שלום לכם. ייעוץ בהתקנת עידן פלוס

ruven7

Active member
תודה לשניכם. מכיוון שאני לא ממש מתמצאת, לא יודעת אם עידן פלוס או סטרימר. לאחר ההסבר של ליידי אלך כמובן על סטימר השאלה אם.ניתן להקליט ואם צריך כבל בין המחשב לטלויזיה
לגבי הקלטה אינני יודע.הסטרימר צריך להיות מחובר לטלוויזיה ולראוטר, אפשר בויי פיי ועדיף כבל רשת אם אפשרי.לא צריך לחבר מחשב לעניין.אצלי הסטרימר מחובר בכבל רשת לטלוויזיה וכנ"ל המחשב בחדר אחר.

ladybug4NLP

Active member
תצפו בעוד תכנים חוץ מעידן?

בשביל מה כבל בין המחשב לטלויזיה.
כבל צריך בין הטלוזיה לסטרימר כדי שיהיה אפשר לצפות במה שיש בסטרימר או דרך הסטרימר.

כדאי לבדוק גם אם הסטרימר תומך בנטפליקס (גם אם כרגע אתם לא תשתמשו)

רצוי אם אפשר לראות איך זה עובד אצל מישהו שיש לו סטרימר או אם אפשר הדגמה בחנות.
אין צורך לקנות סטרימר מאד יקר. העיקר קודם כל שיהיה אפשר לעדכן קושחה (אנדרואיד)
ושהאנדרואיד שכבר מותקן יהיה לפחות אנדרואיד 9 או אפילו 10 כי החברות כל הזמן משנות ואם יש אנדרואיד ישן לפתע אפליקציות
פשוט לא עובדות

תצפו בעוד תכנים חוץ מעידן?

בשביל מה כבל בין המחשב לטלויזיה.
כבל צריך בין הטלוזיה לסטרימר כדי שיהיה אפשר לצפות במה שיש בסטרימר או דרך הסטרימר.

כדאי לבדוק גם אם הסטרימר תומך בנטפליקס (גם אם כרגע אתם לא תשתמשו)

רצוי אם אפשר לראות איך זה עובד אצל מישהו שיש לו סטרימר או אם אפשר הדגמה בחנות.
אין צורך לקנות סטרימר מאד יקר. העיקר קודם כל שיהיה אפשר לעדכן קושחה (אנדרואיד)
ושהאנדרואיד שכבר מותקן יהיה לפחות אנדרואיד 9 או אפילו 10 כי החברות כל הזמן משנות ואם יש אנדרואיד ישן לפתע אפליקציות
פשוט לא עובדות
רק עכשיו ראיתי את התגובה שלך שלא צריך כבל. גם אם הטלויזיה לא חכמה?

אז נשמע שאינך חייבת סטרימר כדי להפוך את הטלוויזיה לחכמה. עידן פלוס יספק את כל הערוצים הישראליים ואינו דורש אינטרנט, כאמור.
תודה. האם יש אפשרות להקליט דרך הסטרימר. אני באמת לא ככ צריכה טלויזיה. רק את הערוצים הישראלים ואפשרות הקלטה.

דיברגנט חדש

Well-known member
בצפיה בעידן פלוס אפשר להקליט מה שרואים, דרך כל ממיר של עידן פלוס. ההקלטה זה לדיסק און קי שמחברים לממיר.
האמת היא שקיבלתי עידן פלוס לפני מס' שנים ואף פעם לא השתמשתי, כי מספיק לי השידורים הישירים שאפשר לצפות באתר שלהם.

אין טעם כיום לקנות ממיר של עידן פלוס...
עדיף לדעתי לקנות סטרימר טוב ...עליו מתקינים את האפליקציות של ערוץ 1 /קשת /רשת.
בנוסף מורידים נטפליקס ואז מסודרים.
הסטרימר דורש חיבור ווי פיי יציב וטוב אחרת החוויה לא טובה , יש תקיעות של השידור .
עדיף לחבר את הסטרימר ישירות לראוטר ע"י כבל רשת ואז הכל עובר יותר חלק.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
לגבי הקלטה אינני יודע.הסטרימר צריך להיות מחובר לטלוויזיה ולראוטר, אפשר בויי פיי ועדיף כבל רשת אם אפשרי.לא צריך לחבר מחשב לעניין.אצלי הסטרימר מחובר בכבל רשת לטלוויזיה וכנ"ל המחשב בחדר אחר.

תודה לך. אתה מתכוון שאחבר כבל בין המחשב לטלויזיה? ואיזה כבל. והאם ניתן להקליט?
כבל בין הממיר והטלוויזיה ו/או בין הסטרימר לטלוויזיה. הסטרימר זקוק (אולי) לחיבור רשת (לראוטר) או שיעבוד על וואי פיי. הממיר מתחבר לאנטנה.

תודה לך. אתה מתכוון שאחבר כבל בין המחשב לטלויזיה? ואיזה כבל. והאם ניתן להקליט?
ייתכן שאת מתכוונת להשתמש בטלבזיה כמסך בלבד למחשב הביתי ?
אני מניח שגם זאת אפשרות....
אפשר לחבר את המחשב הניייד או הנייח אל הטלבזיה ולהשתמש בה כמסך (במידה ויש לה חיבור מתאים) ואז את לא צריכה ממיר עידן פלוס או סטרימר ....מתקינים נטפליקס על המחשב , לכל הערוצים הישראלים יש כיום אתר עם שידור חי ואת מסודרת.

ladybug4NLP

Active member
להקליט מהטלויזיה-נדמה לי לי שבממיר של עידן פלוס אפשר
לדעתי אפשר גם לסטרימר אבל לא ישירות מהטלויזיה אלא האינטרנט וצריך בשביל זה כרטיס זכרון

למעלה