שלום לכם

שלום לכם

האם דיקור יכול לתת מענה לילד אם בעיית תקשורת, ואולי יכול קצת לפקס אותו? מה דעתך קטרין?

בוקר טוב ../images/Emo140.gif

בעיות תקשורת יכולת לנבוע מסיבות רבות, החל מתזונה וכלה בגנטיקה. דיקור סיני כמו גם הומאופטיה טוענים (ואני מאמינה בלב שלם בכך) שהם מסוגלים לרפא כל מחלה וכל הפרעה באשר היא. אבלללללל (וזה אבל גדול מאוד) מעבר ללימוד של נקודות הדיקור הסיני יש לשלב אינטואיציה ודיוק מרבי בנקודת הדיקור (וכאלו מטפלים יש מעט בעולם כולו). לכן, סביר להניח שאולי תחול השתפרות אך קשה לי להאמין שזה יפתור את הבעיה. לדעתי צריך להבין מהיכן נובעת בעית התקשורת ולטפל בהתאם (אם תזונתי, אם ריגשי וכו'). בהצלחה,

עמליה שלום

כמו שענתה לך ויקטוריה, כל אדם/ ילד הוא עולם ומלאו למרות שילד אוטיסט הוא בקבוצה של ילדים אוטיסטים אין דמיון בין כל הילדים ולכול אחד יש את המאפיינים שלו, את הדברים היחודיים לו. נשווה את זה למיגרנה זו אותה בעיה אך לכל אחד יש את הסיבה שלו האישית מדוע לו יש מיגרנה. לעניינינו, הרפואה המשלימה מסתכלת על האדם כמכלול ולא מסתכלת על מחלה/סימפטום וכו' לכן אין לה טיפול קבוע לבעיה אלה: למדוע אדם זה אינו באיזון מה גרם לכך. מכאן היא מנסה להחזירו לאיזון, זה יכול להיות ע"י תזונה בריאה, תוספים מזון, דיקור סיני ועוד. מטפל אשר מבטיח לך שהוא יוציא לך את הילד מהספקטרום בעקבות טיפול שלו א. מרמה . ב. סובל מתסביך אלוהות. הסיבות למחלות/לחוסר איזון בכל אדם יכולות להיות בגלל דברים שאנו עשינו או לא עשינו בחיים אלו או בגלל חוויות שהנשמה רוצה לחוות בחיים אלו. יש לזכור שכל מה שקורה כאן ועכשיו הוסכם בנינו שם למעלה לפני שהשנמה נכנסה לגוף הפיזי. זה נשמע הזוי אך זו האמת לאמיתה . לשאלה אם דיקור סיני יכול לעזור, כן, האם הוא יכול להוציא מהספקטרום זה תלוי בדניאל ובמה שהנשמה שלו רוצה לחוות. בנימה אופטימית יותר הסיבה שבני התקדם בפרמטרים מסויימים היא בזכות הרפואה המשלימה ושינוי התזונה שלו. כמובן שכל הטיפולים עוזרים לו מאד אך הם עוזרים כי כאשר הוא עובר תהליכים אנרגטיים תהלכי ניקוי מרעלים מתזונה אשר מזיקה לו הוא פנוי לשינויים וללמידה.

איך דיקור יכול לעזור? והאם אפשר

ללכת על דיקור, בלי לעשות דיאטה? אני לא בטוחה שנצליח לעמוד בדיאטה.

כן, ילד עם פ.ד.ד. בתפקוד גבוהה.

יש לא קושי בהבנת קודים חברתיים, ומוצפות גבוהה, בגלל העומס שיש עליו כילד שמשולב בכיתה רגילה. הוא בן 9.5

לדעתי עליך לקחת אותו ליועץ

המטפל בשיטות מגוונות ומכיר את רוב שיטות הטיפול הקיימות, ע"י הכרת הילד (מבחינה אנרגטית וגם במבט וראיון אישי) הוא יוכל לעזור לך לבחור את השיטה הטובה ביותר עבור ילדך. מאחלת לכם בהצלחה,
ויקטוריה

למעלה