שלום,מדברת נטלי,מחברת חקר..

Z A M i

New member
שלום,מדברת נטלי,מחברת חקר..

אנחנו עורכים סקר ונשמח לשמוע את חוות דעתך..
(השאלון נכתב בלשון זכר מטעמי נוחיות בלבד,ומכוון לשני המינים בצורה שווה) כללי: שם: גיל: עיר מגורים: מס' אחים,חוץ ממך: חיות מחמד? מוסיקה: השיר שהכי מתאים לחיים שלך עד עכשיו, ולמה?: שורה/בית ספציפית מאותו שיר,שהכי מתאימה לחייך עד עכשיו: השיר שהכי מתאים לשנה האחרונה,ולמה?: שורה/בית ספציפית מאותו שיר,שהכי מתאימה לשנה האחרונה: השיר שהכי מתאים לחודש האחרון,ולמה?: השיר שהכי מתאים לחברים הקרובים שלך,ולמה? איזה שיר היית מקדיש כרגע לחבר/ה הכי טוב/ה שלך? למה דווקא אותו? שורה/בית ספציפים מהשיר שהיית מקדיש לו: איזה שיר היית מקדיש לאדם שהיה קרוב ואתה כבר לא בקשר איתו? למה דווקא את השיר הזה? שורה ספציפית מהשיר שהיית מקדיש לו: איזה שיר היית מקדיש לאדם שאתה הכי מתעב בחייך: השיר שהכי מתאים לעתיד שלך,כפי שאתה רואה אותו עכשיו: איזה שיר היית רוצה שיתנגן בהלוויה שלך? אהבה: האם אי פעם היית מאוהב? איך אתה יודע? תגדיר את הרגש שהרגשת בזמן שהיית מאוהב: כמה פעמים הרגשת שאתה מאוהב? היו מאוהבים בך? מהי לדעתך אהבה? מיהו האדם(שם) שאתם הכי אוהבים בחייכם(לאו דווקא מבחינה רומנטית)?: מהי ההגדרה של אדם זה(חבר הכי טוב,משפחה וכו'..): מהו הדבר הקיצוני ביותר שהייתם עושים בשבילו?: איפה הגבול מונח(מה לא הייתם עושים בשבילו): יש לו יותר יתרונות,או יותר חסרונות? אתם לא חושבים שצריך לאהוב גם את החסרונות באדם אהוב? אם הוא יעזוב(לאו דווקא מוות
),מה יקרה? יש לך אדם קרוב שאיבדת/התנתק הקשר איתו וכו'? מה הייתם עושים כדי להחזיר אדם אהוב שאיבדתם? למה אתם לא עושים זאת? אני,אני, ואני: מהו ה"חלק"(חיצונית) שאתה הכי אוהב בעצמך? מהי התכונה הפנימית שאתה הכי אוהב בעצמך? איזה איבר בגופך היית משנה,ולמה? איזו תכונה פנימית היית משנה בעצמך ולמה? מתאפר/ת באופן קבוע? מאיזו סיבה? יש משהו ספציפי שאת/ה מסתיר/ה עם האיפור? חיי בתוך בועה? אם כן,תתאר את הבועה שלך: life... יש לך ציפיות מהחיים? מה הן? יש ציפיות שהתנפצו לך? מה הן? אתה חושב שאתה יכול לתקן אותן? אתה אדם אופטמי או פסימי? מה הביא אותך להיות כזה? אתה מייחל לחיים קצרים או ארוכים? אי פעם ניסית להתאבד? -אם כן: אתה חושב שלא הצלחת כי לא רצית באמת? תעשה זאת שוב? (אם כן)אתה חושב שהפעם תצליח? -אם לא: חשבת על לעשות זאת? (אם כן)למה לא עשית? תעשה דבר כזה אי פעם? חפרנו? high.. אי פעם השתכרת? מתי בפעם האחרונה השתכרת? מהו הדבר הכי הזוי/מטורף/מצחיק/כיפי שעשית בהשפעת אלכוהול? אי פעם ניסית סמים? מתי בפעם האחרונה זה קרה? מהו הדבר הכי הזוי/מטורף/מצחיק/כיפי שעשית בהשפעת סמים? אי פעם שתית/עישנת/הסנפת/הזרקת כדי להגיד/לעשות למישהו משהו? אם כן, מה זה היה? למה לא עשית את זה כשאתה פיכח? האם עשית פעם משהו שהתחרטת עליו כשהיית בהשפעת סמים/אלכוהול? אם כן,מה זה היה? עד כאן להיום..ג' יפית.

GaL 161

New member
בשביל אלמוג ../images/Emo23.gif

כללי: שם: גל / גוש חרא עם זבובים תקועים בכל חלקי גופו. גיל:18 !! עיר מגורים: ראש בראש של העין מס' אחים,חוץ ממך:3.. ו8 נמסרו לאימוץ עקב קשיים כלכליים. חיות מחמד?סנו הכלבה מוסיקה: ** לא אוהב מוזיקה.. חח סתאם לא בראש לחפירה שכזאת P:***4 השיר שהכי מתאים לחיים שלך עד עכשיו, ולמה?: שורה/בית ספציפית מאותו שיר,שהכי מתאימה לחייך עד עכשיו: השיר שהכי מתאים לשנה האחרונה,ולמה?: שורה/בית ספציפית מאותו שיר,שהכי מתאימה לשנה האחרונה: השיר שהכי מתאים לחודש האחרון,ולמה?: השיר שהכי מתאים לחברים הקרובים שלך,ולמה? איזה שיר היית מקדיש כרגע לחבר/ה הכי טוב/ה שלך? למה דווקא אותו? שורה/בית ספציפים מהשיר שהיית מקדיש לו: איזה שיר היית מקדיש לאדם שהיה קרוב ואתה כבר לא בקשר איתו? למה דווקא את השיר הזה? שורה ספציפית מהשיר שהיית מקדיש לו: איזה שיר היית מקדיש לאדם שאתה הכי מתעב בחייך: השיר שהכי מתאים לעתיד שלך,כפי שאתה רואה אותו עכשיו: איזה שיר היית רוצה שיתנגן בהלוויה שלך? אהבה: האם אי פעם היית מאוהב? לאאאאאא חחח :D איך אתה יודע? לא יודע תגדיר את הרגש שהרגשת בזמן שהיית מאוהב:
כמה פעמים הרגשת שאתה מאוהב? נו די כבר היו מאוהבים בך? כן.. אלמוג , אלונה , ליהיא ועוד מלא .. מהי לדעתך אהבה?אין לי דעה לגביי אהבה מיהו האדם(שם) שאתם הכי אוהבים בחייכם(לאו דווקא מבחינה רומנטית)?: אני אוהב את אלה שמאוהבים בי כך ש.... מהי ההגדרה של אדם זה(חבר הכי טוב,משפחה וכו'..): ואיייי אלמוג אני אהרוג אותך שאת גורמת לי לעשות את זה.. מהו הדבר הקיצוני ביותר שהייתם עושים בשבילו?: מזיין אותה כשהיא ישנה. איפה הגבול מונח(מה לא הייתם עושים בשבילו): באם היא מתעוררת חחחחחחח יש לו יותר יתרונות,או יותר חסרונות? כן . אתם לא חושבים שצריך לאהוב גם את החסרונות באדם אהוב? שיטט אם הוא יעזוב(לאו דווקא מוות),מה יקרה?אחייי יש לך אדם קרוב שאיבדת/התנתק הקשר איתו וכו'? שיטטט מה הייתם עושים כדי להחזיר אדם אהוב שאיבדתם?אחייייייייי למה אתם לא עושים זאת?שיט אחי שיט אחי שיט אחי אני,אני, ואני: מהו ה"חלק"(חיצונית) שאתה הכי אוהב בעצמך? זוג אוזניים ששומעות חחחחח בעצם אוזן אחת ששומעת חחח מהי התכונה הפנימית שאתה הכי אוהב בעצמך? את הכנות איזה איבר בגופך היית משנה,ולמה? את האוזן השנייה שלו שומעת איזו תכונה פנימית היית משנה בעצמך ולמה? שומדבר מתאפר/ת באופן קבוע? בטח ! מאיזו סיבה? קוסמטיות בלבד. יש משהו ספציפי שאת/ה מסתיר/ה עם האיפור? מהפתאום. חיי בתוך בועה? לא אם כן,תתאר את הבועה שלך: life... יש לך ציפיות מהחיים? בלי ציפיות מקווה לטוב. [C.אלמוג] מה הן? יש ציפיות שהתנפצו לך? מה הן? אתה חושב שאתה יכול לתקן אותן? אתה אדם אופטמי או פסימי? אופטימי! מה הביא אותך להיות כזה? דיבור אתה מייחל לחיים קצרים או ארוכים? ארוכים אי פעם ניסית להתאבד? חס -אם כן:וחלילה אתה חושב שלא הצלחת כי לא רצית באמת?שום תעשה זאת שוב?בצל (אם כן)אתה חושב שהפעם תצליח?חמסה חמסה חמסה -אם לא:טפו טפו טפו חשבת על לעשות זאת?NEVER (אם כן)למה לא עשית?AND תעשה דבר כזה אי פעם?EVER חפרנו? לא נשאר חול בעולם מרוב החפירות...הגעתם לסין. high.. אי פעם השתכרת?כמובן מתי בפעם האחרונה השתכרת?אתמול מהו הדבר הכי הזוי/מטורף/מצחיק/כיפי שעשית בהשפעת אלכוהול? נסיתי לאלץ את אלמוג לנשק אותי ?! בטיול השנתי של כיתה י' חחחח רק בריאות אי פעם ניסית סמים?לא מתי בפעם האחרונה זה קרה?לא קרה מהו הדבר הכי הזוי/מטורף/מצחיק/כיפי שעשית בהשפעת סמים?... אי פעם שתית/עישנת/הסנפת/הזרקת כדי להגיד/לעשות למישהו משהו?...... אם כן, מה זה היה?............ למה לא עשית את זה כשאתה פיכח?...... האם עשית פעם משהו שהתחרטת עליו כשהיית בהשפעת סמים/אלכוהול? את האמת שלא.. אם כן,מה זה היה? תודה ולילה טוב..

A d v u s h

New member
../images/Emo60.gif שאלון חופר

כללי: שם: אדוע גיל: 16.8 ויומיים>< עיר מגורים: רמלה, ראשון מס' אחים,חוץ ממך: 2 חיות מחמד? נופ מוסיקה: השיר שהכי מתאים לחיים שלך עד עכשיו, ולמה?: blessthefall-wait_for_tomorrow מחר אני טסה:X שורה/בית ספציפית מאותו שיר,שהכי מתאימה לחייך עד עכשיו: השיר שהכי מתאים לשנה האחרונה,ולמה?: trivium- gunshot to the head כי חרשתי לו על התחת שורה/בית ספציפית מאותו שיר,שהכי מתאימה לשנה האחרונה: לא יודעת השיר שהכי מתאים לחודש האחרון,ולמה?: certainty corpses bleed cold-caliban כי הוא פטוש מתאים השיר שהכי מתאים לחברים הקרובים שלך,ולמה? דונט קאנו איזה שיר היית מקדיש כרגע לחבר/ה הכי טוב/ה שלך? "אני אוהבת אותך כ"כ ואת יודעתXD" נו של הערסים:p למה דווקא אותו? כי אני חולה על התחת שלה שורה/בית ספציפים מהשיר שהיית מקדיש לו: מה שרשמתי איזה שיר היית מקדיש לאדם שהיה קרוב ואתה כבר לא בקשר איתו? :\ למה דווקא את השיר הזה? שורה ספציפית מהשיר שהיית מקדיש לו: איזה שיר היית מקדיש לאדם שאתה הכי מתעב בחייך: השיר שהכי מתאים לעתיד שלך,כפי שאתה רואה אותו עכשיו: איזה שיר היית רוצה שיתנגן בהלוויה שלך? אהבה: האם אי פעם היית מאוהב? כן איך אתה יודע? כי הייתי מאוהבת תגדיר את הרגש שהרגשת בזמן שהיית מאוהב: אי אפשר כמה פעמים הרגשת שאתה מאוהב? פעמיים היו מאוהבים בך? לפי מה שידוע לי כן מהי לדעתך אהבה? משהו מדהים שאי אפשר להסביר מיהו האדם(שם) שאתם הכי אוהבים בחייכם(לאו דווקא מבחינה רומנטית)?: אבא מהי ההגדרה של אדם זה(חבר הכי טוב,משפחה וכו'..): הכל... מהו הדבר הקיצוני ביותר שהייתם עושים בשבילו?: למות, בתאכלס. איפה הגבול מונח(מה לא הייתם עושים בשבילו): אין דבר כזה יש לו יותר יתרונות,או יותר חסרונות? יתרונות אתם לא חושבים שצריך לאהוב גם את החסרונות באדם אהוב? כן, אפ]ח'ד לא מושלם אם הוא יעזוב(לאו דווקא מוות),מה יקרה? אני אעזוב איתו ביחד יש לך אדם קרוב שאיבדת/התנתק הקשר איתו וכו'? כן מה הייתם עושים כדי להחזיר אדם אהוב שאיבדתם? עכשיו? כלום למה אתם לא עושים זאת? ככה אני,אני, ואני: מהו ה"חלק"(חיצונית) שאתה הכי אוהב בעצמך? שערה בגבה מהי התכונה הפנימית שאתה הכי אוהב בעצמך? אכפתית, נראלי איזה איבר בגופך היית משנה,ולמה? אף, כי הוא ענק ושומנים כי הם מיותרים איזו תכונה פנימית היית משנה בעצמך ולמה? חוסר סבלנות, מתעצבנת מהר מתאפר/ת באופן קבוע? בעיניים מאיזו סיבה? הרגל יש משהו ספציפי שאת/ה מסתיר/ה עם האיפור? לא חיי בתוך בועה? לפעמים אם כן,תתאר את הבועה שלך: life... יש לך ציפיות מהחיים? לא מה הן? יש ציפיות שהתנפצו לך? כן מה הן? לא משנה אתה חושב שאתה יכול לתקן אותן? כן אתה אדם אופטמי או פסימי? יותר אופטימית מה הביא אותך להיות כזה? לאיודיועיועתת אתה מייחל לחיים קצרים או ארוכים? תלוי מתי>< אי פעם ניסית להתאבד? לא -אם כן: אתה חושב שלא הצלחת כי לא רצית באמת? תעשה זאת שוב? (אם כן)אתה חושב שהפעם תצליח? -אם לא: חשבת על לעשות זאת? כן (אם כן)למה לא עשית? אין לי אומץ תעשה דבר כזה אי פעם? אולי חפרנו? כן אחושרמוטה high.. אי פעם השתכרת? לא מתי בפעם האחרונה השתכרת? נוור מהו הדבר הכי הזוי/מטורף/מצחיק/כיפי שעשית בהשפעת אלכוהול? אי פעם ניסית סמים? כן מתי בפעם האחרונה זה קרה? לפני שניה וחצי מהו הדבר הכי הזוי/מטורף/מצחיק/כיפי שעשית בהשפעת סמים? אי פעם שתית/עישנת/הסנפת/הזרקת כדי להגיד/לעשות למישהו משהו? לא, הסנפתי קולה[]באמת] אם כן, מה זה היה? קולה:p למה לא עשית את זה כשאתה פיכח? האם עשית פעם משהו שהתחרטת עליו כשהיית בהשפעת סמים/אלכוהול? אם כן,מה זה היה?

moshe butt

New member
איזה חפירה!!! ../images/Emo122.gif

כללי: שם: משה תחת
מס' אחים,חוץ ממך: 3 אחיות חיות מחמד? חתולה
תפוזינה
מוסיקה: השיר שהכי מתאים לחיים שלך עד עכשיו, ולמה?: There is a light that never goes out-The smiths שורה/בית ספציפית מאותו שיר,שהכי מתאימה לחייך עד עכשיו: To die by your side such a heavenly way to die השיר שהכי מתאים לשנה האחרונה,ולמה?: The smiths- I know it's over שורה/בית ספציפית מאותו שיר,שהכי מתאימה לשנה האחרונה: "Oh Mother, i can feel the soil falling over my head" "I know it's over- still i cling... I dont know where else I can go" "She needs you more than she loves you" קיצר, כל השיר! השיר שהכי מתאים לחודש האחרון,ולמה?: השיר הקודם השיר שהכי מתאים לחברים הקרובים שלך,ולמה?
איזה שיר היית מקדיש כרגע לחבר/ה הכי טוב/ה שלך?
למה דווקא אותו?
שורה/בית ספציפים מהשיר שהיית מקדיש לו:
איזה שיר היית מקדיש לאדם שהיה קרוב ואתה כבר לא בקשר איתו? ג'וזי כץ- אני סולחת לך למה דווקא את השיר הזה? ככה שורה ספציפית מהשיר שהיית מקדיש לו: "אני סולחת עכשיו על כל השנים, על כל הדמעות- ימים אבודים. אני יודעת עכשיו זה גם בגללי והרבה זמן עבר, התשמע כולי?" איזה שיר היית מקדיש לאדם שאתה הכי מתעב בחייך: אני לא מתעב אפ'חד השיר שהכי מתאים לעתיד שלך,כפי שאתה רואה אותו עכשיו: אין לי עתיד איזה שיר היית רוצה שיתנגן בהלוויה שלך? לך- ריטה
אהבה: האם אי פעם היית מאוהב? כה איך אתה יודע? שנתיים אני אוהב אותו- איך אני לא אדע? תגדיר את הרגש שהרגשת בזמן שהיית מאוהב: כמה פעמים הרגשת שאתה מאוהב?1 היו מאוהבים בך? כן מהי לדעתך אהבה?
מיהו האדם(שם) שאתם הכי אוהבים בחייכם(לאו דווקא מבחינה רומנטית)?: צחר, חן, הדס, אלה, מאיר, חגי ויוסי. מהי ההגדרה של אדם זה(חבר הכי טוב,משפחה וכו'..): חברים הכי טובים מהו הדבר הקיצוני ביותר שהייתם עושים בשבילו?: הכל! אם הוא יעזוב(לאו דווקא מוות),מה יקרה? לא רוצה לדעת יש לך אדם קרוב שאיבדת/התנתק הקשר איתו וכו'? כן מה הייתם עושים כדי להחזיר אדם אהוב שאיבדתם? מממ... למה אתם לא עושים זאת? לא יודע
אני,אני, ואני: מהו ה"חלק"(חיצונית) שאתה הכי אוהב בעצמך? עיינים מהי התכונה הפנימית שאתה הכי אוהב בעצמך? כלום איזה איבר בגופך היית משנה,ולמה? לא הייתי משנה איזו תכונה פנימית היית משנה בעצמך ולמה? לא יודע חיי בתוך בועה? כה
life... יש לך ציפיות מהחיים? בכלל לא מה הן? אין לי יש ציפיות שהתנפצו לך? המון מה הן?
אתה חושב שאתה יכול לתקן אותן? אולי אתה אדם אופטמי או פסימי? גם וגם מה הביא אותך להיות כזה? החיים אתה מייחל לחיים קצרים או ארוכים? קצרים אי פעם ניסית להתאבד? חפרנו?
high.. אי פעם השתכרת?
כן
מתי בפעם האחרונה השתכרת? לפני כמה ימים מהו הדבר הכי הזוי/מטורף/מצחיק/כיפי שעשית בהשפעת אלכוהול? חחח לא זוכר אי פעם ניסית סמים?
מתי בפעם האחרונה זה קרה? שנה וחצי מהו הדבר הכי הזוי/מטורף/מצחיק/כיפי שעשית בהשפעת סמים? לא זוכר אי פעם שתית כדי להגיד או לעשות למישהו משהו? מממ... רציתי אם כן, מה זה היה? חחח למה לא עשית את זה כשאתה פיכח? כי, כי, כי... האם עשית פעם משהו שהתחרטת עליו כשהיית בהשפעת סמים/אלכוהול? לא

little WhiSper

New member
../images/Emo187.gif

כללי: שם: אדווה. גיל:
(18) עיר מגורים:אין. מס' אחים,חוץ ממך:עוד 2 בנים חיות מחמד?אחי הקטן מוסיקה: השיר שהכי מתאים לחיים שלך עד עכשיו, ולמה?: שורה/בית ספציפית מאותו שיר,שהכי מתאימה לחייך עד עכשיו: And I don't want the world to see me, Cause I don't think that they'd understand. When everything's meant to be broken, I just want you to know who I am. השיר שהכי מתאים לשנה האחרונה,ולמה?: שורה/בית ספציפית מאותו שיר,שהכי מתאימה לשנה האחרונה: השיר שהכי מתאים לחודש האחרון,ולמה?: השיר שהכי מתאים לחברים הקרובים שלך,ולמה? איזה שיר היית מקדיש כרגע לחבר/ה הכי טוב/ה שלך? למה דווקא אותו? שורה/בית ספציפים מהשיר שהיית מקדיש לו: איזה שיר היית מקדיש לאדם שהיה קרוב ואתה כבר לא בקשר איתו? goo goo dolls- iris למה דווקא את השיר הזה?כי זה לפעמים מתאים ולפעמים מזכיר אותו. שורה ספציפית מהשיר שהיית מקדיש לו:When everything's meant to be broken, I just want you to know who I am. איזה שיר היית מקדיש לאדם שאתה הכי מתעב בחייך: לבנאדם כזה לא הייתי מקדישה אפילו צליל. השיר שהכי מתאים לעתיד שלך,כפי שאתה רואה אותו עכשיו:
איזה שיר היית רוצה שיתנגן בהלוויה שלך? אהבה: האם אי פעם היית מאוהב? לא מאוהבת, דלוקה איך אתה יודע? כי הרגשתי תגדיר את הרגש שהרגשת בזמן שהיית מאוהב: לא תודה. כמה פעמים הרגשת שאתה מאוהב? לא הרגשתי מאוהבת היו מאוהבים בך? לאדעת
מהי לדעתך אהבה? ההמממ.... מיהו האדם(שם) שאתם הכי אוהבים בחייכם(לאו דווקא מבחינה רומנטית)?: נראה לי אמא מהי ההגדרה של אדם זה(חבר הכי טוב,משפחה וכו'..): אמא? מהו הדבר הקיצוני ביותר שהייתם עושים בשבילו?: מתה (או שאולי, חיה..) איפה הגבול מונח(מה לא הייתם עושים בשבילו): אין יש לו יותר יתרונות,או יותר חסרונות? גם וגם אתם לא חושבים שצריך לאהוב גם את החסרונות באדם אהוב? אם אוהבים אז זה לא חסרון, צריך להתמודד אם הוא יעזוב(לאו דווקא מוות),מה יקרה? דברים לא טובים בכלל יש לך אדם קרוב שאיבדת/התנתק הקשר איתו וכו'? בוודאי... מה הייתם עושים כדי להחזיר אדם אהוב שאיבדתם? הרבה דברים למה אתם לא עושים זאת? כי לצערי אי אפשר להחיות מתים עדיין. וכי אני לא יכולה להכריח. אני,אני, ואני: מהו ה"חלק"(חיצונית) שאתה הכי אוהב בעצמך?
מהי התכונה הפנימית שאתה הכי אוהב בעצמך?
איזה איבר בגופך היית משנה,ולמה? הכל, כי זה דפוק איזו תכונה פנימית היית משנה בעצמך ולמה? בטחון, סבלנות, לדעת להגיד את המילים הנכונות, ועוד ועוד ועוד מתאפר/ת באופן קבוע? משתדלת קצת מאיזו סיבה?פאקים, וכי אני אוהבת יש משהו ספציפי שאת/ה מסתיר/ה עם האיפור? את עצמי חיי בתוך בועה? כבר ממזמן לא אם כן,תתאר את הבועה שלך: life... יש לך ציפיות מהחיים? שיהיו... מה הן? יש ציפיות שהתנפצו לך? כמו כל תקווה מה הן? אתה חושב שאתה יכול לתקן אותן?
אתה אדם אופטמי או פסימי? מציאותית! (פסימית נו) מה הביא אותך להיות כזה? החיים?
אתה מייחל לחיים קצרים או ארוכים? לטובים. אי פעם ניסית להתאבד?לא -אם כן: אתה חושב שלא הצלחת כי לא רצית באמת? תעשה זאת שוב? (אם כן)אתה חושב שהפעם תצליח? -אם לא: חשבת על לעשות זאת?
(אם כן)למה לא עשית? כי יש השלכות. ופחד. תעשה דבר כזה אי פעם? לא נראה לי. חפרנו? קצת, אבל הפעם שאלון עם טעם. high.. אי פעם השתכרת? לא בדיוק מתי בפעם האחרונה השתכרת? לא השתכרתי, אבל דומה ביומולדת שלי ובמסיבת פורים מהו הדבר הכי הזוי/מטורף/מצחיק/כיפי שעשית בהשפעת אלכוהול?
אי פעם ניסית סמים?
מתי בפעם האחרונה זה קרה? מהו הדבר הכי הזוי/מטורף/מצחיק/כיפי שעשית בהשפעת סמים? אי פעם שתית/עישנת/הסנפת/הזרקת כדי להגיד/לעשות למישהו משהו? אם כן, מה זה היה? למה לא עשית את זה כשאתה פיכח? האם עשית פעם משהו שהתחרטת עליו כשהיית בהשפעת סמים/אלכוהול? אם כן,מה זה היה?

ליאןןן

New member
...

כללי: שם: ליאן גיל: 17 עיר מגורים: רעננה מס' אחים,חוץ ממך: 2 חיות מחמד? 2 חתולים יפים מוסיקה: השיר שהכי מתאים לחיים שלך עד עכשיו, ולמה?: לא יכולה לבחור אחד שורה/בית ספציפית מאותו שיר,שהכי מתאימה לחייך עד עכשיו: השיר שהכי מתאים לשנה האחרונה,ולמה?: שורה/בית ספציפית מאותו שיר,שהכי מתאימה לשנה האחרונה: השיר שהכי מתאים לחודש האחרון,ולמה?: ככה זה - דנה ברגר. השיר שהכי מתאים לחברים הקרובים שלך,ולמה? ליפול איזה שיר היית מקדיש כרגע לחבר/ה הכי טוב/ה שלך? Queen - dont stop me now / Guns n' Roses - dont cry למה דווקא אותו? כי זה הכי אנחנו שיש. שורה/בית ספציפים מהשיר שהיית מקדיש לו: "If you wanna have a good time just give me a call" איזה שיר היית מקדיש לאדם שהיה קרוב ואתה כבר לא בקשר איתו? לא קל למה דווקא את השיר הזה? כי זה תמיד יהיה השיר שלו.. שורה ספציפית מהשיר שהיית מקדיש לו: "מישהו קם וחותך, הוא הולך" איזה שיר היית מקדיש לאדם שאתה הכי מתעב בחייך: השיר שהכי מתאים לעתיד שלך,כפי שאתה רואה אותו עכשיו: איזה שיר היית רוצה שיתנגן בהלוויה שלך? ג'קי אהבה: האם אי פעם היית מאוהב? איך אתה יודע? תגדיר את הרגש שהרגשת בזמן שהיית מאוהב: כמה פעמים הרגשת שאתה מאוהב? היו מאוהבים בך? מהי לדעתך אהבה? מיהו האדם(שם) שאתם הכי אוהבים בחייכם(לאו דווקא מבחינה רומנטית)?: אין אחד, יש כמה. מהי ההגדרה של אדם זה(חבר הכי טוב,משפחה וכו'..): בעיקר חברים, אבל גם משפחה. מהו הדבר הקיצוני ביותר שהייתם עושים בשבילו?: איפה הגבול מונח(מה לא הייתם עושים בשבילו): יש לו יותר יתרונות,או יותר חסרונות? יתרונות אתם לא חושבים שצריך לאהוב גם את החסרונות באדם אהוב? לאו דווקא לאהוב, אבל לקבל. אם הוא יעזוב(לאו דווקא מוות),מה יקרה? יכאב. יש לך אדם קרוב שאיבדת/התנתק הקשר איתו וכו'? לא חסר, לצערי הרב. מה הייתם עושים כדי להחזיר אדם אהוב שאיבדתם? לא יודעת אם זה חכם ברוב המקרים למה אתם לא עושים זאת? אני,אני, ואני: מהו ה"חלק"(חיצונית) שאתה הכי אוהב בעצמך? מהי התכונה הפנימית שאתה הכי אוהב בעצמך? איזה איבר בגופך היית משנה,ולמה? לא חסר איזו תכונה פנימית היית משנה בעצמך ולמה? כנ"ל מתאפר/ת באופן קבוע? לא משהו רציני מאיזו סיבה? אממ ככה? יש משהו ספציפי שאת/ה מסתיר/ה עם האיפור? חיי בתוך בועה? כולנו חיים בבועה, באיזושהי מידה. אם כן,תתאר את הבועה שלך: life... יש לך ציפיות מהחיים? סוג של..משתדלת שלא יותר מדי. מה הן? יש ציפיות שהתנפצו לך? יותר מדי. מה הן? אתה חושב שאתה יכול לתקן אותן? לא ממש אתה אדם אופטמי או פסימי? מה הביא אותך להיות כזה? אתה מייחל לחיים קצרים או ארוכים? יש ימים כאלה ויש ימים כאלה..יש יתרונות וחסרונות בכל דבר. אי פעם ניסית להתאבד? לא -אם כן: אתה חושב שלא הצלחת כי לא רצית באמת? תעשה זאת שוב? (אם כן)אתה חושב שהפעם תצליח? -אם לא: חשבת על לעשות זאת? (אם כן)למה לא עשית? תעשה דבר כזה אי פעם? חפרנו? בצורה קשה. high.. אי פעם השתכרת? כן מתי בפעם האחרונה השתכרת? אממ..פורים? מהו הדבר הכי הזוי/מטורף/מצחיק/כיפי שעשית בהשפעת אלכוהול? אני סתם מדברת שטויות... אי פעם ניסית סמים? לא מתי בפעם האחרונה זה קרה? מהו הדבר הכי הזוי/מטורף/מצחיק/כיפי שעשית בהשפעת סמים? אי פעם שתית/עישנת/הסנפת/הזרקת כדי להגיד/לעשות למישהו משהו? לא אם כן, מה זה היה? למה לא עשית את זה כשאתה פיכח? האם עשית פעם משהו שהתחרטת עליו כשהיית בהשפעת סמים/אלכוהול? כן אם כן,מה זה היה?

היי :]

כללי: שם:חנע גיל:עוד מעט 18 :] עיר מגורים:אריאל מס' אחים,חוץ ממך:4 חיות מחמד?כלב ואוגרים מוסיקה: השיר שהכי מתאים לחיים שלך עד עכשיו, ולמה?:Lostprophets- 4 AM Forever שיר מומלץ מאוד... שורה/בית ספציפית מאותו שיר,שהכי מתאימה לחייך עד עכשיו:Yesterday I lost my closest friend Yesterday I wanted time to end I wonder if my heart will ever mend I just let you slip away השיר שהכי מתאים לשנה האחרונה,ולמה?:אותו שיר אחרי כל הדברים והאנשים שאיבדתי.. שורה/בית ספציפית מאותו שיר,שהכי מתאימה לשנה האחרונה:4 AM forever השיר שהכי מתאים לחודש האחרון,ולמה?:אביב וברי-סוף העולם..ואני באמת לא יודעת למה...!! השיר שהכי מתאים לחברים הקרובים שלך,ולמה?Fergi -Fergalicious ואיי זה הכי התקופה האחרונה כי חוץ ממשו אחד שהרס היה לי כל כך כיף!! איזה שיר היית מקדיש כרגע לחבר/ה הכי טוב/ה שלך?Fergi -Fergalicious למה דווקא אותו?כי זה השיר של התקופה הזאת :] שורה/בית ספציפים מהשיר שהיית מקדיש לו:אין..זה כל השיר איזה שיר היית מקדיש לאדם שהיה קרוב ואתה כבר לא בקשר איתו?Scars of Life -Bullet with your name למה דווקא את השיר הזה?כי אני לא כל כך מחבבת אותו כרגע...חח שורה ספציפית מהשיר שהיית מקדיש לו:ואיי פשוט כל השיר מילה במילה! איזה שיר היית מקדיש לאדם שאתה הכי מתעב בחייך:אותו אחד...חחחח השיר שהכי מתאים לעתיד שלך,כפי שאתה רואה אותו עכשיו:לא ברור כרגע. איזה שיר היית רוצה שיתנגן בהלוויה שלך?Creed - One Last Breath אהבה: האם אי פעם היית מאוהב?כן איך אתה יודע?כי זה דבר שמרגישים יותר מידי. תגדיר את הרגש שהרגשת בזמן שהיית מאוהב:אי אפשר כמה פעמים הרגשת שאתה מאוהב?פעמים היו מאוהבים בך?כן מהי לדעתך אהבה?דבר מזוכיסטי אבל יפה. מיהו האדם(שם) שאתם הכי אוהבים בחייכם(לאו דווקא מבחינה רומנטית)?:ואיי כל כך הרבה! מהי ההגדרה של אדם זה(חבר הכי טוב,משפחה וכו'..):מישו שידע לאהוב. מהו הדבר הקיצוני ביותר שהייתם עושים בשבילו?:ואיי עשיתי כל כך הרבה לאנשים,לעצרי ברוב המקרים. איפה הגבול מונח(מה לא הייתם עושים בשבילו):לא יודעת.. יש לו יותר יתרונות,או יותר חסרונות?אף אחד לא מושלם. אתם לא חושבים שצריך לאהוב גם את החסרונות באדם אהוב?לא חייב לאהוב אותם אבל לפחות להשלים איתם. אם הוא יעזוב(לאו דווקא מוות),מה יקרה?כבר קרה,וזה כואב. יש לך אדם קרוב שאיבדת/התנתק הקשר איתו וכו'?כן מה הייתם עושים כדי להחזיר אדם אהוב שאיבדתם?עכשיו תאכלס? כלום! עד לפניי איזה כמה חודשיים אולי הייתי עושה משו. למה אתם לא עושים זאת?כי צביעות אצלו חוגגת. אני,אני, ואני: מהו ה"חלק"(חיצונית) שאתה הכי אוהב בעצמך?אני חושבת שעיניים.. מהי התכונה הפנימית שאתה הכי אוהב בעצמך?לא יודעת... איזה איבר בגופך היית משנה,ולמה?הכל אני חושבת. איזו תכונה פנימית היית משנה בעצמך ולמה?סלחנות יתר! זה מעצבן לפעמים.. מתאפר/ת באופן קבוע?כן מאיזו סיבה?כי אני אוהבת את זה,וזה כבר הרגל.. יש משהו ספציפי שאת/ה מסתיר/ה עם האיפור?חחח לא...אני רק שמה שחור בעיניים אני לא מקצינה.. חיי בתוך בועה?לפעמים אם כן,תתאר את הבועה שלך:שקט משלי... life... יש לך ציפיות מהחיים?כן מה הן?זה כבר אישי. יש ציפיות שהתנפצו לך?לא מה הן?בע אתה חושב שאתה יכול לתקן אותן? בתה אדם אופטמי או פסימי?באמצע,עם נטיה לפסימית יותר. מה הביא אותך להיות כזה?החיים. אתה מייחל לחיים קצרים או ארוכים?רגילים.. אי פעם ניסית להתאבד?אני לא יודעת אם זה נחשב...חחחח קפיצה ממדרכה לריצפה שאני שיכורה נחשב?..חחחח -אם כן: אתה חושב שלא הצלחת כי לא רצית באמת? תעשה זאת שוב? (אם כן)אתה חושב שהפעם תצליח? -אם לא: חשבת על לעשות זאת? (אם כן)למה לא עשית? תעשה דבר כזה אי פעם? חפרנו? high.. אי פעם השתכרת?פעם אחת?... =/ מתי בפעם האחרונה השתכרת?אתמול...חחחחחח מהו הדבר הכי הזוי/מטורף/מצחיק/כיפי שעשית בהשפעת אלכוהול?ריצה בעירום,שחיה בעירום,מקלחת עם אנשים בעירום מים הסתם..חחח ואיי כל כך הרבה דברים מפגרים! אי פעם ניסית סמים?אולי. מתי בפעם האחרונה זה קרה?לפניי כמה זמן,אבל אולי...חחח מהו הדבר הכי הזוי/מטורף/מצחיק/כיפי שעשית בהשפעת סמים?ישבתי בפארק
ואיי זה ממש הצחיק אותי עכשיו...חחחחחחחח אי פעם שתית/עישנת/הסנפת/הזרקת כדי להגיד/לעשות למישהו משהו?מזתאומרת?! אם כן, מה זה היה?אה? למה לא עשית את זה כשאתה פיכח?מה?.. :[ האם עשית פעם משהו שהתחרטת עליו כשהיית בהשפעת סמים/אלכוהול?ואייי כל כך הרבה!!! אם כן,מה זה היה?לא רוצה,אני לא יצא מהפורום הזה בחיים אם אני יתחיל! :[ עצוב!

צ'עמם

כללי: שם: אור גיל: 17 עיר מגורים: נצרתילית מס' אחים,חוץ ממך: 2 חיות מחמד? נאן. מוסיקה: השיר שהכי מתאים לחיים שלך עד עכשיו, ולמה?: צוכה ובוחקת-עברי שורה/בית ספציפית מאותו שיר,שהכי מתאימה לחייך עד עכשיו: "כמה שיכול להיות לי טוב, כמה שיכול להיות לי רע". השיר שהכי מתאים לשנה האחרונה,ולמה?: אינליכוח. שורה/בית ספציפית מאותו שיר,שהכי מתאימה לשנה האחרונה:
השיר שהכי מתאים לחודש האחרון,ולמה?: ליפול. כי ככה זה בעברית. השיר שהכי מתאים לחברים הקרובים שלך,ולמה?
איזה שיר היית מקדיש כרגע לחבר/ה הכי טוב/ה שלך? ליפול. למה דווקא אותו? כי הוא אומר כל מה שיש לי להגיד לה שורה/בית ספציפים מהשיר שהיית מקדיש לו: באופן מאוד לא צפוי: "אבל את את לא נותנת לי ליפול את לא נותנת לי ליפול ושתי עיני דומעות עד שאני לא יכול לראות עוד" איזה שיר היית מקדיש לאדם שהיה קרוב ואתה כבר לא בקשר איתו? אהבנו. למה דווקא את השיר הזה? נו די לחפור. שורה ספציפית מהשיר שהיית מקדיש לו: צטצ איזה שיר היית מקדיש לאדם שאתה הכי מתעב בחייך: "מששששששששנכנס אדר, אמא שלך זונההההההה" השיר שהכי מתאים לעתיד שלך,כפי שאתה רואה אותו עכשיו: יובל המבולבל-"העיקר שאני שמחחחחחח בנננשמה" איזה שיר היית רוצה שיתנגן בהלוויה שלך? עוד ארון אחד
אהבה: האם אי פעם היית מאוהב? א-כן איך אתה יודע? אמא שלי אמרה לי תגדיר את הרגש שהרגשת בזמן שהיית מאוהב: אהבה. כמה פעמים הרגשת שאתה מאוהב? 1 היו מאוהבים בך? א-כן מהי לדעתך אהבה? מילה בעלת 3 (נראה לי) הברות בשפה העברית מיהו האדם(שם) שאתם הכי אוהבים בחייכם(לאו דווקא מבחינה רומנטית)?: אינכזהדבר מהי ההגדרה של אדם זה(חבר הכי טוב,משפחה וכו'..):
מהו הדבר הקיצוני ביותר שהייתם עושים בשבילו?: בשביל האנשים שאני הכי אוהבת? אין גבול איפה הגבול מונח(מה לא הייתם עושים בשבילו): אין, לא שמעת?? יש לו יותר יתרונות,או יותר חסרונות? יתרונות אתם לא חושבים שצריך לאהוב גם את החסרונות באדם אהוב? לא אמרתי שאני לא אוהבת את החסרונות, אמרתי שיש יותר יתרונות. אם הוא יעזוב(לאו דווקא מוות),מה יקרה? יהיה קשה ועצוב יש לך אדם קרוב שאיבדת/התנתק הקשר איתו וכו'? יאס מה הייתם עושים כדי להחזיר אדם אהוב שאיבדתם? אין מה לעשות. למה אתם לא עושים זאת? כי איןןןןןןןןןןןןןן אני,אני, ואני: מהו ה"חלק"(חיצונית) שאתה הכי אוהב בעצמך? האף המושי-מושלם שלי מהי התכונה הפנימית שאתה הכי אוהב בעצמך? החכמה
חחחח איזה איבר בגופך היית משנה,ולמה? תתחת, כי הוא גדול מידי איזו תכונה פנימית היית משנה בעצמך ולמה? את הקרצייתיות, כי היא קרצייתית מדי מתאפר/ת באופן קבוע? ממש לא מאיזו סיבה? כי אם אני אתאפר באופן קבוע מהר מאוד יגמר לי האיפור יש משהו ספציפי שאת/ה מסתיר/ה עם האיפור? לא חיי בתוך בועה? לא אם כן,תתאר את הבועה שלך:
life... יש לך ציפיות מהחיים? כמובן מה הן? צטצ יש ציפיות שהתנפצו לך? כן. מודיעין. מה הן? מממממממממממודיעין. אתה חושב שאתה יכול לתקן אותן? ממש לא. אתה אדם אופטמי או פסימי? אאאאאאאופטימי אבל בצורה מציאותית מה הביא אותך להיות כזה? החיים אתה מייחל לחיים קצרים או ארוכים? אאארוכים אי פעם ניסית להתאבד? לא -אם כן: אתה חושב שלא הצלחת כי לא רצית באמת? תעשה זאת שוב? (אם כן)אתה חושב שהפעם תצליח? -אם לא: חשבת על לעשות זאת? לא (אם כן)למה לא עשית? תעשה דבר כזה אי פעם? חפרנו? כן high.. אי פעם השתכרת? כן מתי בפעם האחרונה השתכרת? השתכרתי לגמרי? בחופש הגדול מהו הדבר הכי הזוי/מטורף/מצחיק/כיפי שעשית בהשפעת אלכוהול?
אי פעם ניסית סמים? לא מתי בפעם האחרונה זה קרה?
מהו הדבר הכי הזוי/מטורף/מצחיק/כיפי שעשית בהשפעת סמים?
אי פעם שתית/עישנת/הסנפת/הזרקת כדי להגיד/לעשות למישהו משהו?
אם כן, מה זה היה?
למה לא עשית את זה כשאתה פיכח?
האם עשית פעם משהו שהתחרטת עליו כשהיית בהשפעת סמים/אלכוהול? לא אם כן,מה זה היה?
פפפפפ. עדיין צ'עמם.

vered151

New member
דיכי

כללי: שם:ורד גיל:16 וחצי עיר מגורים:מושב ליד רחובות מס' אחים,חוץ ממך:2 חיות מחמד?סוס
מוסיקה: השיר שהכי מתאים לחיים שלך עד עכשיו, ולמה?:pieces ואין לי כוח לחפור נו...חח שורה/בית ספציפית מאותו שיר,שהכי מתאימה לחייך עד עכשיו:"this place is so empty" השיר שהכי מתאים לשנה האחרונה,ולמה?: כן..ואני זוכרת..חח שורה/בית ספציפית מאותו שיר,שהכי מתאימה לשנה האחרונה: - השיר שהכי מתאים לחודש האחרון,ולמה?: - השיר שהכי מתאים לחברים הקרובים שלך,ולמה? נו איזה שיר היית מקדיש כרגע לחבר/ה הכי טוב/ה שלך?נו למה דווקא אותו? נווווו שורה/בית ספציפים מהשיר שהיית מקדיש לו:די! חח איזה שיר היית מקדיש לאדם שהיה קרוב ואתה כבר לא בקשר איתו? למה דווקא את השיר הזה? שורה ספציפית מהשיר שהיית מקדיש לו: איזה שיר היית מקדיש לאדם שאתה הכי מתעב בחייך: השיר שהכי מתאים לעתיד שלך,כפי שאתה רואה אותו עכשיו: איזה שיר היית רוצה שיתנגן בהלוויה שלך? אהבה: האם אי פעם היית מאוהב?לא
איך אתה יודע?ככה זה תגדיר את הרגש שהרגשת בזמן שהיית מאוהב: כמה פעמים הרגשת שאתה מאוהב? היו מאוהבים בך?לא יודעת.. מהי לדעתך אהבה?שאתה מוכן לעשות בשבילה הכל..וההיפך מיהו האדם(שם) שאתם הכי אוהבים בחייכם(לאו דווקא מבחינה רומנטית)?:לא יכולה להגיד כזה דבר מהי ההגדרה של אדם זה(חבר הכי טוב,משפחה וכו'..): מהו הדבר הקיצוני ביותר שהייתם עושים בשבילו?: איפה הגבול מונח(מה לא הייתם עושים בשבילו): יש לו יותר יתרונות,או יותר חסרונות? אין לי מושג מי זה אבל בטוח שיותר יתרונות... אתם לא חושבים שצריך לאהוב גם את החסרונות באדם אהוב?צריך אם הוא יעזוב(לאו דווקא מוות),מה יקרה? אני אהיה עצובה ממש? יש לך אדם קרוב שאיבדת/התנתק הקשר איתו וכו'? כן מה הייתם עושים כדי להחזיר אדם אהוב שאיבדתם? אני מנסה אבל זה לא ממש עוזר למה אתם לא עושים זאת? כי היא חשובה לי אני,אני, ואני: מהו ה"חלק"(חיצונית) שאתה הכי אוהב בעצמך? נמנמנמ...כפות רגליים מהי התכונה הפנימית שאתה הכי אוהב בעצמך?אמינות איזה איבר בגופך היית משנה,ולמה?כפות רגליים כי אני שונאת אותם איזו תכונה פנימית היית משנה בעצמך ולמה?עצבנות לפעמים מתאפר/ת באופן קבוע?כן מאיזו סיבה?כי אני אוהבת את זה יש משהו ספציפי שאת/ה מסתיר/ה עם האיפור? לא חיי בתוך בועה? לא אם כן,תתאר את הבועה שלך: life... יש לך ציפיות מהחיים? כן מה הן? להיות מאושרת יש ציפיות שהתנפצו לך? לא מה הן? אתה חושב שאתה יכול לתקן אותן? אתה אדם אופטמי או פסימי? אופטימית..לגמרי מה הביא אותך להיות כזה? כי מה יעזור לי להיות שלילית? אתה מייחל לחיים קצרים או ארוכים? לא ארוכים ממש זה לא כיף להיות זקן
אי פעם ניסית להתאבד? לאאא -אם כן: אתה חושב שלא הצלחת כי לא רצית באמת? תעשה זאת שוב? (אם כן)אתה חושב שהפעם תצליח? -אם לא: חשבת על לעשות זאת? לא (אם כן)למה לא עשית? תעשה דבר כזה אי פעם?לא חפרנו?אחושרמוטה high.. אי פעם השתכרת? כן מתי בפעם האחרונה השתכרת? חופש גדול מהו הדבר הכי הזוי/מטורף/מצחיק/כיפי שעשית בהשפעת אלכוהול?הווו..חחח אי פעם ניסית סמים? לא מתי בפעם האחרונה זה קרה? מהו הדבר הכי הזוי/מטורף/מצחיק/כיפי שעשית בהשפעת סמים? אי פעם שתית/עישנת/הסנפת/הזרקת כדי להגיד/לעשות למישהו משהו? אם כן, מה זה היה? למה לא עשית את זה כשאתה פיכח? האם עשית פעם משהו שהתחרטת עליו כשהיית בהשפעת סמים/אלכוהול? אם כן,מה זה היה? לא אהבתי
הודגש באמצעות מדגישומטיק

../images/Emo13.gif

כללי: שם: עדי גיל:22 עיר מגורים: ק-י-ב-ו-ץ. מס' אחים,חוץ ממך: 3 אחיות חיות מחמד? יש לאבא חתולה בשם קפיץ. מוסיקה: השיר שהכי מתאים לחיים שלך עד עכשיו, ולמה?: לחץ - ברי סחרוף ולא נראה לי שצריך להסביר יותר מדי. שורה/בית ספציפית מאותו שיר,שהכי מתאימה לחייך עד עכשיו: "לחץ, תנו לו לצאת" השיר שהכי מתאים לשנה האחרונה,ולמה?: ממ.. אהבה חדשה? שורה/בית ספציפית מאותו שיר,שהכי מתאימה לשנה האחרונה: אתה צריך אהבה חדשה
השיר שהכי מתאים לחודש האחרון,ולמה?: איף, הותשתי
השיר שהכי מתאים לחברים הקרובים שלך,ולמה? ליפול. ככה. איזה שיר היית מקדיש כרגע לחבר/ה הכי טוב/ה שלך? כנ"ל. למה דווקא אותו? כי הוא בדיוק מתאים. שורה/בית ספציפים מהשיר שהיית מקדיש לו: אבל את, את לא נותנת לי ליפול איזה שיר היית מקדיש לאדם שהיה קרוב ואתה כבר לא בקשר איתו? חולם כחול
למה דווקא את השיר הזה? כי ככה. שורה ספציפית מהשיר שהיית מקדיש לו: אמרתי כבר
? איזה שיר היית מקדיש לאדם שאתה הכי מתעב בחייך: תאטרון רוסי ["אמן תשארי לבד לנצח!"] השיר שהכי מתאים לעתיד שלך,כפי שאתה רואה אותו עכשיו: פיי.. אין לי שמץ איזה שיר היית רוצה שיתנגן בהלוויה שלך? לעוף/ הזמן שלך או פרח של יהודה פוליקר אהבה: האם אי פעם היית מאוהב? כה איך אתה יודע? כי הייתי שם? תגדיר את הרגש שהרגשת בזמן שהיית מאוהב: מן שמחה עילאית כזאת, אושר שלא נגמר. כמה פעמים הרגשת שאתה מאוהב? באמת מאוהבת? פעם אחת היו מאוהבים בך? כה מהי לדעתך אהבה? משהו טוב:) מיהו האדם(שם) שאתם הכי אוהבים בחייכם(לאו דווקא מבחינה רומנטית)?: וואי, קשה מדי. מהי ההגדרה של אדם זה(חבר הכי טוב,משפחה וכו'..): מהו הדבר הקיצוני ביותר שהייתם עושים בשבילו?: איפה הגבול מונח(מה לא הייתם עושים בשבילו): יש לו יותר יתרונות,או יותר חסרונות? אתם לא חושבים שצריך לאהוב גם את החסרונות באדם אהוב? צריך לדעת לקבל אותם אם הוא יעזוב(לאו דווקא מוות),מה יקרה? יש לך אדם קרוב שאיבדת/התנתק הקשר איתו וכו'? לצערי הרב מאוד, יש כמה מה הייתם עושים כדי להחזיר אדם אהוב שאיבדתם? הכל בערך למה אתם לא עושים זאת? כי הם נמצאים במקום כל כך אחר בחיים שלהם כרגע אני,אני, ואני: מהו ה"חלק"(חיצונית) שאתה הכי אוהב בעצמך? אנערף מהי התכונה הפנימית שאתה הכי אוהב בעצמך? אני לא.. איזה איבר בגופך היית משנה,ולמה?בטן! איזו תכונה פנימית היית משנה בעצמך ולמה? אובסיסביות מתאפר/ת באופן קבוע? די, כן מאיזו סיבה? להסתיר יש משהו ספציפי שאת/ה מסתיר/ה עם האיפור? כה חיי בתוך בועה? קצת אם כן,תתאר את הבועה שלך: קיבוץ..חח life... יש לך ציפיות מהחיים? ברור מה הן? להציח ולהיות מאושרת יש ציפיות שהתנפצו לך? עוד לא מה הן? אתה חושב שאתה יכול לתקן אותן? אתה אדם אופטמי או פסימי? אופטימי מה הביא אותך להיות כזה? אין לי מושג, תמיד הייתי ככה אתה מייחל לחיים קצרים או ארוכים? חיים מספקים אי פעם ניסית להתאבד? חלילה -אם כן: אתה חושב שלא הצלחת כי לא רצית באמת? תעשה זאת שוב? (אם כן)אתה חושב שהפעם תצליח? -אם לא: חשבת על לעשות זאת? לא (אם כן)למה לא עשית? תעשה דבר כזה אי פעם? חס ושלום, די. חפרנו? לגמרי high.. אי פעם השתכרת? חחחחחחחחחחחחחחחחחח כן! מתי בפעם האחרונה השתכרת? שישי האחרון מהו הדבר הכי הזוי/מטורף/מצחיק/כיפי שעשית בהשפעת אלכוהול? אתם באמת לא רוצים לדעת. אי פעם ניסית סמים? לא מתי בפעם האחרונה זה קרה? מהו הדבר הכי הזוי/מטורף/מצחיק/כיפי שעשית בהשפעת סמים? אי פעם שתית/עישנת/הסנפת/הזרקת כדי להגיד/לעשות למישהו משהו? לא.. אם כן, מה זה היה? למה לא עשית את זה כשאתה פיכח? האם עשית פעם משהו שהתחרטת עליו כשהיית בהשפעת סמים/אלכוהול? כל כך כן. אם כן,מה זה היה? עזבו איזה שאלון צהוב!

תומע79

New member
../images/Emo34.gifעונהה :)

כללי: שם: תום גיל: 17 וחצי עיר מגורים: ראשון לציון מס' אחים,חוץ ממך: אחד גדול חיות מחמד? קישטה החתולה השמננננה מוסיקה: השיר שהכי מתאים לחיים שלך עד עכשיו, ולמה?: Daniel-Elton John שורה/בית ספציפית מאותו שיר,שהכי מתאימה לחייך עד עכשיו: לא יודעת השיר שהכי מתאים לשנה האחרונה,ולמה?: שורה/בית ספציפית מאותו שיר,שהכי מתאימה לשנה האחרונה: השיר שהכי מתאים לחודש האחרון,ולמה?: אהבה-דניאל סלומון השיר שהכי מתאים לחברים הקרובים שלך,ולמה? שיר הדוב-ספר הג'ונגל\שיר הג'אננה-שבק ס' איזה שיר היית מקדיש כרגע לחבר/ה הכי טוב/ה שלך? למה דווקא אותו? שורה/בית ספציפים מהשיר שהיית מקדיש לו: איזה שיר היית מקדיש לאדם שהיה קרוב ואתה כבר לא בקשר איתו?Daniel-Elton John דווקא את השיר הזה? כי השיר כאילו נכתב עליו שורה ספציפית מהשיר שהיית מקדיש לו: הכלל איזה שיר היית מקדיש לאדם שאתה הכי מתעב בחייך: השיר שהכי מתאים לעתיד שלך,כפי שאתה רואה אותו עכשיו: איזה שיר היית רוצה שיתנגן בהלוויה שלך? אהבה: האם אי פעם היית מאוהב? כן איך אתה יודע? פרפרים בבטן,חיוך תמידי,אושר. תגדיר את הרגש שהרגשת בזמן שהיית מאוהב: הנ"ל כמה פעמים הרגשת שאתה מאוהב? 3 פעמים היו מאוהבים בך? כן מהי לדעתך אהבה? משהו בלתי מוגדר מיהו האדם(שם) שאתם הכי אוהבים בחייכם(לאו דווקא מבחינה רומנטית)?: אמא,דניאל מהי ההגדרה של אדם זה(חבר הכי טוב,משפחה וכו'..): אמא,ו..קרוב משפחה מהו הדבר הקיצוני ביותר שהייתם עושים בשבילו?: הכל איפה הגבול מונח(מה לא הייתם עושים בשבילו): אין גבולות. יש לו יותר יתרונות,או יותר חסרונות? יותר יתרונות אתם לא חושבים שצריך לאהוב גם את החסרונות באדם אהוב? ברור אם הוא יעזוב(לאו דווקא מוות),מה יקרה? יהיה רע מאוד יש לך אדם קרוב שאיבדת/התנתק הקשר איתו וכו'? כן,דניאל מה הייתם עושים כדי להחזיר אדם אהוב שאיבדתם? הכל.. למה אתם לא עושים זאת? כי אי אפשר. אני,אני, ואני: מהו ה"חלק"(חיצונית) שאתה הכי אוהב בעצמך? גב,עיניים מהי התכונה הפנימית שאתה הכי אוהב בעצמך? לא שונאת,יודעת להקשיב :) איזה איבר בגופך היית משנה,ולמה? הרגליים! ולמה לא? כי הן מכוערות איזו תכונה פנימית היית משנה בעצמך ולמה? שאני סולחת על הכל מתאפר/ת באופן קבוע? לא מאיזו סיבה? אלרגיות,לא אוהבת את זה יש משהו ספציפי שאת/ה מסתיר/ה עם האיפור? חיי בתוך בועה? לא אם כן,תתאר את הבועה שלך: life... יש לך ציפיות מהחיים? לא מה הן? יש ציפיות שהתנפצו לך? לא מה הן? אתה חושב שאתה יכול לתקן אותן? אתה אדם אופטמי או פסימי? אופטימי בדר"כ מה הביא אותך להיות כזה? החברים,ההורים אתה מייחל לחיים קצרים או ארוכים? ארוכים אי פעם ניסית להתאבד? לא -אם כן: אתה חושב שלא הצלחת כי לא רצית באמת? תעשה זאת שוב? (אם כן)אתה חושב שהפעם תצליח? -אם לא: חשבת על לעשות זאת? כן (אם כן)למה לא עשית? כי יש לי יותר מידי פה תעשה דבר כזה אי פעם? לא חפרנו? כן high.. אי פעם השתכרת? כן מתי בפעם האחרונה השתכרת? ביום חמישי מהו הדבר הכי הזוי/מטורף/מצחיק/כיפי שעשית בהשפעת אלכוהול? הייתי עם החברים הפסיכים שלי!! אי פעם ניסית סמים? כן מתי בפעם האחרונה זה קרה? לפני כמעט שנה. מהו הדבר הכי הזוי/מטורף/מצחיק/כיפי שעשית בהשפעת סמים? נפלה לי הראש לקרעת קורנפלקס עם מלא חלב אי פעם שתית/עישנת/הסנפת/הזרקת כדי להגיד/לעשות למישהו משהו?שתיתי אלכוהול כדי להגיד למישהי שאני רוצה אותה אם כן, מה זה היה? להגיד למישהי שאני רוצה אותה למה לא עשית את זה כשאתה פיכח? כי התביישתי האם עשית פעם משהו שהתחרטת עליו כשהיית בהשפעת סמים/אלכוהול? לא מתחרטת על דברים אם כן,מה זה היה?

יאללה...במקום לאכול

כללי: שם:עדי גיל:17 עיר מגורים:מושב גיאה מס' אחים,חוץ ממך:2 חיות מחמד?1/2 מוסיקה: השיר שהכי מתאים לחיים שלך עד עכשיו, ולמה?:אני משערת שאף פעם לעוף לא יצא מהחיים שלי שורה/בית ספציפית מאותו שיר,שהכי מתאימה לחייך עד עכשיו:"למד אותי לעוף.." השיר שהכי מתאים לשנה האחרונה,ולמה?:ואוו המון שורה/בית ספציפית מאותו שיר,שהכי מתאימה לשנה האחרונה:=[ השיר שהכי מתאים לחודש האחרון,ולמה?:לחבק אותך-סינרגיה השיר שהכי מתאים לחברים הקרובים שלך,ולמה?ואוו לכל אחד שיר משלו איזה שיר היית מקדיש כרגע לחבר/ה הכי טוב/ה שלך?שניים בעולם-מיקה קרני למה דווקא אותו?השם אומר הכל לא.?! שורה/בית ספציפים מהשיר שהיית מקדיש לו:"הלב זוכר הכל,גם אם אתה לא יכול..אנחנו שניים בעולם" איזה שיר היית מקדיש לאדם שהיה קרוב ואתה כבר לא בקשר איתו?יש ככ הרבה אנשים,אבל לבנאדם ספיצפי-הימים שלנו למה דווקא את השיר הזה?ככה שורה ספציפית מהשיר שהיית מקדיש לו:את כולו איזה שיר היית מקדיש לאדם שאתה הכי מתעב בחייך:אני לא מתעבת אף אחד השיר שהכי מתאים לעתיד שלך,כפי שאתה רואה אותו עכשיו:לא יודעת איזה שיר היית רוצה שיתנגן בהלוויה שלך?לא יודעת אהבה: האם אי פעם היית מאוהב?כה איך אתה יודע?כל אחד וההגדרה שלו לאהבה/התאהבות...לפי שלי אז כן תגדיר את הרגש שהרגשת בזמן שהיית מאוהב:חח הכל כמה פעמים הרגשת שאתה מאוהב?2-3 אמיתיות היו מאוהבים בך?משארת שכה מהי לדעתך אהבה?משהו שאי אפשר להגדיר מיהו האדם(שם) שאתם הכי אוהבים בחייכם(לאו דווקא מבחינה רומנטית)?:משפחה,אדם מהי ההגדרה של אדם זה(חבר הכי טוב,משפחה וכו'..):חבר הכי טוב מהו הדבר הקיצוני ביותר שהייתם עושים בשבילו?:הכל איפה הגבול מונח(מה לא הייתם עושים בשבילו):הכל הייתי עושה בשבילו יש לו יותר יתרונות,או יותר חסרונות?יתרונות אתם לא חושבים שצריך לאהוב גם את החסרונות באדם אהוב?ברור שצריך,כשאתה אוהב מצישו אתה אוהב גם את החסרונות בו אם הוא יעזוב(לאו דווקא מוות),מה יקרה?המון יש לך אדם קרוב שאיבדת/התנתק הקשר איתו וכו'?כה... מה הייתם עושים כדי להחזיר אדם אהוב שאיבדתם?המון למה אתם לא עושים זאת?אין סיבה ספציפית...אולי בגלל הפחד אני,אני, ואני: מהו ה"חלק"(חיצונית) שאתה הכי אוהב בעצמך?עיינים אולי מהי התכונה הפנימית שאתה הכי אוהב בעצמך?כנות איזה איבר בגופך היית משנה,ולמה?המון...אולי כמעט הכל איזו תכונה פנימית היית משנה בעצמך ולמה?רגישות יתר מתאפר/ת באופן קבוע?אממ..עיפרון שחור,לפעמים עיפרון ירוק,כשקמים רע צריך מייק אפ לפעמים וזהו! מאיזו סיבה?לעיינים כדי להדגיש או סתם כי זאת הרגשה נוחה,מייק אפ כדי להסתיר יש משהו ספציפי שאת/ה מסתיר/ה עם האיפור? לפעמים חצקונים חיי בתוך בועה?לא אם כן,תתאר את הבועה שלך:- life... יש לך ציפיות מהחיים?כה מה הן?לחיות אותם על הצד הכי טוב שאפשר יש ציפיות שהתנפצו לך?כה מה הן?- אתה חושב שאתה יכול לתקן אותן? תלוי איזה אתה אדם אופטמי או פסימי?אופטימי מה הביא אותך להיות כזה?הזמן האחרון אתה מייחל לחיים קצרים או ארוכים?ארוכים אי פעם ניסית להתאבד?- -אם כן:- אתה חושב שלא הצלחת כי לא רצית באמת?- תעשה זאת שוב?- (אם כן)אתה חושב שהפעם תצליח?- -אם לא:- חשבת על לעשות זאת?- (אם כן)למה לא עשית?- תעשה דבר כזה אי פעם?- חפרנו?כה high.. אי פעם השתכרת?חחח למזלי לא מתי בפעם האחרונה השתכרת?- מהו הדבר הכי הזוי/מטורף/מצחיק/כיפי שעשית בהשפעת אלכוהול?יוו...כל כך לא מדברים על זה אי פעם ניסית סמים?- מתי בפעם האחרונה זה קרה?- מהו הדבר הכי הזוי/מטורף/מצחיק/כיפי שעשית בהשפעת סמים?- אי פעם שתית/עישנת/הסנפת/הזרקת כדי להגיד/לעשות למישהו משהו?- אם כן, מה זה היה?- למה לא עשית את זה כשאתה פיכח?- האם עשית פעם משהו שהתחרטת עליו כשהיית בהשפעת סמים/אלכוהול?חחח כה אם כן,מה זה היה?לא מדברים על זה

Z A M i

New member
|brave|

כללי: שם:נטלי גיל:18 עיר מגורים:אריאל מס' אחים,חוץ ממך:2 חיות מחמד? 2 כלבים חתיכים,ופיצקו-הדג הכי חתיך העולם..
מוסיקה: השיר שהכי מתאים לחיים שלך עד עכשיו, ולמה?:קשה מדי.. שורה/בית ספציפית מאותו שיר,שהכי מתאימה לחייך עד עכשיו:.. השיר שהכי מתאים לשנה האחרונה,ולמה?:רק לנו-שילה פרבר(וואי,מזה הנפצתי כרגע..) שורה/בית ספציפית מאותו שיר,שהכי מתאימה לשנה האחרונה:"רגעים,הם היו בידינו..אל תשכחי את יופיים הוא היה גלוי רק לנו" השיר שהכי מתאים לחודש האחרון,ולמה?:אני צריך אותך-אלג'יר.. במילה אחת-מרמור..
השיר שהכי מתאים לחברים הקרובים שלך,ולמה?בזמן האחרון- מה נעשה/הדג נחש
איזה שיר היית מקדיש כרגע לחבר/ה הכי טוב/ה שלך? כרגע?יש כמה בראש,אבל:משהו ממני-הראל סקעת למה דווקא אותו?אין לי מושג.אבל השירים בשורה למעלה התחלפו איזה חמש פעמים כרגע.. שורה/בית ספציפים מהשיר שהיית מקדיש לו: "משהו ממני עכשיו שלך, אני יכול רק לקוות שלא תתני אותו לגבר(
) שיאהב אותך, כי הוא שלי..והוא בסוד.." איזה שיר היית מקדיש לאדם שהיה קרוב ואתה כבר לא בקשר איתו?I'll Be Around -Spinners,לילות לבנים-א.גפן למה דווקא את השיר הזה?כי הם היו סוגשל השירים שלנו שורה ספציפית מהשיר שהיית מקדיש לו:"תני לי סיבה לחבק אותך","i'll be there, i'll be around" השיר שהכי מתאים לעתיד שלך,כפי שאתה רואה אותו עכשיו:מה נעשה-הדג נחש.חחח..סתם.
איזה שיר היית רוצה שיתנגן בהלוויה שלך?משהו משמח..
אהבה: האם אי פעם היית מאוהב?
איך אתה יודע?פשוט יודעת? כמה פעמים הרגשת שאתה מאוהב?זה תלוי..
היו מאוהבים בך?
מהי לדעתך אהבה?אין לי הגדרה. מיהו האדם(שם) שאתם הכי אוהבים בחייכם(לאו דווקא מבחינה רומנטית)?:בנה. ענבר,ספיר,עמרי.. מהי ההגדרה של אדם זה(חבר הכי טוב,משפחה וכו'..):חברים קרובים.. מהו הדבר הקיצוני ביותר שהייתם עושים בשבילו?:לדעתי, הכל. איפה הגבול מונח(מה לא הייתם עושים בשבילו): לא הייתי יורדת לאודטה במחזור,ולא הייתי מנשקת את השומר בביצפר..
יש לו יותר יתרונות,או יותר חסרונות? יותר יתרונות..אבל זה מאד קרוב לחצי חצי.. אתם לא חושבים שצריך לאהוב גם את החסרונות באדם אהוב?זוהי חברות אמיתית..
! אם הוא יעזוב(לאו דווקא מוות),מה יקרה?אני לא אוהבת את השאלה הזאת.. יש לך אדם קרוב שאיבדת/התנתק הקשר איתו וכו'?
מה הייתם עושים כדי להחזיר אדם אהוב שאיבדתם?הרבה.. למה אתם לא עושים זאת?כי זה לא תלוי רק בי. אני,אני, ואני: מהו ה"חלק"(חיצונית) שאתה הכי אוהב בעצמך?עיניים מהי התכונה הפנימית שאתה הכי אוהב בעצמך?לא יודעת..כפרעליי. איזה איבר בגופך היית משנה,ולמה?בטן ואגן..:( כי הם נחשפו למרחבים חדשים. איזו תכונה פנימית היית משנה בעצמך ולמה?עצבים,עקשנות לפעמים,חוצפה.. כי זה לא משהו. מתאפר/ת באופן קבוע?רק שחור בעיניים.. מאיזו סיבה?יותר יפה. יש משהו ספציפי שאת/ה מסתיר/ה עם האיפור?לא.. חיי בתוך בועה?לא life... יש לך ציפיות מהחיים?אפשר להגיד. מה הן?
יש ציפיות שהתנפצו לך?כן.. מה הן?
אתה חושב שאתה יכול לתקן אותן?לא חושבת. אתה אדם אופטמי או פסימי?באמצע.. מה הביא אותך להיות כזה?שיקול דעת נכון? אתה מייחל לחיים קצרים או ארוכים?מה שיצא. אי פעם ניסית להתאבד?
חפרנו?
high.. אי פעם השתכרת?
מתי בפעם האחרונה השתכרת?אפשר להגיד שבהאנגר..(שבת שעברה) אי פעם ניסית סמים?כן
מתי בפעם האחרונה זה קרה?אפשר להגיד שבהאנגר..
אי פעם שתית/עישנת/הסנפת/הזרקת כדי להגיד/לעשות למישהו משהו?רציתי,אבל לא יצא. למה לא עשית את זה כשאתה פיכח?כדי שיחדור אלי אומץ לעשות את זה..ובדרך,אם זה לא ילך, לפחות אוכל להגיד שלא הייתי שפויה..
האם עשית פעם משהו שהתחרטת עליו כשהיית בהשפעת סמים/אלכוהול?לא שזכור לי. היי שלום,תודה רבה..

Z A M i

New member
פתאום חשבתי על זה..

איך בנאדם שחי בבועה יכול לדעת שהוא חי בבועה?!

למעלה