שלום לכם ידידי

קמי ולו

New member
שלום לכם ידידי../images/Emo70.gif

קודם כל, תודה רבה שלא זלזלתם בהודעה שלי ועניתם עליה ברצינות
אני מנגן כמעט את כל סוגי המוזיקה שיש, לרוב ע"י שמיעה ולפעמים גם תווים. אך בקשר לשאלה איזה בוג מוזיקה אני רוצה להקליט התשובה היא: מזרחית. אולי חלקכם לא יסכימו איתי, אבל בינינו..... ניסיתם פעם לנגן שירים מה- MTV
אני כמעט בטוח שלא כולכם הצלחתם...
- לכן המוזיקה שעוד אפשר לנגן ולהנות ממנה היא מזרחית. בקשר לעניין התקציב: אני כולה בן 15 ככה שאם אני יצליח לשכנע את אחד ההורים שלי לדבר כזה זה יהיה בוודאי משהו באמצע: לא יקר כ"כ אך משהו שבהחלט ניתן להפיק מוזיקה בצורה טובה. אשמח מאוד אם תענו לשאלה שלי לגבי איזה ציוד לקנות
.נ.ב. יש לי חדר רגיל. עם 4 קירות וכו´... לא משהו שאפשר להקים אולפן הקלטות בתוכו. באאאאאי ותודה

ocean22

New member
בהצלחה אם יצירת המוזיקה

קודם כל אני רוצה לברך אותך על הרעיון לצור מוזיקה ועוד בגיל כזה אני מקווה שהדרך תאיר לך פנים ותצא רק מזכר מכך, לי אין ידע בנושא הקלטות וחולי אבל אני רוצה לפתוח אתר שנותן הזדמנות לצעירים כמוך הזדמות להשמיע את המוזיקה שלהם כלומר לאחר שתלחין מספר שירים תוכל לפרסם אותם באתר שאני מתכנן לבנות ולתת לאנשים הזדמנות לשמוע ולהכיר בך אם תהיה מעוניין בחשיפה בבו מין הימים זה יכול להיות פתרון טוב בשבילך אני חושב אז שיהיה בהצלחה.

קמי ולו

New member
וואו../images/Emo70.gif ../images/Emo51.gif

אני יהיה יותר משמח להעלות שירים באתר שלך
(אחרי שאני יכתוב משהו....) סתם רציתי לדעת: בן כמה אתה
"כל סוף הוא התחלה של דבר חדש"
תמיד רציתי לכתוב משפט בעל עומק...

ocean22

New member
אני רק מתחיל בזה

אני מקווה שאני באמת ארוץ אם זה כי אני לא יודע אם יהיה לי זמן לזה אני בן 23 וחצי ואני לומד בטכניון אבל נורא בא לי להריץ קטע כזה ואין לי עדין אתר מוכן ולפני כמה ימים פרסמתי את האתר פה ולא ממש תמכו ברעיון אתה יכול לדפדף אחורה בפורום ולראות על מה מדובר אבל אם אני אלך על זה אני אשמח לפרסם אותך, בוא נגיד ככה ברגע שיהיה לך שיר מוכן ואני אחליט ללכת על זה אז רוב הסיכויים שהאתר יהיה מוכן לארח אותך. מי יתן והדור הצעיר יוליד דרך חדשה ליצירת מוזיקה והזדמנויות לכול.

למעלה