שלום לכן אני חדשה כאן ויש לי שאלה

גפן 27

New member
שלום לכן אני חדשה כאן ויש לי שאלה

עקרונית, קורה לכן שיש לכן "חברות" רזות שמתנשאות עליכן בגלל שהן רזות ועושות ספורט וגורמות לכן להרגיש חרא ביותר עם עצמכן?

אישית לא

אדם שמתנשא ולא חשוב באיזה תחום, לשם ההתנשאות, כנראה לא יוכל להיות חבר שלי וכן, לא חסרים אנשים חסרי בטחון, שמרגישים טוב יותר רק ליד אנשים שלדעתם הם "פחות" מהם אם זה במראה, ברמת המשכל, בשכר שהם מרוויחים או בכל תחום אחר.

מ ח י י ך

New member
אין דבר כזה

"חברות" שמתנשאות. אדם שמתנשא עליך הוא לא חבר. חבר אמיתי יקבל אותך איך שאת ויתמוך ויעזור בעת צרה ולא רק יבלה איתך בעת בילוי. תבדקי את עצמך מי באמת חבר שלך ? :)

matyc

New member
לא החברות שלי הם החברות הכי טובות

שיש לא מתנשאות ולא נותנות לי להרגיש חרא ואם יש חברה כזו אז מצטערת היא לא חברה. היתה לי מישהי כזו והוצאתי אותה מהחיים שלי

נימשון

New member
ספורט גם אני עושה

ומי שמתנהגת ככה היא לא ממש נכנסת תחת הכותרת "חברה".

תמיד יש את הנשמות הטובות שיודעות

להסתכל עלייך במבט "נורא נחמד "ולומר אני עושה ספורט כל יום שעה וחצי ושאת אומרת שגם את עושה ספורט(הליכות) הן מסתכלות עלייך במבט דו משמעי של- כאילו על מי את עובדת? אנשים כאלו לא נכנסים לחיי ואני כל כך מרחמת על ההתנשאות המגוכחת הזו. זו אני- אני אוהבת לאכול- אוהבת לחיות ומי שיש לו בעיה עם זה זב"שו ( בהערת אגב, בדר"כ אני נשואה באושר לאיש שאוהב אותי והיא רווקה ,רזה אומנם אבל ממורמרת...) זהו פרקתי את מה שהיה לי על הלב, שיהיה לכן יום נהדר

רוב הנשואות שאני מכירה

ולצערי, אני מכירה, ממורמרות הרבה, אבל ממש הרבה יותר מרוב הרווקות. איזה מן גיבוב שטויות אווילי זה?

לא אמרתי רוב הרווקות דיברתי על אלו

שנוהגות ללגלג על זה שאני לא רזה כמוהן!!! -שימי לב לדקויות של דבריי ואין לי עניין להכפיש ציבור שלם של רווקות נהדרות (אגב רוב חברותי אינן נשואות אם תרצי לדעת)!!!!

כןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן

כל "החברות" בעבודה שלי רזות, מקלות ומכורות לספורט! כולן עשו מנוי לספינינג ועיצוב גוף ולי אין כוח או חשק לזה כל משמרת הן יורדות עליי שאני "הכי צריכה את זה" ושאני אבוא וכל נושא שיחה זה מה היה בספורט אתמול.. אני למדתי להתעלם

smadmad

New member
איזה סיוט אחותי...

אני שונאת את הבנות הרזות האלה שחייבות להראות שהן רזות ומגניבות ועושות ספורט כאילו שכל החיים סובבים את זה..... אוף...מדהים איך שאנחנו השמנות לומדות להתעלם כל כך יפה מהדברים הללו...

ר V י ט ל

New member
רוב החברות שלי רזות (ואפילו מאוד)

והן ממש ממש לא יושבות וזוממות איך לתת לי להרגיש חרא עם עצמי. ההפך!

chicka

New member
אצלי כל החברות שלי רזות

ואם אי פעם חשבתי שהן מתנשאות עליי, זה היה בגלל החוסר בטחון שלי ולא בגלל שהן עשו זאת.

../images/Emo45.gif לחלוטין!!!

לפעמים נדמה לי שאנחנו טיפה יותר מידיי מרוכזם בעצמנו. גם להן, לרזות, מותר לספר על חוויותיהן האישיות, על מה שמטרד אותן, גם אם זה נוגע לנו , השמנות, בנקודה רגישה. אחרת, אנחנו לא חברות. ולא לא נראה לי שיש בזה התנשאות, כשהחברה הכי טובה שלי, וכן הרזה, מספרת לי שהיא רכבה באופנים לעבודה ובחזרה...היא מתלהבת בעצמה ורוצה לשתף אותי בזה...בלי שום קשר לאסוציאציה שעוברת לי ..צריכים לדעת להפריד..ואם זה מפריע לי..אולי הגיע הזמן להזיז איזה שריר...

עופר 123

New member
כבר לא.....

היה לי חבר בשם יוסי שהשיל 20 קילוגרם ממשקלו. כל פעם היה רואה אותי, יורד על המשקל שלי ומנסה לשכנע אותי להגיע איתו לחדר הכושר. יום אחד פשוט נמאס לי מהירידות שלו, התחלתי לצעוק עליו שהוא לא יותר טוב ממני בגלל שהוא רזה יותר, והלוואי שחייו יהיו מלאים ב-10% ממה שיש לי בחיי. אנחנו כבר לא בקשר. התנתקתי ממי שעושה לי רע.
עופר

למעלה