שלום לכל חברי הפורום אשמח לעזרה

שלום לכל חברי הפורום אשמח לעזרה../images/Emo13.gif

מה דעתכם על התוכנית הזו זוהי סקיצה ראשונה מהאדריכלית יש לצין שזה בית צמוד, טרומי שגם כל שינוי של חזית מצריך שינוי טבאה לא להתיחס לקישקושים ומאחורי החדר של לפני המדרגות יש ממד תודה מראש

ohad1981

New member
צר לי להגיד אבל זה נראה חובבני

איפה הניצול של בית צמוד קרקע? התוכנית יותר מתאימה לדירה בבניין והתכנון מזכיר את הדירות שתכננו ב שנות ה80. תחשבי שמי שנכנס רואה מולו את הדלת של החדר שינה ואת הפרוזדור באיזור המדרגות. איפה האדריכלות כאן? לא יודע... שאת אומרת שאדריכלית תכננה את זה - זה גורם לי להרגיש רע.

s h i r i 1

New member
אי אפשר להגיד יותר מדיי...

זו סקיצה מאוד מאוד מאוד בסיסית אנחנו לא יודעים כלום עליכם או על הצרכים שלכם ואין שום מידע לגבי מה שקורה בחוץ; כיוונים, איפה יש שכנים, גבהים של מגרשים סמוכים וכו'. חסרים המון דברים כדי שאפשר יהיה להעיר הערות...

זהו בית צמוד כאשר הקיר המשותף הוא הוא

מהסלון ועד הסוף לא כולל הממד בבית שהוא טרומי אין הרבה אפשרויות שבירה כמו למשל ה"אי" שמצויר במטבח זה עמוד שלא ניתן להסיר וגם הקיר המפריד בין החדרים לא ניתן להפריד אז הרבה אפשרויות אין ומתוך זה ביקשתי ממנה לנצל את שאפשר וזה מה שהיא עשתה עכשיו לגבי צרכים אני בקשתי ממנה שאני רוצה חדר עם מקלחת ושירותים מטבח גדול סלון ופינת אוכל פתוחות ובלי שטחים "מתים" אני גם אוהבת הרבה אור שיכנס הביתה לגבי שכנים זהו שכונה שכל הבתים אותו הדבר זוג בתים צמודים רווח ועוד צמוד . הבית עצמו הוא 74 מטר והגינה כולל הבית הוא 250 מטר

gerson1

New member
הבעיה היא לא בדיוק הבית:

הכישורים הטכניים המופגנים בשרטוט הינם נמוכים ולכאורה לא מקצועיים(בזהירות, ולא על מנת לפגוע) לעיתים עדיפה מדידה ושרטוט ידני מקנים את אותו מידע ופותרים את בעיית תוכנות השרטוט. בכל מקרה מאוד בסיסי-וזה מה שנאמר. הבעיה אינה הטרומיות (איזה שיטה, אשקוביות?)

מה אני אמורה להגיד לה שזה לא נראה מקצועי?

זה לא יפה אני לא יודעת איזו שיטה אבל אני יודעת שזה פלטות לפי מה שהבנתי . אולי בגלל שזה סקיצה ראשונית זה כך? איך אמורה להראות תוכנית אדריכלית?

designeasy31

New member
להגיד לאדריכלית שזה לא נראה מקצועי זה ממש לא

נשמע טוב. אפשר להגיד שתשמחי לראות תוכנית עם ריהוט בקנה מידה אמיתי כדי לקבל תחושה של החלל בצורה טובה יותר. זה ידרוש קמת יותר דיוק בשירטוט ולא שירבוט ויתן מראה "אמיתי" יותר. דרך אגב- בסלון לא מצויינים חלונות בכלל.... סקיצה ראשונית שנעשית במהלך הפגישה איתך יכולה בהחלט להיות שירבוטים ידניים- אבל- ברגע שסוכם על בסיס שממנו ממשיכים מבחינת מיקומים כללים היא אמורה לספק לך תוכנית עם מידות מסודרות וברורות (וזה לא משנה אם זה ידני או ממוחשב- העיקר שהשירטוט נקי ובקנה מידה נכון).

למעלה