שלום- מאוד חשוב

willo1

New member
שלום- מאוד חשוב

אתם מכירים אולי מקומות שאפשר לשלוח אליהם שמינסטים להתנדבות שבועית? בתי תמחוי, בתי אבות מחסני מזון לנזקיים וכו' וכו'..

התנדבות

השירשור הקודם עוסק בפניה לציבור הרחב לגבי התנדבות בארגון לתת <איסוף מזון למשפחות>.. מציעה לך לפנות אליה טלפונית. חזק ואמץ

willo1

New member
כן ראיתי את זה אבל

זה משהו חד פעמי, אני צריכה משהו על בסיס שבועי למשך שנה..

מיכל שב

New member
אתם מוזמנים לפנות

לגני הילדים בחינוך המיוחד, אני בטוחה שהם ישמחו לעזרה. ניתן לפנות למוקד ההתנדבויות בבית חולים בלינסון ושניידר. פתחו דפי זהב ותפנו לבתי אבות או בית רבקה ואני בטוחה שגם הם ישמחו מאוד תבואו. כל הכבוד על היוזמה

צביקוש23

New member
בוודאי!!!

עמותת "טל חיים" רחוב ברנדה 45 פתח תקוה יש לפנות למשה או לאסתר (תגידו שצביקה שלך אותכם)

אפשר לתת אהבה לתינוקות נטושים

בבתי חולים. אבל זו התנדבות רצינית ביותר. ומחוייבות שחייבים לעמוד בה ב 100%. שלחי קורות חיים בכתב יד לכתובת: חיבוק ראשון, יחזקאל 34, ת"א. נחזור אלייך כשתהיה פנייה רלבנטית מבית חולים באזור מגורייך.

שמיניסטים יכולים גם לקדם

את נושא איכות הסביבה בעיר, למשל. כפי שעלה כאן עכשיו בפורום. ע"י הצטרפות , או הקמת ארגון לצורך זה. זו הכנה יפה מאד לחיים. וגם, לחפש בעיות שעולות בפורומים שונים, כגון זה, ולעזור. אבל זו בדרך כלל התנדבות שלא מקבלים עליה נקודות זכות, אלא אם כן תתאמו זאת מראש עם הממונים עליכם.

פעילות ביוניסף. ארגון בינלאמי לילדי

הכנסו לאתר הזכויות שלי. www.my-rights.org.il השייך ליוניסף, ארגון בינלאומי לזכויות ילדים. יש שם צורך במתנדבים. אבל המנהלת יצאה לחופשה. תשאירו לה הודעה בפורום, או במייל.

למעלה