שלום לכל המכורים

NightElf

New member
שלום לכל המכורים ../images/Emo24.gif

אז כן... גם אני מאלה שאמרתי שאין סיכוי שאני אשלם סכום קבוע על משחק רשת, אבל אחרי ששיחקתי בגרסת הדגמה של 10 ימים גם אני נפלתי קשות...
אז כרגע נותרו לי עוד כמה ימים ספורים לפני שיגמרו לי 10 ימי החינם, יש למישהו מושג אם אני אוכל לשמור את הדמות שלי הנוכחית, עם הניסיון והכל, במקרה ואני אקנה את המשחק המקורי? זה משהו שישמר לי עם היוזר שנרשמתי בגרסת הניסיון? ועוד משהו, תהיה לי אפשרות להתקין את המשחק גם במחשב אחר ולשחק בו משם? או שבליזארד עלולים לראות שאני משחק מאותו יוזר דרך מחשב אחר ועלולים לחסום לי את היוזר? וכן, הניק שלי (הוותיק יחסית!) עוד מהימים העליזים של Warcraft III

תשובות

עד כמה שידוע לי דמויות לא נמחקות לפחות שלושה חודשים אחרי שנוצרו. בכל אופן, דמות של עשרה ימים אפשר לשחזר די בקלות. אפשר לשחק את המשחק מכל מחשב שיש עליו את המשחק מותקן. תתאר לעצמך חשבון של HOTMAIL- אתה יכול להכנס אליו מכל מחשב, ומשתמש אחר של HOTMAIL יכול להשתמש מאותו מחשב גם בתנאי שהוא עושה לוגין לחשבון שלו. ככה שאין מה לדאוג. כל עוד אתה משלם על החשבון שלך, מה אכפת לבליזארד בכמה מחשבים אתה מתקין את המשחק? הרי רק אנשים עם חשבון יכולים לשחק.

למעלה