:אין. חיות מחמד?א-הא, כלבה. מוסיקה: השיר שהכי מתאים לחיים שלך עד עכשיו, ולמה?- שורה/בית ספציפית מאותו שיר,שהכי מתאימה לחייך עד עכשיו:- השיר שהכי מתאים לשנה האחרונה,ולמה?:חצר המלך\אביב גפן. שורה/בית ספציפית מאותו שיר,שהכי מתאימה לשנה האחרונה: "מישהו לחש, הם עכשיו יודעים\ שיש מקום אחר יפה יותר קרוב לכאן" השיר שהכי מתאים לחודש האחרון,ולמה?:פלוגת הצער\אביב גפן. השיר שהכי מתאים לחברים הקרובים שלך,ולמה?"חיילי הדמעות ירו צרור של בדידות\ על תותחי האהבה" איזה שיר היית מקדיש כרגע לחבר/ה הכי טוב/ה שלך?אליסה\אביב גפן. למה דווקא אותו?כי הוא מתאר אותה בצורה מפחידה להחריד. שורה/בית ספציפים מהשיר שהיית מקדיש לו:"צר לי עלייך אליסה, שנכנסת לאגדות". איזה שיר היית מקדיש לאדם שהיה קרוב ואתה כבר לא בקשר איתו?- למה דווקא את השיר הזה?- שורה ספציפית מהשיר שהיית מקדיש לו:- איזה שיר היית מקדיש לאדם שאתה הכי מתעב בחייך:לא הייתי מקדישה. השיר שהכי מתאים לעתיד שלך,כפי שאתה רואה אותו עכשיו:- איזה שיר היית רוצה שיתנגן בהלוויה שלך?גן החטאים\אביב גפן אבל מסיבות מסויימות, לא בגלל הליריקה. אהבה: האם אי פעם היית מאוהב?i dont think so. איך אתה יודע?כי ככה. תגדיר את הרגש שהרגשת בזמן שהיית מאוהב: אבל לא. כמה פעמים הרגשת שאתה מאוהב?לא. היו מאוהבים בך?נוטה להאמין שלא. מהי לדעתך אהבה?גהנום. מיהו האדם(שם) שאתם הכי אוהבים בחייכם(לאו דווקא מבחינה רומנטית)?:אמא^__^ |ילדהטובה|. מהי ההגדרה של אדם זה(חבר הכי טוב,משפחה וכו'..):אמא? מהו הדבר הקיצוני ביותר שהייתם עושים בשבילו?:אנילאיודעת. |לחץ|. איפה הגבול מונח(מה לא הייתם עושים בשבילו):לאיודעת. |לחץ| יש לו יותר יתרונות,או יותר חסרונות?יתרונות. אתם לא חושבים שצריך לאהוב גם את החסרונות באדם אהוב?צריך, צריך! אם הוא יעזוב(לאו דווקא מוות),מה יקרה?אזי אני אמות! יש לך אדם קרוב שאיבדת/התנתק הקשר איתו וכו'?כה. מה הייתם עושים כדי להחזיר אדם אהוב שאיבדתם?לא יודעת. למה אתם לא עושים זאת?נו, זה מתחיל להטריד! אני,אני, ואני: מהו ה"חלק"(חיצונית) שאתה הכי אוהב בעצמך?שום דבר? מהי התכונה הפנימית שאתה הכי אוהב בעצמך?-__________-;; איזה איבר בגופך היית משנה,ולמה?הכל? איזו תכונה פנימית היית משנה בעצמך ולמה?השוואה. מתאפר/ת באופן קבוע?עיפרון שחור. מאיזו סיבה?הרגל. יש משהו ספציפי שאת/ה מסתיר/ה עם האיפור?לא. חיי בתוך בועה?לא. אם כן,תתאר את הבועה שלך:לא קיימת שכזו. life... יש לך ציפיות מהחיים?כה. מה הן?פיו, אני לא רוצה אפילו להתחיל לפרט. יש ציפיות שהתנפצו לך?to much. מה הן?כמעט הכל. אתה חושב שאתה יכול לתקן אותן?אולי. אתה אדם אופטמי או פסימי?פסימי ברב התחומים. מה הביא אותך להיות כזה?אכזבות [[הוווו, כמה מלודראמטי!] אתה מייחל לחיים קצרים או ארוכים?ארוכים. אי פעם ניסית להתאבד?לא. -אם כן:אבל לא. אתה חושב שלא הצלחת כי לא רצית באמת?- תעשה זאת שוב?- (אם כן)אתה חושב שהפעם תצליח?- -אם לא: חשבת על לעשות זאת?כן. (אם כן)למה לא עשית?ככה. תעשה דבר כזה אי פעם?לא יודעת, כנראה שלא. חפרנו?סביר. high.. אי פעם השתכרת?לא. מתי בפעם האחרונה השתכרת?- מהו הדבר הכי הזוי/מטורף/מצחיק/כיפי שעשית בהשפעת אלכוהול?- אי פעם ניסית סמים?לא מתי בפעם האחרונה זה קרה?- מהו הדבר הכי הזוי/מטורף/מצחיק/כיפי שעשית בהשפעת סמים?- אי פעם שתית/עישנת/הסנפת/הזרקת כדי להגיד/לעשות למישהו משהו?- אם כן, מה זה היה?- למה לא עשית את זה כשאתה פיכח?- האם עשית פעם משהו שהתחרטת עליו כשהיית בהשפעת סמים/אלכוהול?- אם כן,מה זה היה?-

RtOoNmY

New member
נעביר ת'זמן

כללי: שם: רוני גיל: 15.8 עיר מגורים: קקיסריה מס' אחים,חוץ ממך: 1 חיות מחמד? חתולה מוסיקה: השיר שהכי מתאים לחיים שלך עד עכשיו, ולמה?: יום חדש נפלא\אריק ברמן שורה/בית ספציפית מאותו שיר,שהכי מתאימה לחייך עד עכשיו: "כמבן ההורים עם הרוב הם עוזרים, לך זה עולה רק בשלווה ובחופש.. וזה עוד נושא לשיחה בינם לבינך, על חשבונם ארוחה בטיילת של יפו.. הם נורא מודאגים שאתה לא ילד רגיל וזה לא רק הדגים יש איזה משהו מסריח פה... הם עוד מקווים שתהיה איזה תלמיד מצטיין באוניברסיטת ייל תנחית אדם על השמש.. העגיל בלשון,הפסנתר בסלון,הסמים בארון, לא נותנים איזה רמז?" השיר שהכי מתאים לשנה האחרונה,ולמה?: כנ"ל שורה/בית ספציפית מאותו שיר,שהכי מתאימה לשנה האחרונה: כנ"ל השיר שהכי מתאים לחודש האחרון,ולמה?: כנ"ל השיר שהכי מתאים לחברים הקרובים שלך,ולמה? בשבילך\אביב גפן איזה שיר היית מקדיש כרגע לחבר/ה הכי טוב/ה שלך? בשבילך\אביב גפן למה דווקא אותו? כי הוא משקף הכל שורה/בית ספציפים מהשיר שהיית מקדיש לו: יהיה לנו קשה וגם מזה נצא.. את לא תהיי לבד לעולם.. איזה שיר היית מקדיש לאדם שהיה קרוב ואתה כבר לא בקשר איתו? ג'לוס גאי\ ג'ון לנון למה דווקא את השיר הזה? כי הוא הכי מתאים.. שורה ספציפית מהשיר שהיית מקדיש לו: I didnt mean to hurt you I'm sorry that I made you cry איזה שיר היית מקדיש לאדם שאתה הכי מתעב בחייך: אף שיר השיר שהכי מתאים לעתיד שלך,כפי שאתה רואה אותו עכשיו:לא יודעת איזה שיר היית רוצה שיתנגן בהלוויה שלך? קיץ אחרון אהבה: האם אי פעם היית מאוהב? כן איך אתה יודע? פשוט יודעת.. תגדיר את הרגש שהרגשת בזמן שהיית מאוהב: חח לא יודעת.. מסובך כמה פעמים הרגשת שאתה מאוהב? פעמיים או שלוש.. היו מאוהבים בך? כן מהי לדעתך אהבה? לא יודעת להסביר מיהו האדם(שם) שאתם הכי אוהבים בחייכם(לאו דווקא מבחינה רומנטית)?: מהי ההגדרה של אדם זה(חבר הכי טוב,משפחה וכו'..): מהו הדבר הקיצוני ביותר שהייתם עושים בשבילו?: מתים איפה הגבול מונח(מה לא הייתם עושים בשבילו): אין יש לו יותר יתרונות,או יותר חסרונות?יתרונות אתם לא חושבים שצריך לאהוב גם את החסרונות באדם אהוב? צריך אם הוא יעזוב(לאו דווקא מוות),מה יקרה? אין לי מושג.. רע.. יש לך אדם קרוב שאיבדת/התנתק הקשר איתו וכו'? כן מה הייתם עושים כדי להחזיר אדם אהוב שאיבדתם? כמעט הכל למה אתם לא עושים זאת? מסובך אני,אני, ואני: מהו ה"חלק"(חיצונית) שאתה הכי אוהב בעצמך? שפתיים מהי התכונה הפנימית שאתה הכי אוהב בעצמך? שאני מצליחה לפעמים לעזור לאנשים איזה איבר בגופך היית משנה,ולמה? לא יודעת איזו תכונה פנימית היית משנה בעצמך ולמה? הרבה.. מתאפר/ת באופן קבוע? עיפרון שחור.. מאיזו סיבה? כי אני אוהבת את זה יש משהו ספציפי שאת/ה מסתיר/ה עם האיפור? לא חיי בתוך בועה? כולם חיים בתוך בועה אם כן,תתאר את הבועה שלך: בלאט life... יש לך ציפיות מהחיים? לא מה הן? יש ציפיות שהתנפצו לך? כן מה הן? אתה חושב שאתה יכול לתקן אותן? לא אתה אדם אופטמי או פסימי? פסימי מה הביא אותך להיות כזה? אתה מייחל לחיים קצרים או ארוכים? אי פעם ניסית להתאבד? לא -אם כן: אתה חושב שלא הצלחת כי לא רצית באמת? תעשה זאת שוב? (אם כן)אתה חושב שהפעם תצליח? -אם לא: חשבת על לעשות זאת? כן (אם כן)למה לא עשית? לא יודעת תעשה דבר כזה אי פעם? לא יודעת חפרנו? קצת high.. אי פעם השתכרת? כן מתי בפעם האחרונה השתכרת? מהו הדבר הכי הזוי/מטורף/מצחיק/כיפי שעשית בהשפעת אלכוהול? חח לא יודעת אי פעם ניסית סמים? לא מתי בפעם האחרונה זה קרה? לא קרה מהו הדבר הכי הזוי/מטורף/מצחיק/כיפי שעשית בהשפעת סמים? אי פעם שתית/עישנת/הסנפת/הזרקת כדי להגיד/לעשות למישהו משהו? זו לא הייתה הסיבה בעיקרון אם כן, מה זה היה? למה לא עשית את זה כשאתה פיכח? אע האם עשית פעם משהו שהתחרטת עליו כשהיית בהשפעת סמים/אלכוהול? כן.. מאוד אם כן,מה זה היה? ששש

bazmaster

New member
הדפוק הזה עושה לך טובבב

כללי: שם:אמיר גיל:17 עיר מגורים:נצרת עילית מס' אחים,חוץ ממך:2 חיות מחמד?1+לא ידוע מוסיקה: השיר שהכי מתאים לחיים שלך עד עכשיו, ולמה?:האמ....Pink Floyd - The Trial , למה? לא יודע... שורה/בית ספציפית מאותו שיר,שהכי מתאימה לחייך עד עכשיו:You should have talked to me more often Than you did השיר שהכי מתאים לשנה האחרונה,ולמה?:אלג'יר - שלי....השיר המיוחד שלי ושל מישהי שורה/בית ספציפית מאותו שיר,שהכי מתאימה לשנה האחרונה:תנסה למצוא את שלי עכשיו, ותחביא אותה, תחביא אותה לנצח השיר שהכי מתאים לחודש האחרון,ולמה?:הדפוק הזה - ירמי קפלן....משהו.... השיר שהכי מתאים לחברים הקרובים שלך,ולמה?משינה - דני , חח נחשו איזה שיר היית מקדיש כרגע לחבר/ה הכי טוב/ה שלך?מה שעובר עלי - איפה הילד למה דווקא אותו?שיר כזה מיוחד שלנו שורה/בית ספציפים מהשיר שהיית מקדיש לו: אני לבד עכשיו ושיכור במיטה לא משקה תעציצים בועט בחתולה תשאלי אותי לפחות תתקשרי מה שעובר עלי שעובר עלי איזה שיר היית מקדיש לאדם שהיה קרוב ואתה כבר לא בקשר איתו? האמ...אין אחד כזה ממש... איזה שיר היית מקדיש לאדם שאתה הכי מתעב בחייך:שיר של הלהקה שלי: סתלק מכאן! סתלק מכאן! הוא אמר לי סתלק מכאן! השיר שהכי מתאים לעתיד שלך,כפי שאתה רואה אותו עכשיו: אין לי שמץ.... איזה שיר היית רוצה שיתנגן בהלוויה שלך? אלג'יר - שלי אהבה: האם אי פעם היית מאוהב?כן איך אתה יודע?האמ...לא נראה לי שאפשר להסביר תגדיר את הרגש שהרגשת בזמן שהיית מאוהב:אי אפשר להסביר כמה פעמים הרגשת שאתה מאוהב?אחת היו מאוהבים בך?האמ...כן מהי לדעתך אהבה?משהו לא מובן, מין משיכה בין שני אנשים שהגורל קובע מיהו האדם(שם) שאתם הכי אוהבים בחייכם(לאו דווקא מבחינה רומנטית)?: אין אחד אתם לא חושבים שצריך לאהוב גם את החסרונות באדם אהוב?ברור אם הוא יעזוב(לאו דווקא מוות),מה יקרה?יהיה חלל... יש לך אדם קרוב שאיבדת/התנתק הקשר איתו וכו'?כן מה הייתם עושים כדי להחזיר אדם אהוב שאיבדתם?הרבה למה אתם לא עושים זאת?קצת בלתי אפשר אני,אני, ואני: מהו ה"חלק"(חיצונית) שאתה הכי אוהב בעצמך?האמ....אני אוהב את האף שלי חח מהי התכונה הפנימית שאתה הכי אוהב בעצמך?אני נחמד וכנה מידי חחח איזה איבר בגופך היית משנה,ולמה?האמ...יש לי רגליית קצת עקומות איזו תכונה פנימית היית משנה בעצמך ולמה?קצת יותר בטחון עצמי מתאפר/ת באופן קבוע?לא חיי בתוך בועה?יש מצב אם כן,תתאר את הבועה שלך:עגולה life... יש לך ציפיות מהחיים?לא ממש...יש לי צפיות מעצמי מה הן?הרבה... יש ציפיות שהתנפצו לך?האמ...כן מה הן?להיות קרבי (דפקו אותי עם 64) אתה חושב שאתה יכול לתקן אותן?מנסה ולא מצליח אתה אדם אופטמי או פסימי?אופטימי..אבל יש לי קטעים פסמיים נדירים מה הביא אותך להיות כזה?אין לי שמץ...פשוט כזה אתה מייחל לחיים קצרים או ארוכים?אני מייחל לחיים מאושרים אי פעם ניסית להתאבד?לא -אם לא: חשבת על לעשות זאת?לא תעשה דבר כזה אי פעם?חס וחלילה חפרנו?קצת high.. אי פעם השתכרת?יאפ מתי בפעם האחרונה השתכרת?שישי בעבר שמסיבה בקיבוץ חח מהו הדבר הכי הזוי/מטורף/מצחיק/כיפי שעשית בהשפעת אלכוהול?האמ...סיפרו לי שנרדמתי באמצע הכביש כשהייתי ממש ממש שיכור...אני לא זוכר חח אי פעם ניסית סמים?לא מתי בפעם האחרונה זה קרה? מהו הדבר הכי הזוי/מטורף/מצחיק/כיפי שעשית בהשפעת סמים? אי פעם שתית/עישנת/הסנפת/הזרקת כדי להגיד/לעשות למישהו משהו?כן אם כן, מה זה היה?קצת פרטי... למה לא עשית את זה כשאתה פיכח?כי אני דפוק ... האם עשית פעם משהו שהתחרטת עליו כשהיית בהשפעת סמים/אלכוהול?האמ...יש מצב אני לא זוכר כל כך חחח אם כן,מה זה היה?

ב י ז י

New member
So kiss me and smile for me

כללי: שם:ליזי גיל: 17 וחצי עיר מגורים: לוד מס' אחים,חוץ ממך: אחד חיות מחמד? אחי? מוסיקה: השיר שהכי מתאים לחיים שלך עד עכשיו, ולמה?: שורה/בית ספציפית מאותו שיר,שהכי מתאימה לחייך עד עכשיו: השיר שהכי מתאים לשנה האחרונה,ולמה?: שורה/בית ספציפית מאותו שיר,שהכי מתאימה לשנה האחרונה: השיר שהכי מתאים לחודש האחרון,ולמה?: John Denver - Living On A Jet Plane ,כי זה מה שהוא הקדיש לי בגלל הגיוס. השיר שהכי מתאים לחברים הקרובים שלך,ולמה? לכל אחד שיר משלו איזה שיר היית מקדיש כרגע לחבר/ה הכי טוב/ה שלך? אין שיר ספציפי, יש שורה מהשיר למה דווקא אותו? כי זאת היא שורה/בית ספציפים מהשיר שהיית מקדיש לו:" girl u mean so much to me" איזה שיר היית מקדיש לאדם שהיה קרוב ואתה כבר לא בקשר איתו? חלומות גדולים- אביב גפן למה דווקא את השיר הזה? היא יודעת למה שורה ספציפית מהשיר שהיית מקדיש לו: "אני חיכיתי לך ואת פשוט לא באת" איזה שיר היית מקדיש לאדם שאתה הכי מתעב בחייך: לא מתעבת אנשים השיר שהכי מתאים לעתיד שלך,כפי שאתה רואה אותו עכשיו: איזה שיר היית רוצה שיתנגן בהלוויה שלך? עזבו אותי מהלוויות אהבה: האם אי פעם היית מאוהב? עכשיו? איך אתה יודע? כי פשוט יודעים תגדיר את הרגש שהרגשת בזמן שהיית מאוהב: קשה כמה פעמים הרגשת שאתה מאוהב? אחת? היו מאוהבים בך? עכשיו? מהי לדעתך אהבה? משו שאי אפשר להסביר במילים מיהו האדם(שם) שאתם הכי אוהבים בחייכם(לאו דווקא מבחינה רומנטית)?: יש כמה מהי ההגדרה של אדם זה(חבר הכי טוב,משפחה וכו'..): כל אחד מהם מאפיין משו מיוחד מהו הדבר הקיצוני ביותר שהייתם עושים בשבילו?: הכל איפה הגבול מונח(מה לא הייתם עושים בשבילו): אם זה בנאדם שאני אוהבת באמת, אין גבול יש לו יותר יתרונות,או יותר חסרונות? יתרונות אתם לא חושבים שצריך לאהוב גם את החסרונות באדם אהוב? החסרונות נראים חסרי משמעות ליד כל היתרונות אם הוא יעזוב(לאו דווקא מוות),מה יקרה? יותר מדי יש לך אדם קרוב שאיבדת/התנתק הקשר איתו וכו'? כן מה הייתם עושים כדי להחזיר אדם אהוב שאיבדתם? ניסיתי יותר מדי פעמים להחזיר את הקשר למה שהוא היה, עייפתי. למה אתם לא עושים זאת? התעייפתי לנסות להחזיר אותו לקדמותו אני,אני, ואני: מהו ה"חלק"(חיצונית) שאתה הכי אוהב בעצמך? עיניים ושפתיים מהי התכונה הפנימית שאתה הכי אוהב בעצמך? איזה איבר בגופך היית משנה,ולמה? עזבו אותי באמאשלכם איזו תכונה פנימית היית משנה בעצמך ולמה? רגישות יתר מתאפר/ת באופן קבוע? ממש לא, [מי ישמע איזה איפור, גג עיפרון שחור] מאיזו סיבה? כי אני אוהבת יש משהו ספציפי שאת/ה מסתיר/ה עם האיפור? חיי בתוך בועה? לפעמים אם כן,תתאר את הבועה שלך:עזבו.. life... יש לך ציפיות מהחיים? כן מה הן? לא מדברים על זה יש ציפיות שהתנפצו לך? בטוח יש כמה מה הן? אתה חושב שאתה יכול לתקן אותן? תלוי איזה אתה אדם אופטמי או פסימי?אופטימי מה הביא אותך להיות כזה? החיים אתה מייחל לחיים קצרים או ארוכים? ארוכים אי פעם ניסית להתאבד? לא -אם כן:- אתה חושב שלא הצלחת כי לא רצית באמת?- תעשה זאת שוב?- (אם כן)אתה חושב שהפעם תצליח?- -אם לא: חשבת על לעשות זאת? כן (אם כן)למה לא עשית? תעשה דבר כזה אי פעם? חפרנו? אחושילינג high.. אי פעם השתכרת? כן מתי בפעם האחרונה השתכרת? השתכרות עד איבוד חושים? -23.9.06, השתכרות של ראש טוב 8.3.07 מהו הדבר הכי הזוי/מטורף/מצחיק/כיפי שעשית בהשפעת אלכוהול? לא עשיתי שום דבר מטורף, גג עשיתי שטויות אי פעם ניסית סמים? לא מתי בפעם האחרונה זה קרה?- מהו הדבר הכי הזוי/מטורף/מצחיק/כיפי שעשית בהשפעת סמים?- אי פעם שתית/עישנת/הסנפת/הזרקת כדי להגיד/לעשות למישהו משהו?- אם כן, מה זה היה?- למה לא עשית את זה כשאתה פיכח? האם עשית פעם משהו שהתחרטת עליו כשהיית בהשפעת סמים/אלכוהול? כן אם כן,מה זה היה? מה האכפת לכם ? P: עד כאן להיום..ג' יפית. חפרתם!

אבל אני בתוך עצמי, אני סגור כ"כ.

כללי: שם: ענבר. גיל: 17. עיר מגורים: אריאל. מס' אחים,חוץ ממך: 2. חיות מחמד? - מוסיקה: השיר שהכי מתאים לחיים שלך עד עכשיו, ולמה?: 'רק לנו' , 'מלחמה שקטה', 'כל הסיפור'. שורה/בית ספציפית מאותו שיר,שהכי מתאימה לחייך עד עכשיו: "גם אני, כרגיל, משתנה". השיר שהכי מתאים לשנה האחרונה,ולמה?: 'בסוף תבכו'. שורה/בית ספציפית מאותו שיר,שהכי מתאימה לשנה האחרונה: 'מסתבר שאני לא בוחר מה לשכוח'. השיר שהכי מתאים לחודש האחרון,ולמה?: 'אחרת' - דניאל סולמון. השיר שהכי מתאים לחברים הקרובים שלך,ולמה? 'מה נעשה'
איזה שיר היית מקדיש כרגע לחבר/ה הכי טוב/ה שלך? 'היום זה אנחנו'- דנה ברגר. למה דווקא אותו? ככה יצא
שורה/בית ספציפים מהשיר שהיית מקדיש לו: הכי בנאלי, "היום זה אנחנו, שבחיים לא חשבתי שנהיה". איזה שיר היית מקדיש לאדם שהיה קרוב ואתה כבר לא בקשר איתו? 'אם אלה החיים'- קרן פלס. למה דווקא את השיר הזה? יש שם כמה משפטים שפשוט קולעים. שורה ספציפית מהשיר שהיית מקדיש לו: "עכשיו מצאת אהבה שלא שורפת", "וכל אותו היום שכחת, להבטיח לי מה שגם לה הבטחת, והיא גדולה עליי.. עלינו.. הלוואי שהיינו רק שנינו". איזה שיר היית מקדיש לאדם שאתה הכי מתעב בחייך: 'עוד מעט'- היהודים. השיר שהכי מתאים לעתיד שלך,כפי שאתה רואה אותו עכשיו: 'יום חדש נפלא'- אריק ברמן, 'כאילו'- היהודים.
איזה שיר היית רוצה שיתנגן בהלוויה שלך? אני אשאיר את זה למי שיקבור אותי. אהבה: האם אי פעם היית מאוהב? כן. איך אתה יודע? ככה. תגדיר את הרגש שהרגשת בזמן שהיית מאוהב: פרפרים ..? כמה פעמים הרגשת שאתה מאוהב? 1. היו מאוהבים בך? פ-חחח , לא. מהי לדעתך אהבה? לא יודעת, אבל יש בזה מן הפתאטיות. מיהו האדם(שם) שאתם הכי אוהבים בחייכם(לאו דווקא מבחינה רומנטית)?: יש כמה . מהי ההגדרה של אדם זה(חבר הכי טוב,משפחה וכו'..): חברים טובים. מהו הדבר הקיצוני ביותר שהייתם עושים בשבילו?: מתה. איפה הגבול מונח(מה לא הייתם עושים בשבילו): לא נראה לי שקיים כזה דבר. יש לו יותר יתרונות,או יותר חסרונות? גם וגם . בלי שאלות מתישות בבקשה. אתם לא חושבים שצריך לאהוב גם את החסרונות באדם אהוב? צריך להכיר וללמוד להסתדר איתם, לא חייב לאהוב. אם הוא יעזוב(לאו דווקא מוות),מה יקרה? יכאב כל כך. יש לך אדם קרוב שאיבדת/התנתק הקשר איתו וכו'? כן. מה הייתם עושים כדי להחזיר אדם אהוב שאיבדתם? לא הרבה, מי שעזב כנראה שהיה צריך לעזוב. למה אתם לא עושים זאת? אני,אני, ואני: מהו ה"חלק"(חיצונית) שאתה הכי אוהב בעצמך? כלום. מהי התכונה הפנימית שאתה הכי אוהב בעצמך? לא משהו משמעותי מסתבר. איזה איבר בגופך היית משנה,ולמה? הכל. כי זה על הפנים. איזו תכונה פנימית היית משנה בעצמך ולמה? רגישות-יתר לפעמים, כי זה הורס אותי. מתאפר/ת באופן קבוע? עפרון שחור. מאיזו סיבה? אני נראית חיוורת מתה בלי. יש משהו ספציפי שאת/ה מסתיר/ה עם האיפור? לא ניכנס לזה, הא? חיי בתוך בועה? תלוי. לפעמים. אם כן,תתאר את הבועה שלך: טחחח... זה כל כך מגוחך שאני לא מעזה לכתוב. life... יש לך ציפיות מהחיים? כבר לא ממש. מה הן? יש ציפיות שהתנפצו לך? אין לי מספיק ידיים בשביל לספור. מה הן? אתה חושב שאתה יכול לתקן אותן? לא, כי זה לא תלוי בי. חלקן היו תלויות בי ואבוד עכשיו. אתה אדם אופטמי או פסימי? אופטימית מתה
מה הביא אותך להיות כזה? המציאות. אתה מייחל לחיים קצרים או ארוכים? קצרים ככל האפשר. אי פעם ניסית להתאבד? סתמו . -אם כן: אתה חושב שלא הצלחת כי לא רצית באמת? תעשה זאת שוב? (אם כן)אתה חושב שהפעם תצליח? -אם לא: חשבת על לעשות זאת? (אם כן)למה לא עשית? תעשה דבר כזה אי פעם? חפרנו? high.. אי פעם השתכרת? פעם אחת ויחידה. מתי בפעם האחרונה השתכרת? סילבסטר של כיתה י'. מהו הדבר הכי הזוי/מטורף/מצחיק/כיפי שעשית בהשפעת אלכוהול? שטויות מפגרות שלא הייתי עושה בלי. אי פעם ניסית סמים? כן. מתי בפעם האחרונה זה קרה? לא עניינכם. מהו הדבר הכי הזוי/מטורף/מצחיק/כיפי שעשית בהשפעת סמים? דיברתי. אי פעם שתית/עישנת/הסנפת/הזרקת כדי להגיד/לעשות למישהו משהו? לא. אם כן, מה זה היה? למה לא עשית את זה כשאתה פיכח? האם עשית פעם משהו שהתחרטת עליו כשהיית בהשפעת סמים/אלכוהול? כן
! אם כן,מה זה היה? חחחחחחחחחחחחחחחחח...לא מדברים על זה בחיים.

פחיחצה

New member
....

כללי: שם:אור גיל:17 עיר מגורים:באר טוביה מס' אחים,חוץ ממך: 3 חיות מחמד?:/ מוסיקה: השיר שהכי מתאים לחיים שלך עד עכשיו, ולמה?:וואלה לא יודעת שורה/בית ספציפית מאותו שיר,שהכי מתאימה לחייך עד עכשיו: השיר שהכי מתאים לשנה האחרונה,ולמה?: שורה/בית ספציפית מאותו שיר,שהכי מתאימה לשנה האחרונה: השיר שהכי מתאים לחודש האחרון,ולמה?:שיהיה לנו בית וככה השיר שהכי מתאים לחברים הקרובים שלך,ולמה? איזה שיר היית מקדיש כרגע לחבר/ה הכי טוב/ה שלך?מלאך לטול, ואם את תבואי אלי לרם למה דווקא אותו?כי ככה שורה/בית ספציפים מהשיר שהיית מקדיש לו: לפעמים אני בורח לא להיות תלוי אבל חוזר אלייך אל המלאך שלי, אם את תבואי אלי אני כבר לא אהיה לבד איזה שיר היית מקדיש לאדם שהיה קרוב ואתה כבר לא בקשר איתו? לאמא את קרן אור למה דווקא את השיר הזה?כי היא מתה שורה ספציפית מהשיר שהיית מקדיש לו: אמרו מה שתרצה רציתי רק לראות אותך איזה שיר היית מקדיש לאדם שאתה הכי מתעב בחייך: אני לא מצליחה לחשוב על שיר שיתאר את רמות השנאה השיר שהכי מתאים לעתיד שלך,כפי שאתה רואה אותו עכשיו: איזה שיר היית רוצה שיתנגן בהלוויה שלך? קרן אור למרות שבתכלס לא הייית רוצה שיר בהלוויה שלי אהבה: האם אי פעם היית מאוהב?כן איך אתה יודע? תגדיר את הרגש שהרגשת בזמן שהיית מאוהב:חרא? כמה פעמים הרגשת שאתה מאוהב? היו מאוהבים בך?כן מהי לדעתך אהבה? מיהו האדם(שם) שאתם הכי אוהבים בחייכם(לאו דווקא מבחינה רומנטית)?:לימור, רם, מוסקטריות מהי ההגדרה של אדם זה(חבר הכי טוב,משפחה וכו'..): אחות, חבר טוב, חברות טובות מהו הדבר הקיצוני ביותר שהייתם עושים בשבילו?: איפה הגבול מונח(מה לא הייתם עושים בשבילו): הבעיה שלי שאין יל גבול כזה יש לו יותר יתרונות,או יותר חסרונות? יתרונות אתם לא חושבים שצריך לאהוב גם את החסרונות באדם אהוב? אוהבת הכל אם הוא יעזוב(לאו דווקא מוות),מה יקרה? יהיה רע יש לך אדם קרוב שאיבדת/התנתק הקשר איתו וכו'? כן מה הייתם עושים כדי להחזיר אדם אהוב שאיבדתם? פעם חשבתי שהכל היום אני יודעת שיש מחירים שאני אל בטוחה שהייתי מוכנה לשלם למה אתם לא עושים זאת? זהאל באמת משנה מה אני אעשה היא לא תחזור אני,אני, ואני: מהו ה"חלק"(חיצונית) שאתה הכי אוהב בעצמך? לא יודעת מהי התכונה הפנימית שאתה הכי אוהב בעצמך? נאמנות, לויאליות איזה איבר בגופך היית משנה,ולמה? בטןככה איזו תכונה פנימית היית משנה בעצמך ולמה? קיצוניות וככה מתאפר/ת באופן קבוע? לא מאיזו סיבה? יש משהו ספציפי שאת/ה מסתיר/ה עם האיפור? חיי בתוך בועה? הלוואי אבל לא אם כן,תתאר את הבועה שלך: life... יש לך ציפיות מהחיים? כן מה הן? להגשים חלומות יש ציפיות שהתנפצו לך? כן מה הן? שאמא תבריא אתה חושב שאתה יכול לתקן אותן? לא אתה אדם אופטמי או פסימי?באמצע מה הביא אותך להיות כזה? המציאות הראתה שאופטימיות לא תמדי עובדת אתה מייחל לחיים קצרים או ארוכים? ארוכים אי פעם ניסית להתאבד? כן -אם כן: אתה חושב שלא הצלחת כי לא רצית באמת?כן תעשה זאת שוב?לא (אם כן)אתה חושב שהפעם תצליח? -אם לא: חשבת על לעשות זאת? כן (אם כן)למה לא עשית?כי אני לא מספיק אגואיסטית תעשה דבר כזה אי פעם? לא חפרנו?כן high.. אי פעם השתכרת? כן מתי בפעם האחרונה השתכרת?ממש ממש? בחתונה של אחותי מהו הדבר הכי הזוי/מטורף/מצחיק/כיפי שעשית בהשפעת אלכוהול? יותר מידי שטויות אי פעם ניסית סמים?לא מתי בפעם האחרונה זה קרה? מהו הדבר הכי הזוי/מטורף/מצחיק/כיפי שעשית בהשפעת סמים? אי פעם שתית/עישנת/הסנפת/הזרקת כדי להגיד/לעשות למישהו משהו? אם כן, מה זה היה? למה לא עשית את זה כשאתה פיכח? האם עשית פעם משהו שהתחרטת עליו כשהיית בהשפעת סמים/אלכוהול?כן אם כן,מה זה היה?שטויות

אוף.

כללי: שם: גילי. גיל: 19 וחצי. עיר מגורים: ר. ישי. מס' אחים,חוץ ממך: 2. חיות מחמד? מוסיקה: השיר שהכי מתאים לחיים שלך עד עכשיו, ולמה?: המון אנשים של אביתר בנאי. שורה/בית ספציפית מאותו שיר,שהכי מתאימה לחייך עד עכשיו: "המון אנשים קשורים בי, רק אני לעצמי לא קשור." השיר שהכי מתאים לשנה האחרונה,ולמה?:phantom Planet - Lonely Day שורה/בית ספציפית מאותו שיר,שהכי מתאימה לשנה האחרונה: "everybody knows that something is worng, but nobodt knows what's going on." השיר שהכי מתאים לחודש האחרון,ולמה?: עיינים זרות של רונה קינן. השיר שהכי מתאים לחברים הקרובים שלך,ולמה? once של בלאקפילד. איזה שיר היית מקדיש כרגע לחבר/ה הכי טוב/ה שלך? Til The Day I Die . למה דווקא אותו? טוב, חאלס! שורה/בית ספציפים מהשיר שהיית מקדיש לו: איזה שיר היית מקדיש לאדם שהיה קרוב ואתה כבר לא בקשר איתו? למה דווקא את השיר הזה? שורה ספציפית מהשיר שהיית מקדיש לו: איזה שיר היית מקדיש לאדם שאתה הכי מתעב בחייך: השיר שהכי מתאים לעתיד שלך,כפי שאתה רואה אותו עכשיו: איזה שיר היית רוצה שיתנגן בהלוויה שלך? אהבה: האם אי פעם היית מאוהב? כה. איך אתה יודע? יודעים. תגדיר את הרגש שהרגשת בזמן שהיית מאוהב: כמה פעמים הרגשת שאתה מאוהב? הרבה.. אנערף. היו מאוהבים בך? כן. מהי לדעתך אהבה? 2 אנשים עיוורים. מיהו האדם(שם) שאתם הכי אוהבים בחייכם(לאו דווקא מבחינה רומנטית)?: מהי ההגדרה של אדם זה(חבר הכי טוב,משפחה וכו'..): מהו הדבר הקיצוני ביותר שהייתם עושים בשבילו?: ה כ ל. איפה הגבול מונח(מה לא הייתם עושים בשבילו): אין. יש לו יותר יתרונות,או יותר חסרונות? אתם לא חושבים שצריך לאהוב גם את החסרונות באדם אהוב? כמובן. אם הוא יעזוב(לאו דווקא מוות),מה יקרה? גם זה קרה כבר.. יש לך אדם קרוב שאיבדת/התנתק הקשר איתו וכו'? כן. מה הייתם עושים כדי להחזיר אדם אהוב שאיבדתם? למה אתם לא עושים זאת? אני,אני, ואני: מהו ה"חלק"(חיצונית) שאתה הכי אוהב בעצמך? אין. מהי התכונה הפנימית שאתה הכי אוהב בעצמך? גם. איזה איבר בגופך היית משנה,ולמה? הכל? איזו תכונה פנימית היית משנה בעצמך ולמה? מתאפר/ת באופן קבוע? פחות או יותר. מאיזו סיבה? למה שלא? יש משהו ספציפי שאת/ה מסתיר/ה עם האיפור? חצ'קונים. חיי בתוך בועה? לא. אם כן,תתאר את הבועה שלך: life... יש לך ציפיות מהחיים? לא. מה הן? יש ציפיות שהתנפצו לך? חח.. מה הן? טוב השאלון הזה מדכא רצח, ביי. אתה חושב שאתה יכול לתקן אותן? אתה אדם אופטמי או פסימי? מה הביא אותך להיות כזה? אתה מייחל לחיים קצרים או ארוכים? אי פעם ניסית להתאבד? -אם כן: אתה חושב שלא הצלחת כי לא רצית באמת? תעשה זאת שוב? (אם כן)אתה חושב שהפעם תצליח? -אם לא: חשבת על לעשות זאת? (אם כן)למה לא עשית? תעשה דבר כזה אי פעם? חפרנו? high.. אי פעם השתכרת? מתי בפעם האחרונה השתכרת? מהו הדבר הכי הזוי/מטורף/מצחיק/כיפי שעשית בהשפעת אלכוהול? אי פעם ניסית סמים? מתי בפעם האחרונה זה קרה? מהו הדבר הכי הזוי/מטורף/מצחיק/כיפי שעשית בהשפעת סמים? אי פעם שתית/עישנת/הסנפת/הזרקת כדי להגיד/לעשות למישהו משהו? אם כן, מה זה היה? למה לא עשית את זה כשאתה פיכח? האם עשית פעם משהו שהתחרטת עליו כשהיית בהשפעת סמים/אלכוהול? אם כן,מה זה היה? עד כאן להיום..ג' יפית.

Im already tornnnnnnnnnnnn

כללי: שם: גל. גיל: 17 וחצי. עיר מגורים:
טוביה. מס' אחים,חוץ ממך: 2. חיות מחמד? 2 כלבים. מוסיקה: השיר שהכי מתאים לחיים שלך עד עכשיו, ולמה?: Carrion- Fiona Apple. נדמה לי. שורה/בית ספציפית מאותו שיר,שהכי מתאימה לחייך עד עכשיו: "Wont do no good to hold no seance Whats gone is gone and you cant bring it back around Wont do no good to hold no searchlight You cant illuminate what time has anchored down" "And all I want is to save you, honey. Or the strength to walk away." השיר שהכי מתאים לשנה האחרונה,ולמה?: Little Earthquake, סביר להניח. שורה/בית ספציפית מאותו שיר,שהכי מתאימה לשנה האחרונה: "Oh, this little earthquakes. Doesn't take much to rip us into pieces." השיר שהכי מתאים לחודש האחרון,ולמה?: Summer In the City. כי- when it's summer in the city, and you're long gone from the city I start to miss you baby, sometimes. השיר שהכי מתאים לחברים הקרובים שלך,ולמה? נניח ויש כאלה, אז בטח שוב קאריון. איזה שיר היית מקדיש כרגע לחבר/ה הכי טוב/ה שלך? Playboy mommy. למה דווקא אותו? כי הוא הכי אוהב אותו. שורה/בית ספציפים מהשיר שהיית מקדיש לו: "You're so like me" איזה שיר היית מקדיש לאדם שהיה קרוב ואתה כבר לא בקשר איתו? Since you've Been Gone- Kelly Clarkson. למה דווקא את השיר הזה? כי מגיע. שורה ספציפית מהשיר שהיית מקדיש לו: Since youve been gone, I can breath for the first time. Im so moving on. yeahhhhh yeahhhhh. איזה שיר היית מקדיש לאדם שאתה הכי מתעב בחייך:
. השיר שהכי מתאים לעתיד שלך,כפי שאתה רואה אותו עכשיו: כאילו יש עתיד. איזה שיר היית רוצה שיתנגן בהלוויה שלך? אהבה: האם אי פעם היית מאוהב? איך אתה יודע? תגדיר את הרגש שהרגשת בזמן שהיית מאוהב: כמה פעמים הרגשת שאתה מאוהב? היו מאוהבים בך? מהי לדעתך אהבה? מיהו האדם(שם) שאתם הכי אוהבים בחייכם(לאו דווקא מבחינה רומנטית)?: משפחה, והנעל. מהי ההגדרה של אדם זה(חבר הכי טוב,משפחה וכו'..): חבר טוב. מהו הדבר הקיצוני ביותר שהייתם עושים בשבילו?: ילדים. איפה הגבול מונח(מה לא הייתם עושים בשבילו): יש לו יותר יתרונות,או יותר חסרונות? יתרונות. אתם לא חושבים שצריך לאהוב גם את החסרונות באדם אהוב? תלוי כמה הוא חתיך. אם הוא יעזוב(לאו דווקא מוות),מה יקרה? רע. יש לך אדם קרוב שאיבדת/התנתק הקשר איתו וכו'? לאדעת. מה הייתם עושים כדי להחזיר אדם אהוב שאיבדתם? למה אתם לא עושים זאת? כי לא ממש אכפת לי. אני,אני, ואני: מהו ה"חלק"(חיצונית) שאתה הכי אוהב בעצמך? שפתיים או שיניים. מהי התכונה הפנימית שאתה הכי אוהב בעצמך? שנינות
. איזה איבר בגופך היית משנה,ולמה? אף. איזו תכונה פנימית היית משנה בעצמך ולמה? מתאפר/ת באופן קבוע? לא. מאיזו סיבה? אין לי כוח. יש משהו ספציפי שאת/ה מסתיר/ה עם האיפור? חצ'קונים? חיי בתוך בועה? אם כן,תתאר את הבועה שלך: יאללה יאללה. life... יש לך ציפיות מהחיים? לא. מה הן? יש ציפיות שהתנפצו לך? מה הן? אתה חושב שאתה יכול לתקן אותן? אתה אדם אופטמי או פסימי? לא. מה הביא אותך להיות כזה? אתה מייחל לחיים קצרים או ארוכים? אי פעם ניסית להתאבד? לא. -אם כן: אתה חושב שלא הצלחת כי לא רצית באמת? תעשה זאת שוב? (אם כן)אתה חושב שהפעם תצליח? -אם לא: חשבת על לעשות זאת? (אם כן)למה לא עשית? תעשה דבר כזה אי פעם? חפרנו? כן. high.. אי פעם השתכרת? לא. מתי בפעם האחרונה השתכרת? מהו הדבר הכי הזוי/מטורף/מצחיק/כיפי שעשית בהשפעת אלכוהול? אי פעם ניסית סמים? לא. מתי בפעם האחרונה זה קרה? מהו הדבר הכי הזוי/מטורף/מצחיק/כיפי שעשית בהשפעת סמים? אי פעם שתית/עישנת/הסנפת/הזרקת כדי להגיד/לעשות למישהו משהו? לא. אם כן, מה זה היה? למה לא עשית את זה כשאתה פיכח? האם עשית פעם משהו שהתחרטת עליו כשהיית בהשפעת סמים/אלכוהול? לא. אם כן,מה זה היה? עוצב באמצעות תפוז-פד

ronnin

New member
אני..

כללי: שם: גד גיל:23 עוד מעט עיר מגורים: ראשון סיטי מס' אחים,חוץ ממך:3 חיות מחמד? מכאל העכבר מוסיקה: השיר שהכי מתאים לחיים שלך עד עכשיו, ולמה?: שיר הפלגה עליז של דודו טסה שורה/בית ספציפית מאותו שיר,שהכי מתאימה לחייך עד עכשיו: אמריקה אנחנו באיים!!! השיר שהכי מתאים לשנה האחרונה,ולמה?: they want to kill me..!! שורה/בית ספציפית מאותו שיר,שהכי מתאימה לשנה האחרונה:they want me deed השיר שהכי מתאים לחודש האחרון,ולמה?: המצב קשה השיר שהכי מתאים לחברים הקרובים שלך,ולמה? איזה שיר היית מקדיש כרגע לחבר/ה הכי טוב/ה שלך? שיר הפלגה עליז.. למה דווקא אותו? שיבין עד כמה המצב קשה... שורה/בית ספציפים מהשיר שהיית מקדיש לו: עזבו לא כדיי איזה שיר היית מקדיש לאדם שהיה קרוב ואתה כבר לא בקשר איתו? לא הייתי למה דווקא את השיר הזה? שורה ספציפית מהשיר שהיית מקדיש לו: איזה שיר היית מקדיש לאדם שאתה הכי מתעב בחייך:לא הייתי השיר שהכי מתאים לעתיד שלך,כפי שאתה רואה אותו עכשיו: איזה שיר היית רוצה שיתנגן בהלוויה שלך? אממ לא חשבתי על זה אהבה: האם אי פעם היית מאוהב? כן איך אתה יודע? מרגישים תגדיר את הרגש שהרגשת בזמן שהיית מאוהב: אי אפשר להגדיר כמה פעמים הרגשת שאתה מאוהב? 1 היו מאוהבים בך? כן מהי לדעתך אהבה? אהבה היא כמו חשמל... כשהיא נגמרת.. משתמשיים בנרות מיהו האדם(שם) שאתם הכי אוהבים בחייכם(לאו דווקא מבחינה רומנטית)?: מכאל העכבר..?? מהי ההגדרה של אדם זה(חבר הכי טוב,משפחה וכו'..): חיית מחמד או בן ביית..? מהו הדבר הקיצוני ביותר שהייתם עושים בשבילו?: נתתי לו לחיות איפה הגבול מונח(מה לא הייתם עושים בשבילו): לתת לא אוכל.. יש לו יותר יתרונות,או יותר חסרונות? כן הוא לא מדבר אתם לא חושבים שצריך לאהוב גם את החסרונות באדם אהוב? לא אם הוא יעזוב(לאו דווקא מוות),מה יקרה? יבוא חדש יש לך אדם קרוב שאיבדת/התנתק הקשר איתו וכו'? מה הייתם עושים כדי להחזיר אדם אהוב שאיבדתם? למה אתם לא עושים זאת? אני,אני, ואני: מהו ה"חלק"(חיצונית) שאתה הכי אוהב בעצמך? אממ עיניים מהי התכונה הפנימית שאתה הכי אוהב בעצמך? כנות איזה איבר בגופך היית משנה,ולמה? האצבע השלישית איזו תכונה פנימית היית משנה בעצמך ולמה? אדישות.. מתאפר/ת באופן קבוע? לא מאיזו סיבה? שאני בן יש משהו ספציפי שאת/ה מסתיר/ה עם האיפור? לא חיי בתוך בועה? ברור כמו כולנו אם כן,תתאר את הבועה שלך: ורודה ושלמה בעלת קשיחות עיליית life... יש לך ציפיות מהחיים? לא מה הן? יש ציפיות שהתנפצו לך? לא מה הן? אתה חושב שאתה יכול לתקן אותן? לא אתה אדם אופטמי או פסימי? אופטימי מה הביא אותך להיות כזה? מכאל עזב אותי אתה מייחל לחיים קצרים או ארוכים? קצריים אי פעם ניסית להתאבד?לא -אם כן: אתה חושב שלא הצלחת כי לא רצית באמת?לא תעשה זאת שוב? לא (אם כן)אתה חושב שהפעם תצליח? לא -אם לא: חשבת על לעשות זאת? (אם כן)למה לא עשית? תעשה דבר כזה אי פעם? חפרנו? כן high.. אי פעם השתכרת? כן מתי בפעם האחרונה השתכרת? אתמול מהו הדבר הכי הזוי/מטורף/מצחיק/כיפי שעשית בהשפעת אלכוהול? לא זוכר אי פעם ניסית סמים? לא מתי בפעם האחרונה זה קרה? מהו הדבר הכי הזוי/מטורף/מצחיק/כיפי שעשית בהשפעת סמים? אי פעם שתית/עישנת/הסנפת/הזרקת כדי להגיד/לעשות למישהו משהו? אם כן, מה זה היה? למה לא עשית את זה כשאתה פיכח? האם עשית פעם משהו שהתחרטת עליו כשהיית בהשפעת סמים/אלכוהול? לא אם כן,מה זה היה?

izzys

New member
../images/Emo29.gif../images/Emo1.gif

כללי: שם: מור. גיל: עוד שבוע וקצת 16. עיר מגורים: חיפה. מס' אחים,חוץ ממך: 2. חיות מחמד?
מוסיקה: השיר שהכי מתאים לחיים שלך עד עכשיו, ולמה?: AIC- Nutshell שורה/בית ספציפית מאותו שיר,שהכי מתאימה לחייך עד עכשיו: "And yet I find Repeating in my head If I cant be my own Id feel better dead." השיר שהכי מתאים לשנה האחרונה,ולמה?: הילד שבך - יהודה פוליקר. שורה/בית ספציפית מאותו שיר,שהכי מתאימה לשנה האחרונה: כל השיר. השיר שהכי מתאים לחודש האחרון,ולמה?: תוך כדי תנועה- דנה ברגר. השיר שהכי מתאים לחברים הקרובים שלך,ולמה? מה שבא להם. איזה שיר היית מקדיש כרגע לחבר/ה הכי טוב/ה שלך? מתנות. למה דווקא אותו? כשאני יוצא מזה.. ואני יוצא מזה. שורה/בית ספציפים מהשיר שהיית מקדיש לו: "כשאני יוצא מזה אני איש חדש בעולם." איזה שיר היית מקדיש לאדם שהיה קרוב ואתה כבר לא בקשר איתו? עכשיו את. שורה ספציפית מהשיר שהיית מקדיש לו: "כבר לא אוהבת אותי, וזה מגיע לי." איזה שיר היית מקדיש לאדם שאתה הכי מתעב בחייך:
השיר שהכי מתאים לעתיד שלך,כפי שאתה רואה אותו עכשיו: בלאגן - שלח לי שקט. איזה שיר היית רוצה שיתנגן בהלוויה שלך? רונית שחר- להתחיל להמשיך. אהבה: האם אי פעם היית מאוהב?
איך אתה יודע? יודעת. היו מאוהבים בך?
מהי לדעתך אהבה? שאלה טובה. מיהו האדם(שם) שאתם הכי אוהבים בחייכם(לאו דווקא מבחינה רומנטית)?: מהי ההגדרה של אדם זה(חבר הכי טוב,משפחה וכו'..): אמיתי. מהו הדבר הקיצוני ביותר שהייתם עושים בשבילו?: הכל מהכל. איפה הגבול מונח(מה לא הייתם עושים בשבילו): בלי גבולות. יש לו יותר יתרונות,או יותר חסרונות? תלוי מי מסתכל על זה. אתם לא חושבים שצריך לאהוב גם את החסרונות באדם אהוב? פשוט לקבל אותם. אם הוא יעזוב(לאו דווקא מוות),מה יקרה? שאלה טובה. יש לך אדם קרוב שאיבדת/התנתק הקשר איתו וכו'?
מה הייתם עושים כדי להחזיר אדם אהוב שאיבדתם? מאוד תלוי. למה אתם לא עושים זאת? אין טעם. אני,אני, ואני: מהו ה"חלק"(חיצונית) שאתה הכי אוהב בעצמך?
מהי התכונה הפנימית שאתה הכי אוהב בעצמך? שומדבר מיוחד. איזה איבר בגופך היית משנה,ולמה? כמעט הכל. איזו תכונה פנימית היית משנה בעצמך ולמה? סלחנות. מתאפר/ת באופן קבוע?
מאיזו סיבה? יש משהו ספציפי שאת/ה מסתיר/ה עם האיפור? חברים.
חיי בתוך בועה?
אם כן,תתאר את הבועה שלך: life... יש לך ציפיות מהחיים? לצערי כן. מה הן? אוך. יש ציפיות שהתנפצו לך? בוודאי. מה הן? ב"אוך" השלישי אני פורשת. אתה חושב שאתה יכול לתקן אותן?
אתה אדם אופטמי או פסימי? מכוונת לאופטימית. מה הביא אותך להיות כזה? לא לוותר. אתה מייחל לחיים קצרים או ארוכים? מה שיצא.. רק שיהיה ממצה. אי פעם ניסית להתאבד?
חפרנו? בהחלט. high.. אי פעם השתכרת? נעצרתי לפני שלב ההקאה. מתי בפעם האחרונה השתכרת? חודשיים. מהו הדבר הכי הזוי/מטורף/מצחיק/כיפי שעשית בהשפעת אלכוהול? כל השטויות שהעזתי להוציא מפי. אי פעם ניסית סמים? בשביל ענבר:
אי פעם שתית/עישנת/הסנפת/הזרקת כדי להגיד/לעשות למישהו משהו? מה כבר רע בקצת לברוח? אם כן, מה זה היה? למה לא עשית את זה כשאתה פיכח? האם עשית פעם משהו שהתחרטת עליו כשהיית בהשפעת סמים/אלכוהול? לא מתחרטת.

ValusH11

New member
אאאאני ../images/Emo9.gif

כללי: שם:ולה גיל:17 וחצי עיר מגורים:אריאל מס' אחים,חוץ ממך: 1 חיות מחמד?כלבה
מוסיקה: השיר שהכי מתאים לחיים שלך עד עכשיו, ולמה?:עידן רייכל - מכל האהבות שורה/בית ספציפית מאותו שיר,שהכי מתאימה לחייך עד עכשיו:מכל האהבות שיש לחלום ביקשתי לי אותך השיר שהכי מתאים לשנה האחרונה,ולמה?: Aerosmith - Amazing שורה/בית ספציפית מאותו שיר,שהכי מתאימה לשנה האחרונה: and its amazing... השיר שהכי מתאים לחודש האחרון,ולמה?: תראי זה אני - סינרגיה השיר שהכי מתאים לחברים הקרובים שלך,ולמה? איזה שיר היית מקדיש כרגע לחבר/ה הכי טוב/ה שלך? היהודים - ליפול למה דווקא אותו? שורה/בית ספציפים מהשיר שהיית מקדיש לו: אבל את..את לא נותנת לי ליפוללל איזה שיר היית מקדיש לאדם שהיה קרוב ואתה כבר לא בקשר איתו? למה דווקא את השיר הזה? שורה ספציפית מהשיר שהיית מקדיש לו: איזה שיר היית מקדיש לאדם שאתה הכי מתעב בחייך: הוא לא שווה את ההקדשה
השיר שהכי מתאים לעתיד שלך,כפי שאתה רואה אותו עכשיו: עברי לידר - יום טוב איזה שיר היית רוצה שיתנגן בהלוויה שלך? איזה טראק ככה.. אהבה: האם אי פעם היית מאוהב? כן
איך אתה יודע? יודעת יודעת.. תגדיר את הרגש שהרגשת בזמן שהיית מאוהב: שמחה בעיקר.. כמה פעמים הרגשת שאתה מאוהב? 2 היו מאוהבים בך?
מהי לדעתך אהבה? הרבה דברים מיהו האדם(שם) שאתם הכי אוהבים בחייכם(לאו דווקא מבחינה רומנטית)?: סאפיר אירה ושי מהי ההגדרה של אדם זה(חבר הכי טוב,משפחה וכו'..): חברים טובים מהו הדבר הקיצוני ביותר שהייתם עושים בשבילו?: הרבה איפה הגבול מונח(מה לא הייתם עושים בשבילו):לא חשבתי על זה יש לו יותר יתרונות,או יותר חסרונות?יתרונות! מי מיסתכל על החיסרונות אתם לא חושבים שצריך לאהוב גם את החסרונות באדם אהוב? כן.. אם הוא יעזוב(לאו דווקא מוות),מה יקרה? מעדיפה לא חשוב על זה יש לך אדם קרוב שאיבדת/התנתק הקשר איתו וכו'?
מה הייתם עושים כדי להחזיר אדם אהוב שאיבדתם?הרבה... למה אתם לא עושים זאת?שאלה טובה אני,אני, ואני: מהו ה"חלק"(חיצונית) שאתה הכי אוהב בעצמך? עיינים מהי התכונה הפנימית שאתה הכי אוהב בעצמך? אופטימיות איזה איבר בגופך היית משנה,ולמה?המממ... אף כי אנלא אוהבת אותו11 איזו תכונה פנימית היית משנה בעצמך ולמה? הממ להשקיע יותר בדברים מתאפר/ת באופן קבוע?רק עיפרון שחור מאיזו סיבה?ככה יש משהו ספציפי שאת/ה מסתיר/ה עם האיפור? חחח לא.. חיי בתוך בועה? לא ממש אם כן,תתאר את הבועה שלך: life... יש לך ציפיות מהחיים? כן מה הן?להצליח , להנות כמה שיותר יש ציפיות שהתנפצו לך? כן מה הן? כלמיני דברים עם צבא.. אתה חושב שאתה יכול לתקן אותן?לא אתה אדם אופטמי או פסימי? אופטימי מה הביא אותך להיות כזה? אין לי שמץ אתה מייחל לחיים קצרים או ארוכים? לעצמי?... לא ארוכים בהגזמההה.. אי פעם ניסית להתאבד? לא -אם כן: אתה חושב שלא הצלחת כי לא רצית באמת? תעשה זאת שוב? (אם כן)אתה חושב שהפעם תצליח? -אם לא: חשבת על לעשות זאת? לא (אם כן)למה לא עשית? תעשה דבר כזה אי פעם? לא חפרנו? כן! high.. אי פעם השתכרת?
יותר מידי מתי בפעם האחרונה השתכרת?המממ שבוע שעבר?? מהו הדבר הכי הזוי/מטורף/מצחיק/כיפי שעשית בהשפעת אלכוהול? הרבה דברים כייפים..
אי פעם ניסית סמים?
מתי בפעם האחרונה זה קרה? מהו הדבר הכי הזוי/מטורף/מצחיק/כיפי שעשית בהשפעת סמים? אי פעם שתית/עישנת/הסנפת/הזרקת כדי להגיד/לעשות למישהו משהו? חח לא.. אם כן, מה זה היה? למה לא עשית את זה כשאתה פיכח? האם עשית פעם משהו שהתחרטת עליו כשהיית בהשפעת סמים/אלכוהול? כן!!!! אם כן,מה זה היה? לא מדברים על זה

סרביי

New member
i'm back

כללי: שם:דניאל גיל:16 עיר מגורים: חולון מס' אחים,חוץ ממך: 5 חיות מחמד?כלב מוסיקה: השיר שהכי מתאים לחיים שלך עד עכשיו, ולמה?: זה קרה\אריק לביא כי פשוט מתאים. שורה/בית ספציפית מאותו שיר,שהכי מתאימה לחייך עד עכשיו: זה קרה,לא הבנתי איך זה בא לי. השיר שהכי מתאים לשנה האחרונה,ולמה?: אממ נראה לי תראי זה אני\סינרגיה- בגלל שורה אחתאמרו לי משהו בסגנון בתחילת שנה. שורה/בית ספציפית מאותו שיר,שהכי מתאימה לשנה האחרונה: 'אבל זה ישתלם אני לא אעלם כשתצטרכי אותי' השיר שהכי מתאים לחודש האחרון,ולמה?: אממ, dead meat שון לנון,המלים המלים. השיר שהכי מתאים לחברים הקרובים שלך,ולמה?בלעדיך כל העיר הזאת ריקה ;(, כי רובם עוזבים שנה הבאה לשנת שירות. איזה שיר היית מקדיש כרגע לחבר/ה הכי טוב/ה שלך? לא יודעת :\ למה דווקא אותו? שורה/בית ספציפים מהשיר שהיית מקדיש לו: - איזה שיר היית מקדיש לאדם שהיה קרוב ואתה כבר לא בקשר איתו? :S למה דווקא את השיר הזה? :S שורה ספציפית מהשיר שהיית מקדיש לו: :S איזה שיר היית מקדיש לאדם שאתה הכי מתעב בחייך: לא חשבתי על זה :S השיר שהכי מתאים לעתיד שלך,כפי שאתה רואה אותו עכשיו: השביל הזה \אהוד בנאי
איזה שיר היית רוצה שיתנגן בהלוויה שלך? :S לא יודעת אהבה: האם אי פעם היית מאוהב? כן איך אתה יודע? כי אני יודעת
תגדיר את הרגש שהרגשת בזמן שהיית מאוהב: הרגשה לא מספקת אבל נעימה. כמה פעמים הרגשת שאתה מאוהב? לא סופרת. היו מאוהבים בך? לפי מה שטוענים. מהי לדעתך אהבה? אהבה מיהו האדם(שם) שאתם הכי אוהבים בחייכם(לאו דווקא מבחינה רומנטית)?: גילעד
מהי ההגדרה של אדם זה(חבר הכי טוב,משפחה וכו'..): הגדרה קצת מסובכך,כי בתכלס הוא הרכז קן שלי לשעבר,אבל הוא כ"כ מעבר לזה. מהו הדבר הקיצוני ביותר שהייתם עושים בשבילו?: ה-כ-ל איפה הגבול מונח(מה לא הייתם עושים בשבילו): הוא בן אדם כ"כ טוב,כך שכל מה שהוא יבקש (אם הוא יבקש) בטוח יהיה לטובתי. יש לו יותר יתרונות,או יותר חסרונות?הרבה יותר יתרונות. אתם לא חושבים שצריך לאהוב גם את החסרונות באדם אהוב? גם וגם :) אם הוא יעזוב(לאו דווקא מוות),מה יקרה? הוא עזב,אבל אנחנו עדיין בקשר. יש לך אדם קרוב שאיבדת/התנתק הקשר איתו וכו'? כן מה הייתם עושים כדי להחזיר אדם אהוב שאיבדתם? הרבה למה אתם לא עושים זאת? מסובך נו אני,אני, ואני: מהו ה"חלק"(חיצונית) שאתה הכי אוהב בעצמך? שיער (רק כשהוא מסתדר :p) מהי התכונה הפנימית שאתה הכי אוהב בעצמך?יכולת להקשיב איזה איבר בגופך היית משנה,ולמה? נראה לי את הכרס שצמחה לה. איזו תכונה פנימית היית משנה בעצמך ולמה? קנאה מתאפר/ת באופן קבוע? לא מאיזו סיבה? פשוט לא יש משהו ספציפי שאת/ה מסתיר/ה עם האיפור? חיי בתוך בועה? 'טוב לי לחיות בתוך בועה אם כן,תתאר את הבועה שלך:בזכותי יש עוד מחוז בתנועה :p ' life... יש לך ציפיות מהחיים? כן מה הן? להצליח יש ציפיות שהתנפצו לך? יש ויש מה הן? אתה חושב שאתה יכול לתקן אותן? אני מקווה אתה אדם אופטמי או פסימי? באמצע כזה :p מה הביא אותך להיות כזה? הסביבה אתה מייחל לחיים קצרים או ארוכים? נורמלים high.. אי פעם השתכרת?כה מתי בפעם האחרונה השתכרת?לא זוכרת מהו הדבר הכי הזוי/מטורף/מצחיק/כיפי שעשית בהשפעת אלכוהול? אופס :X אי פעם שתית/עישנת/הסנפת/הזרקת כדי להגיד/לעשות למישהו משהו? לא אם כן, מה זה היה? למה לא עשית את זה כשאתה פיכח? האם עשית פעם משהו שהתחרטת עליו כשהיית בהשפעת סמים/אלכוהול?ישמצב שאני לא זוכרת. אם כן,מה זה היה?

חמדונה

New member
זה שאלון כיפי

כללי: שם: חמדה גיל: 16 וחצי עיר מגורים: רחובות מס' אחים,חוץ ממך: 1 חיות מחמד? הכי לא מוסיקה: השיר שהכי מתאים לחיים שלך עד עכשיו, ולמה?: זה בלתי אפשרי לבחור שיר אחד, אתם לא רציניים! שורה/בית ספציפית מאותו שיר,שהכי מתאימה לחייך עד עכשיו: השיר שהכי מתאים לשנה האחרונה,ולמה?: "יהיה טוב" כי זאת הייתה שנה של שיקום ושיפור. שורה/בית ספציפית מאותו שיר,שהכי מתאימה לשנה האחרונה: "לפעמים אני נשבר" (אבל רק לפעמים! ואח"כ קמים כמו גדולים!) השיר שהכי מתאים לחודש האחרון,ולמה?: "אני שמה עליך זין", כי החלטתי לשים זין על הרבה אנשים וזה מאד השתלם. השיר שהכי מתאים לחברים הקרובים שלך,ולמה? אנאערף איזה שיר היית מקדיש כרגע לחבר/ה הכי טוב/ה שלך? בשמלה אדומה למה דווקא אותו? כי היא תמימה שורה/בית ספציפים מהשיר שהיית מקדיש לו: "את לא מבינה, את סתם ילדה קטנה..." איזה שיר היית מקדיש לאדם שהיה קרוב ואתה כבר לא בקשר איתו? Help למה דווקא את השיר הזה? כי זה היה השיר שלנו, וכל פעם שהיינו שומעות אותו היינו נשפכות שורה ספציפית מהשיר שהיית מקדיש לו: Help! איזה שיר היית מקדיש לאדם שאתה הכי מתעב בחייך: וואו, יש כ"כ הרבה אנשים כאלה... לבחור אחד שהכי ועוד להתאים לו שיר זה די קשה. השיר שהכי מתאים לעתיד שלך,כפי שאתה רואה אותו עכשיו: "סופרסטאר"
איזה שיר היית רוצה שיתנגן בהלוויה שלך? "נגעה בשמיים" אהבה: האם אי פעם היית מאוהב? לא יודעת. איך אתה יודע? אז זהו, שאי אפשר לדעת באמת. תגדיר את הרגש שהרגשת בזמן שהיית מאוהב: אם זאת הייתה אהבה... אבודה. כמה פעמים הרגשת שאתה מאוהב? תעזבו אותי כבר! היו מאוהבים בך? לא יודעת. מהי לדעתך אהבה? אכפתיות. מיהו האדם(שם) שאתם הכי אוהבים בחייכם(לאו דווקא מבחינה רומנטית)?: אמא. הכי הכי הכי. מהי ההגדרה של אדם זה(חבר הכי טוב,משפחה וכו'..): אמא. מהו הדבר הקיצוני ביותר שהייתם עושים בשבילו?: כל דבר. איפה הגבול מונח(מה לא הייתם עושים בשבילו): אין. יש לו יותר יתרונות,או יותר חסרונות? יתרונות. אתם לא חושבים שצריך לאהוב גם את החסרונות באדם אהוב? בטח שאני חושבת ככה. ואני גם אוהבת. אם הוא יעזוב(לאו דווקא מוות),מה יקרה? אני אתאבד. אבל היא לא תעזוב, כי היא יודעת שזה מה שיקרה. יש לך אדם קרוב שאיבדת/התנתק הקשר איתו וכו'? כן. מה הייתם עושים כדי להחזיר אדם אהוב שאיבדתם? כמעט אנית'ינג. למה אתם לא עושים זאת? כי אי אפשר. אני,אני, ואני: מהו ה"חלק"(חיצונית) שאתה הכי אוהב בעצמך? העיניים (הן ממש יפות.) מהי התכונה הפנימית שאתה הכי אוהב בעצמך? השאיפה הבלתי פוסקת לצדק. איזה איבר בגופך היית משנה,ולמה? כל מה שהוא לא העיניים והאף. איזו תכונה פנימית היית משנה בעצמך ולמה? את הסלחנות שלי, כי לסלוח לאנשים זה מיותר. מתאפר/ת באופן קבוע? לא מאיזו סיבה? אבל אני לא יש משהו ספציפי שאת/ה מסתיר/ה עם האיפור? אבל אני לא!!! חיי בתוך בועה? לפעמים אם כן,תתאר את הבועה שלך: הכל טוב והחיים יפים. life... יש לך ציפיות מהחיים? כן מה הן? לשנות דברים, לתקן דברים, להיות מסופקת רוחנית. יש ציפיות שהתנפצו לך? כן מה הן? הו, הרבה. אתה חושב שאתה יכול לתקן אותן? לא. אתה אדם אופטמי או פסימי? אני די פסימית. מה הביא אותך להיות כזה? הרבה אכזבות, אני מניחה. אתה מייחל לחיים קצרים או ארוכים? מה שיבוא יבוא. אי פעם ניסית להתאבד? קצת אישי לפורום, לא? high.. אי פעם השתכרת? כן מתי בפעם האחרונה השתכרת? בפורים מהו הדבר הכי הזוי/מטורף/מצחיק/כיפי שעשית בהשפעת אלכוהול? קשה לבחור אי פעם שתית/עישנת/הסנפת/הזרקת כדי להגיד/לעשות למישהו משהו? לא. אם כן, מה זה היה?- למה לא עשית את זה כשאתה פיכח?- האם עשית פעם משהו שהתחרטת עליו כשהיית בהשפעת סמים/אלכוהול? כן אם כן,מה זה היה? הרבה דברים.

שאלווווווווווווווווווון../images/Emo13.gif

כללי: שם: יוני גיל: 18 עיר מגורים: גב"ש מס' אחים,חוץ ממך: 2 יותר מידי חיות מחמד? נון... מוסיקה: השיר שהכי מתאים לחיים שלך עד עכשיו, ולמה?: "דבר אליו" לא משנה למה.. שורה/בית ספציפית מאותו שיר,שהכי מתאימה לחייך עד עכשיו: השיר שהכי מתאים לשנה האחרונה,ולמה?: "ואולי" שורה/בית ספציפית מאותו שיר,שהכי מתאימה לשנה האחרונה: "ואולי במקרה יגמרו החיפושים ואולי הוא יהיה הדבר שבשבילו החזקת חיים..." השיר שהכי מתאים לחודש האחרון,ולמה?: מוגלי. כי "לכן אני ת'יער נורא נורא אוהב ודב דב דב לי על הלב..." ההכתרה
השיר שהכי מתאים לחברים הקרובים שלך,ולמה? היא לא דומה איזה שיר היית מקדיש כרגע לחבר/ה הכי טוב/ה שלך? וול קם טו וור אבר יו אר של בון ג'ובי. (דאם כמה שזה נראה רע בעברית) למה דווקא אותו? כי לפעמים צריך להזכיר לה כמה היא מיוחדת.. שורה/בית ספציפים מהשיר שהיית מקדיש לו: "ריממבר יו אר פרפקט. גאד מיקס נו מיסטייקס..." איזה שיר היית מקדיש לאדם שהיה קרוב ואתה כבר לא בקשר איתו? הכי קרוב לבד למה דווקא את השיר הזה? כי זה תמיד מזכיר לי אותו שורה ספציפית מהשיר שהיית מקדיש לו: "עכשיו אני יודע, הכי קרוב לבד..." איזה שיר היית מקדיש לאדם שאתה הכי מתעב בחייך: שום שיר... אבל הייתי אומרת לו שיום אחד כולם יבינו מי הוא ומה הוא והוא ישאר לבד. השיר שהכי מתאים לעתיד שלך,כפי שאתה רואה אותו עכשיו: "תפילה לעני" ככה זה כשנקשרים למפונים לשנה לפחות... איזה שיר היית רוצה שיתנגן בהלוויה שלך? הקיץ האחרון אהבה: האם אי פעם היית מאוהב? כן איך אתה יודע? כי כשזה זה-יודעים תגדיר את הרגש שהרגשת בזמן שהיית מאוהב: אם הייתי יכולה להגדיר הייתי יודעת שזה לא זה.. זה המון דברים מעורבבים וחסרי הגדרה... כמה פעמים הרגשת שאתה מאוהב? 3 היו מאוהבים בך? אני נוטה לקוות... מהי לדעתך אהבה? ההרגשה הכי מדהימה בעולם שנותנת לך כח להמשיך גם כשקשה. הרצון לגרום למישהו אושר ללא הפסקה בלי מחשבה על עצמי. מיהו האדם(שם) שאתם הכי אוהבים בחייכם(לאו דווקא מבחינה רומנטית)?: תומר
מהי ההגדרה של אדם זה(חבר הכי טוב,משפחה וכו'..): חבר. מהו הדבר הקיצוני ביותר שהייתם עושים בשבילו?: הכל. כל דבר שהיה גורם לו להיות מאושר.. טוב נו.. חוץ מכמה דברים.. איפה הגבול מונח(מה לא הייתם עושים בשבילו): לוותר על עקרונות שחשובים לי כמו דת ועוד כל מיני דברים שמן הראוי לא לפרט כאן.. יש לו יותר יתרונות,או יותר חסרונות? הרבה יותר יתרונות. אתם לא חושבים שצריך לאהוב גם את החסרונות באדם אהוב? לא לאהוב. לקבל וללמוד לחיות איתם בשלום. אם הוא יעזוב(לאו דווקא מוות),מה יקרה? אני אשתגע. אבל בסופו של דבר אני אמשיך בדרך שלי והוא בשלו וזהו.. יש לך אדם קרוב שאיבדת/התנתק הקשר איתו וכו'? כן. יותר מידי כאלה. מה הייתם עושים כדי להחזיר אדם אהוב שאיבדתם? מנסה לדבר איתו. לא יותר מזה. אם הוא לא רוצה חבל על הזמן. למה אתם לא עושים זאת? כי הוא לא רוצה. ככה לפחות זה נראה. אני,אני, ואני: מהו ה"חלק"(חיצונית) שאתה הכי אוהב בעצמך? עיניים. מהי התכונה הפנימית שאתה הכי אוהב בעצמך? חבריות. איזה איבר בגופך היית משנה,ולמה? אני לא מתה על הכל אבל לא הייתי משנה כי החיצוניות לא חשובה. איזו תכונה פנימית היית משנה בעצמך ולמה? אכילת סרטים.. כי... זה מאכיל סרטים... מתאפר/ת באופן קבוע? ממש לא. מאיזו סיבה? לא נוח לי עם זה שאנשים מתעסקים במראה שלי ואיפור גורר התעסקות במראה.. יש משהו ספציפי שאת/ה מסתיר/ה עם האיפור? חיי בתוך בועה? ממש לא אם כן,תתאר את הבועה שלך: life... יש לך ציפיות מהחיים? יש לי צפיות מעצמי. מה הן? להשתפר כל הזמן. יש ציפיות שהתנפצו לך? כן.. מה הן? להיות מדריכת טיולים אתה חושב שאתה יכול לתקן אותן? כן אתה אדם אופטמי או פסימי? פסימית מה הביא אותך להיות כזה? ריאליות יתר אתה מייחל לחיים קצרים או ארוכים? ארוכים אבל קצרים ביחס לאנשים שחשובים לי. אי פעם ניסית להתאבד? לא באופן אקטיבי.. -אם כן: אתה חושב שלא הצלחת כי לא רצית באמת? תעשה זאת שוב? (אם כן)אתה חושב שהפעם תצליח? -אם לא: חשבת על לעשות זאת? (אם כן)למה לא עשית? תעשה דבר כזה אי פעם? חפרנו? בהחלט high.. אי פעם השתכרת? לא מתי בפעם האחרונה השתכרת? מהו הדבר הכי הזוי/מטורף/מצחיק/כיפי שעשית בהשפעת אלכוהול? אי פעם ניסית סמים? לא מתי בפעם האחרונה זה קרה? מהו הדבר הכי הזוי/מטורף/מצחיק/כיפי שעשית בהשפעת סמים? אי פעם שתית/עישנת/הסנפת/הזרקת כדי להגיד/לעשות למישהו משהו? אם כן, מה זה היה? למה לא עשית את זה כשאתה פיכח? האם עשית פעם משהו שהתחרטת עליו כשהיית בהשפעת סמים/אלכוהול? אם כן,מה זה היה?

../images/Emo85.gif

כללי: שם:שירן גיל:18 עיר מגורים:קרית אתא מס' אחים,חוץ ממך:1 חיות מחמד? מוסיקה: השיר שהכי מתאים לחיים שלך עד עכשיו, ולמה?:יומן מסע שורה/בית ספציפית מאותו שיר,שהכי מתאימה לחייך עד עכשיו:להתערבב ולא להבלע רושם בתוך יומן מסע השיר שהכי מתאים לשנה האחרונה,ולמה?:שוב-יוני בלוך ואפרת גוש/חלומות מתגשמים שורה/בית ספציפית מאותו שיר,שהכי מתאימה לשנה האחרונה:באת לי כל כך כל כך פתאום/לפעמים כשהלב עוד תמים השיר שהכי מתאים לחודש האחרון,ולמה?:אבות ובנים-אביתר בנאי השיר שהכי מתאים לחברים הקרובים שלך,ולמה?תכף אני ארצה שתלכו מפה איזה שיר היית מקדיש כרגע לחבר/ה הכי טוב/ה שלך?בשבילך-אביב גפן למה דווקא אותו?ככה שורה/בית ספציפים מהשיר שהיית מקדיש לו:את לא תהיי לבד לעולם איזה שיר היית מקדיש לאדם שהיה קרוב ואתה כבר לא בקשר איתו?חחחח למה דווקא את השיר הזה? שורה ספציפית מהשיר שהיית מקדיש לו: איזה שיר היית מקדיש לאדם שאתה הכי מתעב בחייך: השיר שהכי מתאים לעתיד שלך,כפי שאתה רואה אותו עכשיו:חלומות גדולים-אביב גפן איזה שיר היית רוצה שיתנגן בהלוויה שלך?חדר קטן-אביב גפן אהבה: האם אי פעם היית מאוהב?כן איך אתה יודע?יודעת תגדיר את הרגש שהרגשת בזמן שהיית מאוהב:חחחחח כמה פעמים הרגשת שאתה מאוהב?פעם אחת היו מאוהבים בך?כן מהי לדעתך אהבה?אושר כאב שמחה עצב אכזבה קנאה סיפוק והגשמה..משו כזה בערך מיהו האדם(שם) שאתם הכי אוהבים בחייכם(לאו דווקא מבחינה רומנטית)?:איף מהי ההגדרה של אדם זה(חבר הכי טוב,משפחה וכו'..): מהו הדבר הקיצוני ביותר שהייתם עושים בשבילו?: איפה הגבול מונח(מה לא הייתם עושים בשבילו): יש לו יותר יתרונות,או יותר חסרונות? אתם לא חושבים שצריך לאהוב גם את החסרונות באדם אהוב? אם הוא יעזוב(לאו דווקא מוות),מה יקרה? יש לך אדם קרוב שאיבדת/התנתק הקשר איתו וכו'?כן מה הייתם עושים כדי להחזיר אדם אהוב שאיבדתם?הכול למה אתם לא עושים זאת?טיפשות עצלנות חוסר הדדיות אני,אני, ואני: מהו ה"חלק"(חיצונית) שאתה הכי אוהב בעצמך?עיניים מהי התכונה הפנימית שאתה הכי אוהב בעצמך?חוש הומור איזה איבר בגופך היית משנה,ולמה?אוו איזו תכונה פנימית היית משנה בעצמך ולמה? מתאפר/ת באופן קבוע?בדכ מאיזו סיבה?אין סיבה יש משהו ספציפי שאת/ה מסתיר/ה עם האיפור?לא חיי בתוך בועה?לא אם כן,תתאר את הבועה שלך: life... יש לך ציפיות מהחיים?כמו לכולם מה הן?משפחה קריירה יש ציפיות שהתנפצו לך?כן מה הן? אתה חושב שאתה יכול לתקן אותן?לא אתה אדם אופטמי או פסימי?אופטימי לרוב מה הביא אותך להיות כזה?החיים אתה מייחל לחיים קצרים או ארוכים?מספקים אי פעם ניסית להתאבד?חחח -אם כן: אתה חושב שלא הצלחת כי לא רצית באמת? תעשה זאת שוב? (אם כן)אתה חושב שהפעם תצליח? -אם לא: חשבת על לעשות זאת? (אם כן)למה לא עשית? תעשה דבר כזה אי פעם? חפרנו? high.. אי פעם השתכרת?כן מתי בפעם האחרונה השתכרת?שבועיים מהו הדבר הכי הזוי/מטורף/מצחיק/כיפי שעשית בהשפעת אלכוהול?חחחחחחחח תחרות שתייה אי פעם ניסית סמים?כן מתי בפעם האחרונה זה קרה?חצי שנה מהו הדבר הכי הזוי/מטורף/מצחיק/כיפי שעשית בהשפעת סמים?הו הו אי פעם שתית/עישנת/הסנפת/הזרקת כדי להגיד/לעשות למישהו משהו?כן אם כן, מה זה היה?נקמונת למה לא עשית את זה כשאתה פיכח?לא היה לי אומץ האם עשית פעם משהו שהתחרטת עליו כשהיית בהשפעת סמים/אלכוהול?כן אם כן,מה זה היה?חחחחחח

למעלה