שלום לכם, גם אני כנראה זקוקה

מצב
הנושא נעול.

לתרומת ביצית. אני עדיין מתלבטת ולכן שמחתי שיש את הפורום הזה. האם ילדים שנולדים מתרומת ביצית יגלו אי פעם שהם מתרומה (נניח אם הם יצטרכו לעשות בדיקות בגלל סיבה כלשהי?) כמוכן בררתי לגבי כמה מכונים בחו"ל, ואנחנו מתכוונים ליצור קשר עם אחד מהם. מה אני צריכה לשאול את המכון ???? יש לי דף שאני אמורה למלא את הפרטים שלי ולהחזיר ולהוסיף את השאלות שלי. לא יודעת מה לשאול. יש לכם עצה? מאחלת לכול אחת פה הצלחה בקרוב ושהפורום הזה יתרוקן במהרה מהבנות. כן, אני מאמינה בפיות...

ברוכה הבאה אל ../images/Emo82.gifנו החם ../images/Emo140.gif

לתרומת ביצית. אני עדיין מתלבטת ולכן שמחתי שיש את הפורום הזה. האם ילדים שנולדים מתרומת ביצית יגלו אי פעם שהם מתרומה (נניח אם הם יצטרכו לעשות בדיקות בגלל סיבה כלשהי?) כמוכן בררתי לגבי כמה מכונים בחו"ל, ואנחנו מתכוונים ליצור קשר עם אחד מהם. מה אני צריכה לשאול את המכון ???? יש לי דף שאני אמורה למלא את הפרטים שלי ולהחזיר ולהוסיף את השאלות שלי. לא יודעת מה לשאול. יש לכם עצה? מאחלת לכול אחת פה הצלחה בקרוב ושהפורום הזה יתרוקן במהרה מהבנות. כן, אני מאמינה בפיות...
ברוכה הבאה אל
נו החם

בהחלט הגעת אל המקום הטוב ביותר
לפני קבלת הביציות הנתרמות אנו נדרשים לחתום (בין היתר) על הסכם של סודיות התורמת. למיטב ידיעתי, אין אפשרות חוקית (כרגע) להשיג את פרטי התורמת גם אם יש צורך רפואי כלשהו. בנושא השאלות למכון - לפני מספר חודשים עשינו שרשור בנושא של בדיקות ושאלות שצריך לשאול לפני שמתחילים. אני לא יודעת איך למצוא את זה. אולי המומחיות/מומחים של הפורום יוכלו למצוא אותו ולהוסיף אותו. סביון ושיר, לעניות דעתי כדאי שהשרשור (או המידע שלו) יהיה בקישור זה או אחר למעלה. מאחלת לך הצלחה.

סביון1

New member
שלום רוצהמשפחה וברוכה הבאה לפורום

שלום רוצהמשפחה וברוכה הבאה לפורום
לגבי השאלה האם יתכן שהילדים יגלו אי פעם שהם מתרומה - אין לי מושג. אם זה מטריד אותך כדאי שתשאלי רופא על כך. לגבי השאלות למכון - אני מצרפת קישור ל"שאלות נפוצות", שם בתשובות את יכולה לראות כל מיני פרטים על המכונים ולשאול על אותם פרטים במכון שאת מתכונת ליצור איתו קשר. חוץ מזה את יכולה לשאול שאלות על התורמת, כשתהיה. תשאלי כל מה שמענין אותך בתורמת. אנחנו שאלנו, למיטב זכרוני: גיל השכלה עיסוק "נסיון קודם" כלומר האם תרמה בעבר ולזוגות מאיזה מדינות מראה חיצוני מוצא אתני תודה על האיחולים, מאחלת לך גם הצלחה מהירה, סביון

ayoosh

New member
ברוכה הבאה ../images/Emo140.gif

ברוכה הבאה

האמת היא שאני זוכרת שהיו פה הרבה דיונים בנושא ה"לספר". מצאתי כמה (אבל דווקא אחד מסויים שהיה ארוך ומפורט לא מצאתי...
) אבל יש וגם את זה והדיון האחרון מהשבוע. כמו שאומרים על יהודים- שני יהודים- שלושה בתי כנסת... כך גם כאן יש דעות שונות. אני באופן אישי לא חושבת שזה משהו שיעשה טוב לי, לילד, לבריאות הנפשית או הפיזית... ואני יודעת שלגבי- הזמן והידיעה על הצורך בתרומה והטיפולים עשו (ועדיין עושים) אותי שלמה יותר עם זה. לגבי השאלון של המכון- אני לא יודעת מהן, אז אני לא יכולה לעזור לך... ולגבי התרוקנות הפורום- דווקא בגלל שזה נושא שמלווה גם אחרי הריון ולידה תקינים, זה פורום שמיועד גם להורים (ומי יודע- אולי בעתיד גם לילדים...) לדעתי... וכמובן- שזה שאת מאמינה בפיות- רק יכול לעזור, לא

נטאשה

New member
ברוכה הבאה רוצהמשפחה

ברוכה הבאה רוצהמשפחה
מקווה שרצונך יתגשם בקרוב מאוד בכל דרך שתבחרי.

ברוכה הבאה ל-../images/Emo82.gif החם

ברוכה הבאה רוצהמשפחה
מקווה שרצונך יתגשם בקרוב מאוד בכל דרך שתבחרי.
ברוכה הבאה ל-
החם
תודה על האיחולים ומקווה שתצליחי במהרה . והפורום שלנו לא כל כך מהר יתרוקן ולא מסיבת ההריונו אלה כי כבר הוחלט שלאחר שכולנו נגשים את החלום
נשאר יחד להעביר חוויות של הורות וכל מיני דילמות שיעמדו בדרכנו. בכל אופן המון המון הצלחה

צוקה1

New member
היי שלום,ברוכה הבאה כבר אמרנו?../images/Emo140.gif

היי שלום,ברוכה הבאה כבר אמרנו?

לגבי שאלתך הראשונה אכן כפי נאמר לך היה דיון קודם בעיניין .יחד עם זאת אומר לך בקצרה את דעתי: נראה לי שזה תלוי בך -האם את בוחרת לספר לילד שלך שהוא מתרומת ביצית או לא .מצד שני אם נחשוב על זה עוד קצת אז אפשר שעדיין אין זה לגמרי בשליטתך ,שהרי כשיש סוד הוא עלול להתגלות מתי שהוא, איך שהוא, בשלב כל שהוא, וכו וכו . בנוגע ל"רשימת שאלות" למכון שוב היה שירשור כזה.אני מקווה שיעזרו לך למצוא את זה. איך שאני חוזרת כמו תוכי על דברי אחרות ובכל זאת הפורום הזה מיוחד במינו לפחות לכך אנחנו שואפים:פורום שמאחד בתוכו לקראת טיפול תרומת ביצית ,הריון לאחר טיפולים כאלה והורים מתרומת ביצית. המון בהצלחה חביבתי .אני שמחה שאת מאמינה בפיות -מי שמאמין משיג ללא ספק! כולנו אגב ככה הו סליחה על האורך
צוקה צוקה

צוקה1

New member
טוב צוקה אחת לא מספיק?

היי שלום,ברוכה הבאה כבר אמרנו?

לגבי שאלתך הראשונה אכן כפי נאמר לך היה דיון קודם בעיניין .יחד עם זאת אומר לך בקצרה את דעתי: נראה לי שזה תלוי בך -האם את בוחרת לספר לילד שלך שהוא מתרומת ביצית או לא .מצד שני אם נחשוב על זה עוד קצת אז אפשר שעדיין אין זה לגמרי בשליטתך ,שהרי כשיש סוד הוא עלול להתגלות מתי שהוא, איך שהוא, בשלב כל שהוא, וכו וכו . בנוגע ל"רשימת שאלות" למכון שוב היה שירשור כזה.אני מקווה שיעזרו לך למצוא את זה. איך שאני חוזרת כמו תוכי על דברי אחרות ובכל זאת הפורום הזה מיוחד במינו לפחות לכך אנחנו שואפים:פורום שמאחד בתוכו לקראת טיפול תרומת ביצית ,הריון לאחר טיפולים כאלה והורים מתרומת ביצית. המון בהצלחה חביבתי .אני שמחה שאת מאמינה בפיות -מי שמאמין משיג ללא ספק! כולנו אגב ככה הו סליחה על האורך
צוקה צוקה
טוב צוקה אחת לא מספיק?

ברוכה הבאה../images/Emo24.gif

ברוכה הבאה

אין למה להוסיף למה שאמרו קודמי. רק אני מצרף קישור לשאלות נפוצות שבו יש מידה מרוכז על מסלולים, מכונים, רופאים ועליות. אני גם מצרף קישור לקישורים של האתרים המבצעים תרומה. ושוב ברוכה הבאה
ל
נו החם

תודה רבה על קבלת הפנים החמה!!

ברוכה הבאה

אין למה להוסיף למה שאמרו קודמי. רק אני מצרף קישור לשאלות נפוצות שבו יש מידה מרוכז על מסלולים, מכונים, רופאים ועליות. אני גם מצרף קישור לקישורים של האתרים המבצעים תרומה. ושוב ברוכה הבאה
ל
נו החם
תודה רבה על קבלת הפנים החמה!!
ועל כל האינפורמציה. כרגע בעבודה אז לא יכולה להסתכל בקישורים, אבל בבית אסתכל בלי נדר. מאחלת לכולנו שעוד נזכה לשתף אחת את השנייה בפורום הזה בחוויות הריון ולידה. אוהבת את כולכם, ומחזיקה אצבעות לכל אחת ואחת מכם.

מצב
הנושא נעול.
למעלה