שלום לכם אנשים אהובים

אלינה מ

New member
נועםם

אתה מצליח כל פעם מחדש לרגש אותנו
באמת שקשה להסביר את ההרגשה הזאת במילים..!

sivanm82

New member
נועם ../images/Emo23.gif

התרגשתי לקרוא את המילים שכתבת. מאוד שמחה שנהנת והתרגשת,ושהכל יצא בידיוק כמו שרצית.
באמת חבל שהפסדתי בגלל הבגרות, אבל אני באמת מאמינה במוזיקה שלך כפי שאמרת, ואני מקווה להגיע לבארבי
אוהבת!

../images/Emo47.gif../images/Emo23.gif נועם..

אתה כל כך יודע לרגש במילים, ולהעביר את הרגש שזה מדהים:). נורא מצטערת שלא הצלחתי להגיע להופעה... מתבאסת. אבל כיף מאד לקרוא שהיה לך כמו שציפית, ושהיה מדהים. הכי מאמינים(מדברת בשם עצמי ובשם כל מי שפה... ובעוד), בך. מתה כבר לשמוע את הדיסק, ומחכה כבר להופעה הקרובה בי-ם. :) בהצלחה בהופעות הקרובות! ותודה על השירים הנוגעים האלה שלך, ועל ההשקעה של לבוא ולכתוב את זה כאן.

אני אפילו לא יכולה לתאר את ההופעה המדהימה הזו

באמת היה מדהים זה מעל לכל מה שציפיתי לו.. והיו לי ציפיות גבוהות.. באמת שמגיע לך הכל, שרק תצליח..זה העונג כולו שלנו להחשף למוזיקה שלך למה שאתה מביא ממך להופעות, לבמה אני עדיין לא מצליחה לעקל היה מדהים!

דורן מ

New member
וואו ווואווו

איך מגיבים על דבר כזה? !?! איזו הופעה נועם................ שיואו אני עדיייין בהלם ובשוק ומהופנטת ובוכה מכל מה שהיה.............. איך אתה עושה את זה?!!!?! ביקורת שלי תגיע בקרוב. אני מממש אוהבת את זה שכל הופעה אתה מביא משהו חדש נראה חדש עם לוק אחר ובגדים אחרים כל הזמן מעניין איתך נועם זה כבר מעבר למוסיקה

mayan d11

New member
מאמין בך עד הסוף! ../images/Emo179.gif

העבודה הקשה משתלמת... רק בהצלחה! מעיין

שנינה11

New member
יאאוו../images/Emo47.gif

אין לי גם מה לכתוב לך אני כ"כ שמחה שהצלחנו לרגש אותך אני לא הצלחתי להגיע): מקווה שאני אצליח לבוא לבארבי בהצלחה אנחנו תמיד פה!

למעלה