שלום לכם

שלום לכם ../images/Emo9.gif

שלום שלום, אני אסיף, אני תלמידת כיתה ז'. אחרי סוכות יפתחו מעין חוגים במסגרת בית הספר כשאחד מהם הוא חוג אנימציה ממוחשבת שמפעילה חברה מסוימת שפועלת בתחום "מערד ועד קרית שמונה" לדבריהם. היום נתנו לנו טעימה ובין לבין הבנתי שעובדים עם תוכנת Lightwave שעוברתה (ברשיון) על ידם ותינתן לנו על דיסקים. עכשיו, אחרי ההקדמה המעייפת (אבל הנדרשת), יש לי שתי שאלות קטנות ולא מזיקות, ברשותכם. הראשונה, היא פקפוק קטן - התוכנה הזו, ע"פ מה שאני יודעת, עולה לא מעט כסף, (כמה אלפי דולרים לפי מה שאמרה המדריכה). האם זה הגיוני שיחלקו לנו אותה? השניה - הייתי שמחה להגיע עם קצת רקע. אולי תוכלו להפנות אותי למדריך או מאמר כללי על אנימציה ממוחשבת, על התוכנה או על מה שיכול להיות קשור, ואם אפשר בעברית - אפילו טוב יותר. תודה מראש, וחג שמח לכם, אסיף

hermonir

New member
ברוכה הבאה.

דבר ראשון, אני מודה לך על שהחזרת לי את האמון בבני הנוער בארץ. יש הרבה אנשים שיכולים וצריכים ללמוד ממך איך לכתוב הודעה. כל הכבוד. לעניינך: יש גרסאות מיוחדות של התוכנה לצרכים חינוכיים. הן מוגבלות לעומת הגרסה המלאה אבל עדיין מאפשרות הפקת תוצרים ראויים. אני מאמין שתקבלו גרסה כזו. יש כאן אינטרס ברור של יצרנית התוכנה להרחיב את מעגל המשתמשים שלה, עם סיכוי שחלק מהלומדים עליה ימשיך עם אותה תוכנה גם לחיים המקצועיים. בנוגע ללימודים: תסתכלי בקישורי הפורום, תחת "השכלה". יש שם כל מיני קישורים שעשויים לעניין אותך. בהצלחה, ניר.

למעלה