שלום למקרה שמשהו יכנס לפה ויכול לענות לי...!

Luli 18

New member
שלום למקרה שמשהו יכנס לפה ויכול לענות לי...!

קראתי שמישהי רשמה שכרמית ישראלית זה נכון? מה הפירוש של פוסיקאט דולס? ומה יש לכם לספר לי על הלהקה למה אני לא יודעת כלום תודה!

punky doll

New member
הנה תשובות בשבילך...

כרמית לא ישראלית... היא לא נולדה בארץ אבל אבא שלה כן ישראלי... לשם פוסיקאט דולז אין פירוש... רובין אנטין, יוצרת הפוסיקאט דולז, חיפשה עם כמה חברות בשנת 1993 שם ללהקה, שאז הייתה קבוצת ריקוד שהופיעה במועדונים, הן העלו רעיונות לאויר וכך במקרה נוצר השם הפוסיקאט דולז.... פרטים על הלהקה תוכלי למצוא פה: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/articles/article.asp?forumId=1537&a=74477&c=7601&sc=0&ssc=0 אם יש לך עוד שאלות את מוזמנת לשאול...

Luli 18

New member
אממ כןן....

הכוונה שלי הייתה עם היא יהודייה...? ותודה שאת עונה לי
ולמה אין פה אף פעם אף אחד חבל

West Doll

New member
לפי הדת היהודית תכלס...

הלאום נקבע לפי האם. אם האמא יהודייה כך גם הילדים. אז אם האבא יהודי והאמא לא אז גם הילדים לא יהודים. אצל כרמית נראה לי שרק אבא שלה יהודי אז זה לא הופף אותה ליהודייה
[וזה רק בדת היהודית ככה! בשאר הדתות הולכים לפי הלאום של האבא]

punky doll

New member
היא לא יהודייה בגלל לאום האם

אבל היא חוגגת את החגים היהודיים... ואת הנוצריים...

punky doll

New member
חחחחח מכל מיני מקומות...

מויקיפדיה, אתרי מעריצים, האתר שלהם.... יש המון....

punky doll

New member
למקרה שאת לא מכירה את חברות הלהקה

(משמאל לימין) כרמית בכר- תאריך לידה 4.9.74 בת 32... כרמית נולדה בקליפורניה עם שסע בשפה ואי סימטריות בלסת ועברה עשרות ניתוחים פלסטיים כדי לשפר את מראה... בגיל 16 עברה את הניתוח האחרון... יש לי 2 כלבים... קימברלי וויאט- תאריך לידה 4.2.82 (יש לנו אותו יומולדת...) בת 25..נולדה בוורנסבורג, מיסורי...יש לה 2 כלבים בשם נייקי וקיופיד (cupid)... היה לה עוד כלב שאותו ניתן לראות בוידאו "stickwitu" אבל היא הייתה חייבת למסור אותו לחברים בגלל שהתגעגע אליה יותר מידי בזמן שהייתה בסבבי הופעות... ניקול שרזינגר (יש לה שם הרבה יותר ארוך...)- תאריך לידה 29.6.78 בת 29.נולדה בהוואי אך גדלה בלואיוויל, קנטאקי היא הסולנית של הלהקה שבקרוב מאוד תצא עם אלבום משלה (בסביבות ספטמבר)ניקול עומדת לצאת עם הסינגל הראשון שלה שנקרא "whatever you like" בשיתוף עם T.I... הסינגל ייצא בשבועות הקרובים... ויש לה צ'יוואוואה... אשלי רוברטס- תאריך לידה 14.9.81 בת 25... נולדה בפיניקס,אריזונה... היא יוצאת עם הרקדן המקצועי קני וורמלד מסדרת הריאליטי של MTV, דאנסלייף, שמשודרת בMTV עכשיו בארץ כל יום חמישי... לא יודעת בקשר לכלבים אבל כרמית אמרה פעם בריאיון שלכל הבנות יש כלבים אז אני מתארת שגם לה.... מלודי ת'ורנטון- תאריך לידה 28.9.84 בת 22... גם היא נולדה בפיניקס אריזונה (אבל לא הכירה את אשלי)... יש שמועות על כך שהיא יוצאת עם הראפר bow wow... גם היא עובדת על אלבום משלה שעדיין לא ידוע מתי ייצא... ג'סיקה סאתה- תאריך לידה 15.5.82 בת 25... היא נולדה בפלורידה מיאמי... יש לה כלבה בשם ליל' סטאר שאותה את יכולה לראות בקליפ "beep"... ג'סיקה לאחרונה הוציאה 2 שירים.. הראשון עם די ג'יי פול ואן דייק בשם "white lies" שיהיה גם הסינגל הראשון שצפוי לצאת בחודש הבא... השני הוא "make it last" עם המפיק דייב אאוד (אין לי מושג איך אומרים את השם הזה...) ויש עוד אחת שהצטרפה ללהקה דרך הריאליטי שהן עשו לא מזמן וקוראים לה אסיה ניטולאנו... היא נולדה בתאריך 14.2.88 היא בת 19 ויש לה ילדה בת שנה וחצי/שנתיים... אבל אנחנו מנסים להתעלם מכך שהיא בלהקה כי אנחנו לא רוצים אותה... וזהו... אם את רוצה לדעת עוד פרטים תשאלי...

Luli 18

New member
תודה רבה על המידע!

את חמודה סוףף! את זו שהצטרפה ללהקה ראיתם כבר יש לך תמונה? ולמה אתם לא רוצים שהיא תצטרף?וואי זה ממש יותר מידי בנות לא? איפה אני יכולה לישמוע את ג'סיקה שרה?

punky doll

New member
לא רוצים את אסיה כי היא ביצ'ית

בזמן הריאליטי היא כל הזמן נכנסה לסכסוכים עם שאר הבנות בבית... וההופעה שלה גם לא משהו... הנה תמונה שלה עם הבנות באירוע של CW... היא הראשונה משמאל... ועובדים על עונה שנייה לריאליטי אבל הפעם זה ללהקה חדשה לגמרי שתיקרא girlicious (אני יודעת שם גרוע...) וכה זה יותר מידי בנות... עוד סיבה שלא רוצים את אסיה... והנה השיר של ג'סיקה- white lies http://www.zshare.net/download/22228202c14b4b את יכולה גם לשמוע את הקולות של ג'סיקה, אשלי וכרמית בשיר santa baby... כולן נשמעות מדהים בשיר הזה.... עכשיו נשאר רק לשמוע את קים ואני מאמינה שגם לה יש קול יפה...

Luli 18

New member
מה זה ממש המון 7

בנות ובינינו היא ממש לא מתאימה ללהקה זה ממש מיותר הצירוף שלה

punky doll

New member
צודקת...

אבל לא רק אנחנו פה לא סובלות אותה אלא משהו כמו 90% מהמעריצים... יש שמועות שהיא לא תצטרף אבל כל הזמן מכחישים את זה... כל מה שניתן לעשות זה לחכות ולראות מה יקרה... חוץ מזה בעבודה כמו שלהן הן 70% מהזמן לא בבית בכלל... זה לא הגיוני שהיא תהיה רחוקה מהבת שלה לכ"כ הרבה זמן כשהן בהופעות וכו' וזה גם לא מקצועי ולא פייר לשאר הבנות שתינוקת תסתובב ביניהן... שתהיה עם התינוקת שלה וזהו!!!

Luli 18

New member
וואייי חחחח

ממש לא נוח יהיה להם טוב היא גם די לא יפה לא ניראה לי שהיא מוסיפה משהו

funky Doll

New member
../images/Emo8.gifאם את חדשה אז ברוכה הבאה../images/Emo24.gif

אז ככה לי קוראים קטלינה (כולם פה קוראים לי קטי כדי לקצר את מוזמנת גם) ואני הכי אוהבת מהלהקה את ג'סיקה סותא כי היא כזאת בובה ואני אוהבת גם את השאר חוץ מאסיה הכלבה הזאת
תמונה של הכלבה של jessica sutta ושלה

Hip Hop 4 ever

New member
../images/Emo207.gifאני חייבת....

מישהו יכול להסביר לי את כול הסיפור עם אסיה?!?!?! אני לא הייתי כאן הרבה זמן.. אני לא מעודכנת...

punky doll

New member
גם אנחנו בערך מנסים להבין מה קורה איתה...

את בטח כבר קראת פה על הריאליטי שהם עשו ואסיה נבחרה להיות הדול השביעית כביכול... אבל מאז הזכייה שלה ועד היום היא הופיעה איתם רק פעמיים (בערב הזכייה ובאירוע שCW, הערוץ שבו שודר הריאליטי, ובשתי הפעמים הם הופיעו את השיר דונט צ'ה) יש המון שמועות על כך שהיא בכלל לא תצטרף (ואיך לא יהיו שמועות כאלה אם היא לא מופיעה איתן??) והסיבה לכך כנראה תהיה בגלל הבת שלה (שהיא בת שנתיים...) אבל כל מה שיש לנו לעשות כרגע זה לחכות... ואני מאוד מאוד מקווה שהיא לא תצטרף.... אם יש לך עוד שאלה יותר ספציפית מזאת את מוזמנת לשאול...

למעלה