שלום לכל הפורום

דן 24

New member
שלום לכל הפורום

ראיתי את המופע ביום שבת ורציתי להגיד שדנה הייתה סבבה וייצגה אותנו יפה והיה כיף לראות אותה ושגם שלנו ישראל הקטנה יש נציגה בחול. אם לא דנה מי יש לנו שם. שיחקה אותה. קראתי את הכתבה ביום שישי והייתי מאוכזב מדנה. היה נראה לי לפחות שדנה לא ממש רוצה להצליח, שאין לה מוטיבציה להצליח בחו"ל, שהיא לא רוצה את זה, שלא איכפת לה בכלל ושלמעריצים איכפת יותר ממנה . אז מה הפלא שלא הצליחה ?? חבל שאחרי שקיבלה הזדמנות של פעם בחיים אז לזרוק את זה. זה ממש זילזול במתנה. הנה הקריירה בכלל לא משהו, אין שירים בחול. יכול להיות שזה מה שהיא רוצה וציפינו ממנה להרבה יותר והיא לא מסוגלת לתת את זה מבחינת אישיות. כי לשיר היא יודעת, לתת הופעה היא יודעת, הזדמנות ניתנה לה, אז מה הבעיה כאן .... כלום לא קורה.

ליאת 0 2

New member
צודק, גם אני חושבת ככה

איך כינו את דנה בטלויזיה, דנה ככר לא אינטרנשיונל. המשפט קולע בול למה שקורה לה. עובדה היא הגיעה למקום 13, אחד לפני אחרון. כבר כמעט אין לה אהדה באירופה. אני פעם הייתי קונה את כל האלבומים שלה, קונה סינגלים, קוראת כל חומר, הולכת לראות אותה בהופעות והיום כלום, היא כבר לא מעניינת. אין חומר חדש בעברית, אין קריירה בחול, יש רק שטויות כל הזמן. תאמת היא לא משתדלת, לא איכפת לה, רואים שהיא מזלזלת בעבודה ושהיא לא לוקחת ברצינות את עיניין הקריירה וגם היא אמרה את זה לא פעם במרומז בכתבה, זה משתמע ממנה. תקראו טוב. אין לה שום מוטיבציה ואמביציה לכן נכשלה בגדול. מה שמעניין אותה זה רק סקס סקס סקס ובחורים כמו איזה ניפומנית חסרת שליטה. ואני לא אמשיך לתמוך, לכבד לאהוב ולקחת ברצינות זמרת שהיא עצמה לא מכבדת את המערצים ואת הקריירה שלה ואת עצמה ולא לוקחת אותה ברצינות. הקריירה שלה בקרשים מכל הבחינות ולא תישאר הרבה. תמשיכו להעריץ בלי לראות את האמת. רק אתם נשארתם לה. כולם עזבו כבר. הקריירה גמורה.

RINAT1983

New member
גזמת...............

אבל ממש הגזמת וגלשת לכיוונים שונים ולא נכונים............. לכל אומן יש ירידות ועליות, אחרי כל ירידה יש עלייה,דנה היה קצת בירידה עכשיו תבוא העלייה......... בעזרת שם.

cold as ice

New member
יש שמועות בינתיים לגבי מתי הוא יצא?

ושאלה נוספת כמה אלבומים היא כבר הוציאה? (תרשמו גם את שמות האלבום, אם זו לא טרחה?)

dandan 23

New member
תשובה לקר כקרח

האלבום הבא של דנה עתיד לצאת במחצית הראשונה של 2006. אלו האלבומים שדנה הוציאה עד היום: "דנה אינטרנשיונל" "אופטמפה" (התלווה אליו מאוחר יותר איפיטמפה) "מגנונה" "דיווה האוסף" "פרי"- גרסת ישראל "פרי"- האלבום הבינלאומי "יותר ויותר" "החלום האפשרי" מארז הסינגלים

מחכה כבר וכולי תקווה שייצא במהרה

ויהיה מה לדבר עליו, אני כבר מדמיינת אותי שוטפת את הבית של ההורים שלי בקריית גת ,ושמה בפול ווליום את הדיסק של דנה, ומרסל טייב אמא של נינט צועקת לי מהחלון ברנדה תנמיכי טיפה אני מדברת בטלפון, אני כולי חיה בחלומות , אני מתצהההההההההה שייצא כבר, כמו שאמרתי לא לוחצים על דנה , אלא יש לחכות והציפייה ממש תשתלם אני בטוחה, אני מקווה שהאלבום יהיה מגוון קצת רועשים וגם שקטים. מצפה ומלהבת מפנטזת בטרוף ברנדה

למעלה