שלום למעריצים שלי כאן אניטה

YTVanita faleli

New member
שלום למעריצים שלי כאן אניטה../images/Emo25.gif

עקב הפופולאריות הגואה של קרן צרחני החלטתי שאם היא יכולה גם אני יכולה. לכן החלטתי שאני ניגשת לאודישנים לעונה הבאה. גם מוקי(זה הכלב המפוחלץ שלי) מסכים איתי- איזה חמוד.
ראיתם אותי בטח כבר באייל קיציס ובפרסומת החדשה לפלאפון הזה(חחח שכחתי איך קוראים לו, אל תגלו לאף אחד חמודים, טוב?) ראיתם איך אני מצליחה להדהים את כולם ולשיר ממש ממש יפה. לדעתי יורם ושאר הבוחנים לא יוכלו להתעלם מהכישרון שלי. אז מה אם אני קצת מבוגרת- כוחי עדיין במותניי(אם אתם יודעים למה אני מתכוונת חיחי). אז זהו, תאחלו לי בהצלחה והרבה
כל המעריצים שלי. צ'או

אניטה תעני זאת אני!!!!

ענקקק המשפט הזה הפך סלוגן בשיכבה שלי!!! מה הולך מה כל הפורום שלנו ניהיה מפורסמים?!? איזה כבודדד!! *למרות שיש לי ספק שזה לא הם אבל שיהיה..*

cHiKa LoCa

New member
אניטה!! זאת אני! תעני..

די זה גדול המפשט הזה.... ולמה נראה לכם שזן באמת היא?!

koya1

New member
זאת לא אניטה האמיתית...

אם זאת הייתה היא השם שלה היה מופיע בבורדו אבל לא השם שלה מופיע בשחור כמו של כולנו...

YTVanita faleli

New member
את צודקת מעיינוש חמודה שלי

באמת לכלבה האחרונה שלי אותה פיחלצתי קראו גלורי. אך לפניה היו לי עוד כמה כלבים שפולצו והאהוב עלי ביותר הוא כמובן מוקי שלי. מחמם לי את הלב לראות שיש לי מעריצות כמוך שעוקבות אחרתוכניות שהשתתפתי בהן ויודעות עלי פרטים, אני אוהבת אותך מעיינוש, קבלי
. ולכל שאר המעריצים הרבים שלי, אני אשמח לקבל תגובות תמיכה ממכם, אבל אל תיפגעו אם אני לא תמיד עונה משום שאני די עסוקה הקמת ביה"ס לנימוסים והליכות, בטיפולי מסאז' ובטיול עם כלבים. צ'או לכל המעריצים שלי

MASS23

New member
../images/Emo6.gif גדולללל, אני מת עלייך פללי אני

המעריץ מספר אחת חחח ד"ש לגלורי

יש לי משהו יותר טוב...

בלי לפגוע באף אחד, זה פשוט חרוז יותר טוב... "אניטה, זאת אני, תזדייני!"

לא. מסתבר שבאופן מחשיד ומפחיד

היא כל חייה הייתה בחורה, וגלורי כל חייה הייתה כלבה, גם במותה היא נשארה כלבה.

100%

בדקתי (איייייייכס!) לא, אבל היא באמת הייתה דוגמנית בשנות השישים, בתקופה שהדבר היחיד שבלט אצלה היה התחת.

למעלה