שלום מבקש עזרה בבחירת קרן נאמנות

• פותח הנושא pcp1
  • פורסם בתאריך
מצב
הנושא נעול.

idoba2

New member
../images/Emo13.gif אני שמח לשמוע.

כן קראתי על החקירה נגדו אני לא מתכו
מתכוון לשים שם כסף
אני שמח לשמוע.

pcp1

New member
שמע לא רק בגלל החקירה אם כי הרוב

אני שמח לשמוע.
כן אבל ניראה לי קצת מסוכן עכשיו להיתקרב לקרן מה גם שהרבה אחוזי עמלה גבוהים וסטיית תקן מעל 100 אם אני לא טועה

idoba2

New member
אני נמנע מלהמליץ.. שכל אחד יפעל

כן אבל ניראה לי קצת מסוכן עכשיו להיתקרב לקרן מה גם שהרבה אחוזי עמלה גבוהים וסטיית תקן מעל 100 אם אני לא טועה
לפי צורת ההשקעה שמתאימה לו. הקרן של דניאל מככבת בראש סולם הדירוגים, אבל באותה מידה אני מתאר לעצמי שילד בן 7 שלא משחק על הכסף של עצמו, עשוי להשיג תשואה דומה (ולראייה, רוב המשקיעים באופציות מצליחים יפה בתחילת דרכם). מנגד, צריך לשים את הדברים בפרופורציה, ולזכור שיש הרבה הזדמנויות שאופציות נותנות 100% ויותר ביום ואילו דניאל משיג, לרוב, פחות. חוק המספרים הגדולים, "שריטה" וכסף לא שלך הוא מתכון טוב לתשואות גבוהות...
השאלה היא אם אתה רוצה לקחת חלק ב"ניסוי"...?

pcp1

New member
אני יגיד לך תאמת אני

לפי צורת ההשקעה שמתאימה לו. הקרן של דניאל מככבת בראש סולם הדירוגים, אבל באותה מידה אני מתאר לעצמי שילד בן 7 שלא משחק על הכסף של עצמו, עשוי להשיג תשואה דומה (ולראייה, רוב המשקיעים באופציות מצליחים יפה בתחילת דרכם). מנגד, צריך לשים את הדברים בפרופורציה, ולזכור שיש הרבה הזדמנויות שאופציות נותנות 100% ויותר ביום ואילו דניאל משיג, לרוב, פחות. חוק המספרים הגדולים, "שריטה" וכסף לא שלך הוא מתכון טוב לתשואות גבוהות...
השאלה היא אם אתה רוצה לקחת חלק ב"ניסוי"...?
אני יגיד לך תאמת אני
לא מבין בגרוש באופציות אני גם חדש בכל השוק הזה יחסית לכן אני גם לא ישקיע עכשיו באופצויות לבד אולי רק דרך קרן נאמנות אבל כרגע יש קרנות טובות אחרות שעושות תשואות לא רעות כלל

מצב
הנושא נעול.
למעלה