שלום לכל היוצרות והיוצרים

שלום לכל היוצרות והיוצרים

לא היית כאן מזמן ולאט לאט אני חוזרת לעניינים. בתור התחלה הייתי רוצה לשאול שאלה. ציפור קטנה לחשה לי שיש חומר שבעזרתו ניתן לייצר מדבקות מים ושמו דקליט. מישהו שמע עליו? יש דבר כזה? יש אפשרות להכין מדבקות מים בבית? ואם זה לא נכון,מישהו יודע האם את המדבקות מים המצויות בחנויות מייצרים בארץ או שזה יבוא? האם יש מקום בארץ שמייצר מדבקות מים? זה חשוב לי כמו אויר לנשימה,בבקשה תעזרו לי.

אמאלה 5

New member
שמעתי שיש חומר כזה. אישית לא מכירה

אותו, חכי למומחיות...

goldfish11

New member
דקאלים

תבדקי ב"מינרקו" נתניה א.ת. ישן אקשטיין רפפורט 7 פ"ת דקליט אכן קיים אבל לטעמי הוא די מסורבל לביצוע. לי לא יצאו תוצאות יפות ממנו. העבודה גם ממושכת יחסית לתוצאה, לטעמי כמובן. אולי לאחרות יש נסיון אחר איתו.

אפיקה

New member
אנסה לעזור../images/Emo13.gif

אכן יש חומר ששמו דקליט ואיתו אפשר ליצור מדבקות בעצמך... את החומר קונים בחנויות היצירה. אני מקווה שאני מדייקת בפרטים אבל זה מה שאני זוכרת (הרבה זמן עבר מאז שהתעסקתי בתחום הזה) שיטת העבודה היא: 1.למצוא תמונה שאת אוהבת. 2. 2-3 טיפות של דקליט על התמונה. 3. הברשה ואח"כ יבוש כמה דק'. 4.מריחת שכבה הבאה, שתי וערב, בערך 4-6 שכבות. 5.גזירת התמונה והשרייה במים חמימים בערך רבע שעה. 6.קילוף צד אחורי בעדינות והנה לך דקליט בתמונה שאת בחרת
תראי זה תהליך קצת מסורבל שלוקח הרבה זמן, ממליצה לך להתמש בזה רק לתמונות שבאמת אין בחנויות היצירה. אם המטרה שלך היא לכסוח עלויות זה לא כ"כ משתלם בעיני. אני כמעט בטוחה שאת המדבקות מיצריים פה בארץ...צריך קצת לפשפש באינטרנט
, המון בהצלחה ויצירה נעימה לילה טוב

דקאליט על הכנה לבד לא ידוע לי .אך ממעט הידוע לי יש מדבקות דקאליט מוכנות כמעט בכל החנויות .איני יודעת היכן את גרה ,את יכולה לברר טלפונית ואו להגיע לחנות הנקראת "רגע של פנאי" בפתח תקווה לבעלת החנות קוראים מירה ויש לה חנות ענקית והיא תוכל לעזור לך .אני עצמי לא מגיעה לשם הרבה אלא השותפה שלי לעבודה.כמו כן יש את חנות הובי לי בפתח תקווה. ברחובות יש את "לב התחביב" באיזור התעשיה ליד יורוקום ,פוזה לפני אמריקן סיטי.

למעלה