שלום לפורום הזה

ariane

New member
שלום לפורום הזה

אני פשוט המון זמן מתלבטת אם לבוא לבקר כאן. והגעתי לפה דרך ההזמנה לשרשור ארוח המעניין שיש כרגע אז זו הזדמנות... האמת אף פעם לא ידעתי אם יש מקום למישהי כמוני כאן. אני לא יודעת אם מקבלים כאן רק סיפורי הצלחה של פגים שנולדו והתפתחו יפה כנגד כל הסיכויים... או שגם מקבלים הורים עם סיפור פחות נחמד, פחוד ורדרד. הסיפור שלי מקוצר מאוד בחתימה שלי אני אמא לשלושה: דר, שנולד בשבוע 27 עקב רעלת הריון עם 610 גר', נפטר אחרי שלושה ימים. אלה שנולדה בשבוע 34, שוב רעלת, היה לה 1500 גר', נפטרה אחרי 9 שעות. ועדן אור של חיי, נולדה בשבוע 36 עם 2515 גר', היום בת חמישה חודשים. אני לא ידעת אם אני יכולה לתמוך או לעזור כאן אבל אם כן אני אשמח, אני גם מאוד אבין אם אין לי פה מקום כי סך הכל הסיפור שלי עם פגים הוא לא סיפור הצלחה מעודד. בסיכום רציתי להגיד שבכל זאת אני תומכת מכל הלב בהורים הנלחמים לבריאות הפגים הקטנים שלהם. שלא תדעו צער ושתהיה לכם רק הצלחה.

ינוארית

New member
../images/Emo24.gif בוודאי שפה הוא מקומך. בודאי

הלב בוכה איתך על האבדן, ויוצא מגדרו משמחה למחשבה שאת סוף סוף אמא לעדן. הלוואי שהיא תסמן עידן חדש של אור, בריאות והמון אהבה מכאן ועד בכלל בחייכם
אני עכשיו בהריון שני, אחרי לידה קודמת בשבוע 29. זכינו בילד בריא (טפו) ומאושר (טפו) ולמרות זאת הפחד מהתנסות נוספת כזו מחרב לי את שמחת ההריון ומדאיג ברמות קשות. אני מצדיעה לך על ההתמודדות האמיצה שלך, על הנחישות והאופטימיות. וכדי להמחיש לך כמה את רצויה פה: עזרת לי לפחות להיכנס לפרופורציות. שוב, רק בריאות. וברוכה הבאה!

ariane

New member
תודה רצה לך

ההודעה שלך מאוד ריגשה אותי... רק הגעתי וכבר עזרתי למשהו?!?!?! מאחלת לך המון הצלחה להריון הזה. איפה את במעקב בסיכון גבוה??

ינוארית

New member
עדיין לא במעקב כזה

אבל התחלתי לראות רופא פרטי מצויין, שיפנה אותי למעקב בשלבים מאוחרים יותר, אם יהיה צורך (נראה שיהיה....). ושוב - ברוכה הבאה

הי אריאן

אני הילה אמא של עידו שנולד בשבוע 31+4 יש לך פה מקום! מה שלום עדן? יש לה בעיות מיוחדות בינתים? באיזה פגיה הייתם?

ariane

New member
היי

עדן בסדר גמור, אין לה שום בעיה כי וגם לא הייתה בפגיה. אמנם נולדה עם אפגר 2 אבל יצאה מחדר ניתוח(קיסרי) עם אפגר 9. הייתה יום אחד באינקובטור בתינוקיה ואחרי זה קצת בהשגחה בגלל טיפה היפוגליקמיה(היה לי סוכרת הריונית) אבל אין לה מעקב מיוחד והיא בריאה מאוד(טפו טפו טפו) לגבי דר הוא היה בפגיה בבלגיה, אלה הייתה בפגיה בשניידר.

היי אריאן,יופי שבאת

יש כאן לא מעט סיפורים שמהול בהם עצב ושמחה. (תאומים פגים שרק אחד שרד) את מוזמנת להשאר.

בטח שמקומך איתנו../images/Emo140.gif../images/Emo24.gif

לדעתי הקריטריון היחיד הוא נגיעה כלשהי לפגים ורצון להצטרף לביתנו החם. הלוואי שלכל הסיפורים על הפגים היה סוף שמח, אבל לדאבוננו זה לא כך. יש סיפורים עם סופים קורעי לב, מכל מיני סוגים, יש סיפורים מרים-מתוקים (כמו תאומים שאחד שרד ואחד לא), וגם בסיפורים עם סופים טובים יחסית יש מנה לא מבוטלת של כאב וטראומה שכנראה לא תשכח לעולם. לכולם יש כאן מקום, ולמרות שלכל אחד יש סיפור יחיד ומיוחד, יש בינינו מספיק הבנה והזדהות הדדית כדי לתרום איש לרעהו, מסתבר. ואפילו אם לא תמיד מסכימים על הכל, תמיד-תמיד מעניקים תמיכה ואהבה לכל מי שנזקק לה

annabel1

New member
שלום אריאן

אני אמא של אריאל שנולדה בשבוע 23+6 במשקל כמעט 600 גרם ותאומה שנולדה 480 גרם עומר שנפטרה אחרי שבועיים כמו שאת רואה יש לי סיפור הצלחה אבל מצד שני גם סיפור שלא הכי ורדרד ומצליח אני פה כמעט ימים ספורים לאחר הלידה ועברה כבר שנה ו4 כמעט מאז ואני עדיין כאן מתחזקת מכל יום ומשתדלת לחזק הורים טריים אחרים ולפעמים לא יודעת איך לעודד כשאצלי אחת שרדה והשניה לא אבל עדיין מצאתי פה בית חם ותומך גם לרגעים בהם עדיין קשה לי להתמודד עם המוות של עומר וגם לרגעים המאוד שמחים שאני משתפת את ההתקדמות של אריאל וסתם קוראת ומנסה לעזור עם תמצאי את עצמך פה נשמח לקבל אותך

עמית@

New member
../images/Emo24.gif בטח שיש לך מקום!

ומקום מכובד בעליל. אני תמיד שמחה לראות אותך ולקרוא אותך, ברוכה הבאה.

היי אריאן, ברוכה הבאה

אני אמא של אלירן שנולד בשבוע 26+4 בעיקבות רעלת. בן 13 חודש. וירון -נולד במועד מתוכנן.בעבר איבדתי שלישיה בשבוע 25. שניים בפגיה ואחד בלידה. שמחה על חוויה מתקנת בשבילך, וגם בשבילי.

doritya2

New member
../images/Emo24.gif

ברוכה הבאה. צר לי על שני ילדייך
. ומקווה שעדן תגדל ותתפתח לתפארת.

r o n e n2

New member
ברוכה הבאה גם לאחת מהתאומה קוראים

עדן היא והשנייה חמודות עודנן בפגייה אין ספק מקומך אצלנו נקודה. בברכה רונן

לא סתם מקקום - מקום של כבוד

אני שמחה שנגמרה לך ההתלבטות והחלטת כן לשתף אותנו. גם אני ילדתי תאומים לפני 6 וחצי שנים, בשבוע 27 להריון . בן - מאורי שלי במשקל 1 ק"ג ובת - שנפטרה אחרי 8 ימים במשקל 500 גרם
וכמוני יש כאן עוד לא מעט שילדו תאומים ושארו רק עם אחד.

פגית

New member
כמובן שיש לך מקום כאן..

ברוכה הבאה
,לכל מי שיש נגיעה לעולם הפגות יש כאן מקום לדעתי.. אני אישית סיפור הצלחה,אך יש כאן לא מעט שהם סיפורים חלוקים כאלה כמו שלך של הצלחה מהולה בעצב ואובדן כבד מאוד. שמי יובל,אני בת 18 וחצי,פגית {לשעבר}.נולדתי בשבוע 23+6 משקל 600 גרם,כיום אני כמו כולן ,עם שרידים פה ושם אך קלים.. זה בית חם ואוהב ודואג ומאוד מיוחד,מקווה שתצלחי למצוא את מקומך פה

היי אריאן../images/Emo24.gif

מכירה אותך מפורומים אחרים.. אני "שלומית". בכורתי נולדה בשבוע 31 במשקל 907 גר'. נפטרה בגיל חצי שנה. הנסיכה נולדה בשבוע 31 במשקל 1575, אוטוטו בת 8
הפשוש נולד בשבוע 34 2240, אומץ למשפחתנו בהיותו בן שנה וחמישה, בן שלוש וחודשיים
ואיתן נולד בשבוע 28 במשקל 818 גר' בן שנה וחצי.
ברוכה הבאה לכאן.

ariane

New member
תודה לכולכם

על קבלת הפנים החמה. אז במתנה תקבלו תמונה של עדן המתוקה, אהבת חיי.

למעלה